-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[I][COLOR=royalblue]Chyba trzeba będzie się do Ewy przejść :mad:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Bry :multi:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Mam dużo nowych zdjęciuff, ale wsadzę dopiero jutro ^^[/COLOR][/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Hejo :calus: Widzę, że masz, przepraszam miałaś (xP) w aparacie tryb makro :mdleje: U mnie to to nie bardzo wychodzi... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Nie wiem kiedy będę miała telefonik... :([/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Hejo :loveu: Nic o fotkach mi nie wiadomo :P[/COLOR][/I]
-
Cyklon - siła i żywioł - Rzeszów- odnalazł go włascieciel - ma dom !!!
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Hop Cyklonku!! ^^[/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Bry :calus:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Pff nie chę jakiejś Twojej piosenki ja sama tworzę, HA :P :D[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Kamiś :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue][/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]A nie chcę mi się teraz xP A mam kilka z nowej sesji :lol:[/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Hej :multi: Dziekuje :p A coz to za smutki?[/quote] [I][COLOR=royalblue]Bry wieczór :calus: Co u Was??[/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/1747/20538517tx8.jpg[/IMG][/URL] Poczekaj, ino naprawie - Azus na to ha ha i ha [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8259/73738220cg5.jpg[/IMG][/URL] Oddaj! To MOJ konik! :placz: <krzyk> [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/7523/34601589bb0.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [quote name='g_o_n_i_a'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/4141/18792137wp2.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Do Azy na grilla :multi: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8797/35306254im8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img374.imageshack.us/img374/3624/32377972ib1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/824/26547105jh4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/5030/71034028bu3.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]Aza jest prze... :mdleje:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][SIZE=6][COLOR=#4169e1]UFO!!! UFO nas nawiedziło!! :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Branoc kartofel :buzi: Nie smutaj kochana :calus: Juz CI odpisuję ;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Bry :calus: Jak dobrze, że mogę na Ciebie liczyć :calus:[/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Ciekawe co bedzie po kastracji :hmmmm: Co do nowszych informacji o Czabutku.. Mamy sasiada, starego grzyba. A ten grzyb przyszedł z pyskiem do rodziców jadzikowej. Podobno Czabi [tak, CZABI :crazyeye:] wywrócił jego wnuka na rowerze.. :shake: Ja w to nie wierzę, nikt kto zna Czaba też. Czabi go nie lubi. Trudno zreszta się dziwić skoro facet idąc obok rzuca w niego czym popadnie :angryy: Figowa dostaje szewskiej pasji jak go widzi, także nie chcę nawet myslec co jej idiota zrobił. Jadzikowa zadzwoniła do mnie, podobno palant powiedział że jak go nie uwiąża to sam sie nim zajmie... Co robić co robić... :placz::placz:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Zapytaj się czy ma dowody, albo porozmawiaj z tym wnukiem...[/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::'] :angryy::angryy::angryy: Czabi dziś od niego oberwał :-( Foteczek kilka mam. Wczoraj robiłam zdjęcia Duowi i Fidze i... zgubiłam aparat. Szukałam go cały wczorajszy wieczór i dziś rano, nie znalazłam :shake: Pewnie już go nie znajdę, chyba zawieszę fb.[/quote] [I][COLOR=royalblue]:angryy: :angryy: :shake: :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Oj Sylwia Sylwia... :shake: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Powiedzmy, że się znajdzie ;) Ale raczej uzytku już z niego nie bedzie - zgubiłam go na podwórku a rano była burza :shake: Czabi dostał kijem po głowie. Byłam tego świadkiem :-( Zaraz wzięłam go do domu Jadzikowej, nie dał się tknąć, cały czas skomlił :shake:[/quote] [I][COLOR=royalblue]No pięknie i nie będzie już fot... :-( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I co mu powiedziałaś??? :angryy: [/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]A bo nikt nie odwiedza...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Telefon mam w naprawie jak coś, ale mam w końcu swojego laptopka!! :jupi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Kamila już zdecydowałaś?? :lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Zapisywałaś się na piątek??[/COLOR][/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Branoc :( :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Odpowiedz SMSem...[/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Nigdy mnie nie znajdzie... Ani ja tego też nie znajdę...[/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]No właśnie...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nic mi się nie chce. Nawet spać. Miałam wyczyścić akwarium, ale nic z tego nie wyszło... :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja już nawet TEGO nie szukam...Już w to nie wierzę..[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:( :([/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Dobry? :( [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Od południa kręci mi się w głowie, nic mi się nie chce... To objawy tej głupiej samotności... A jeszcze dzisiaj koniec roku... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Znów zostałam oszukana...Drugi raz zostałam sama...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I słucham w kółko tych samych piosenek, żeby chociaż przestać o tym wszystkim myśleć... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:( :( :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I][COLOR=royalblue]Bry Gonia... Śliczny avatar ^^[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ych... :([/COLOR][/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I][COLOR=royalblue]Bry Figusiowa... :calus: :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dawno mnie tu nie było, przepraszam nie działała mi dogomania... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Wreszczie dałaś fotki słodziaczka Czabulca :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Przyzwyczaiłam się już do tej samotności... Uch... :([/COLOR][/I] -
Bokserka Frytka z Kundelka - JUZ W NOWYM DOMKU :))
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Maurycy do góry!! :multi:[/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Macie fotki?? :D Kto był z piesków???[/COLOR][/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5640/obraz279rh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/5664/obraz276bz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/3301/obraz270pf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/8339/obraz280fh9.jpg[/IMG] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Bry bry :cool3: Jakie śliczne zdjęcia :loveu: A gdzie mój Czabut?? :mad: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']No bezczelny! :mad: Ten palec! A weźcie wy go zostawcie w spokoju, on chce kariere robić :shake: Łooo powiało grozą :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Zrób PALCOWI osobny temat :lol: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/2264/obraz064as2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/6800/obraz065gr4.jpg[/IMG][/URL] Z pancią :oops: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img452.imageshack.us/img452/8972/obraz066nd0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7303/obraz069tw5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/9088/obraz072us3.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I][COLOR=royalblue]Szylwia!! :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Matko Teresko, ale Ty jesteś chuda!! :-o :-o [/COLOR][/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']My jesteśmy takie fajne goopy :loveu: Ja mam jakieś 60, ale dosyć kiepskiej jakości (co widac zreszta wyżej). Ni ma Cie przecież :eviltong: Nie widać. :calus:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Bry Gonia :multi: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Cichooo!!:evil_lol:[/quote] [quote name=':: FiGa ::']Brywieczór Goniasta :multi: Cudne fotki, normalnie padam z zachwytu :loveu: O i Ilonke widzę :razz: [/quote] [I][COLOR=royalblue]Gosia :mad: Pogadamy sobie inaczej :mad: :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Aja tez mam zdjęcie Gonii :loveu: [/COLOR][/I] -
[quote name='ewatr']gratulacje za pasek :loveu: a foty chcemy w kazdych ilosciach ;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Witaj Ewuś :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [quote name='Cambel']Najlepiej hurtowych :loveu: Czekamy, czekamy :cool3:[/quote] [I][COLOR=royalblue]W domu mi nie działa dogo także nie mam jak pisać, a tymbardziej dodawać zdjęć :shake: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a']Hej Psiul :p A gdzie Ty dziecko bylas, ze w szkole nie widac Cie dzis bylo hę? Nie ładnie!! Gratki poraz kolejny paska. Mi, jak sie okazalo dzisiaj, ledwo co wyszedl. Bo akurat infa i technika mi się nie liczą do średniej (bo w III klasie nie mialam tych przedniotów). :p[/quote] [I][COLOR=royalblue]Hej Gonia :multi: A zrobiłam sobie jeden dzień wolnego, a jutro planuje wypad na miasto, ale ciii :evil_lol: [/COLOR][/I] [quote name='Cambel']Ilonka sobie zrobiła urlopik, zresztą podobnie jak ja, tylko ja pofatygowałam się na pierwsze 2 lekcje, a potem fiuu do domu :oops: :evil_lol:[/quote] :evil_lol: [I][COLOR=royalblue]Osz Ty :eviltong: [/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Chyba na łeb upadłaś :eviltong: Z Ich troje? Czy z Tokio Hotel? :evil_lol:[/quote] [I][SIZE=5][COLOR=royalblue]BLOG 27!![/COLOR][/SIZE][/I] [quote name='Cambel']Ja wieję zazwyczaj w poniedziałki, z biologii i geografii, ew. w środy, z biologii :cool3: A ostatnio niby nie pamiętałam, kiedy mnie cały dzien nie było, i powiedziałam, żeby mi mama tak napisała: Proszę usprawiedliwić wszystkie nieobecności mojej córki blablabla... I co? Wsszystkie wagarowane godziny ziknęły :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Dobre :evil_lol: Trzeba będzie wypróbowac :lol: [/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No to coś Ty zrobila rowerkowi? :placz: Ja mogę Was odwiedzić, cemu nie! :multi: Tylko, ze ja majac legitymacje mam b. tanie przejazdy, a Azulkowa to normalnie i bym musiala troszke kaski pozbierac. :roll: Ciesze sie, ze "fotencje" sie podobają. :cool3: Wiesz... Wszystko moze sie zdarzyc :roflt: U nas w ogrodku dzieja sie dziwne rzeczy Mozna spotkac takie cuś [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/91/59be8ba984179af1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [quote name=':: FiGa ::']Ja mu nic nie zrobiłam, nikt mu nie kazał spadac ze schodów na dworcu w rzeszowie :shake: Za psa jest 4 zł :cool3: My jutro robimy sobie labę z Figową, wezmę ją do przeworska i z Czabem beda poznawac park [Czab już go poznał ;)], porobie troche zdjęć i pokażemy Wam ten park hmm :cool3: I co by nie było później że ostatnia sie dowiadujesz :evil_lol: Ach no taaaak :eviltong: Ale odradzam, chyba że chcesz być wyciągnięta ze słociny na siłe, o :eviltong: Gonia! :crazyeye: U Ciebie też? :crazyeye: No popatrz, u mnie tez takie dziwne cosie łaża za mną!! :shake: CHowa sie między liśćmi i mysli że nie widze :shake: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/6825/kropafi3.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='g_o_n_i_a']Skończyłam pisać poprzedni post, a pojawiła się ONA! Czy to TY?! [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/174/40374768va4.jpg[/IMG] [/quote] [I][COLOR=royalblue]:roflt: Gonia & Sylwia goopy :roflt: :roflt:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][I][COLOR=royalblue]Łiii :loveu: Jak dawno mnie tu nie było..[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Fotki ze spaceru śliczne :loveu: Strasznie dużo ich masz, ja chyba z 50, albo i mniej...[/COLOR][/I] [I]I... Miało mnie nie być na żadnych zdjęciach :placz: :mad: [/I] [/COLOR][/I] -
[quote name='Cambel']Ooo, gratulacje za pasek :cool3: Mi tez wychodzi, ledwo, ale wychodzi ;) Ja Was odwiedzam, wszystko czytam na bieżąco, ale jakoś nie pisałam... Jak oni mogli Was wygonić z basenu? Wr.... Ja bym się nie dała :evil_lol: Dawaj foteczki, mam nadzieję, że tak samo śliczne jak ostatnie ;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Hej :D[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Mi też tak ledwo ledwo wyszedł. Z historii mi naciągnął lekko, a nie wiem jeszcze co z fizyką :razz: Bo dzisiaj mnie w szkole nie ma także dowiem się dopiero jutro.. :oops: [/COLOR][/I] [quote name='Nerul']Psiaki jak zwykle fotogeniczne, wiadomo kto najbardziej :D:D Do Dżekiego wpadne w najblizszym czasie musze go przeciez przed odlotem odwiedzic... pewnie we wtorek na ten wypad z Dogomani... Leziesz z Cziką?[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ja już Ci wczoraj mówiłam :p [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [quote name=':: FiGa ::']Ilonek kartoflu daj fotki i nie marudź :mad: i gratki z paska :klacz:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Dzięki :oops: Ty będziesz miała?? :razz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Masz jakieś fajne empe3? :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]