Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Ale do ósmej byśmy się wyrobili? [/COLOR][/I]
  2. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]No, pierwszy spacer trwał ponad trzy godziny także nie wiem jak teraz :PP[/COLOR][/I]
  3. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]To ja niestety o tych godzinach odpadam...Mogę tylko do ósmej -.=[/COLOR][/I]
  4. [I][COLOR=royalblue]Dziaduszki hop :loveu:[/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]Mauryś hop!![/COLOR][/I]
  6. [I][COLOR=royalblue]Wspaniałe zdjęcia!! Ewa, gdzoe Ty mieszkasz, że na około masz tak ładnie?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Aż się ryczeć chce z tych filmów... Szkoda, że nie wszystkie psiaki trafiają do dobrych domów... :([/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]W takim razie - Śmigiełko do góry! :multi:[/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]Podnoszę...[/COLOR][/I]
  9. [I][COLOR=royalblue]Pepciu hopaj!![/COLOR][/I]
  10. [I][COLOR=royalblue]Cyprysek, gdzie jest Twój dom??[/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]Niewinne zabawy spółki M&D :loveu: Hopsa![/COLOR][/I]
  12. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]A ze schroniska jak ją transportowałaś Kamila?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja preferuję raczej godziny 8 - 10 lub 16. Baranówa może być, nawet się tam orientuje.. [/COLOR][/I]
  13. [I][COLOR=royalblue]A tam pogoda, damy radę ;-)[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1] [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja też się nie mogę doczekać :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]HOP sunie! :multi:[/COLOR][/I]
  14. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]A nie lepiej może na Wilkowyji? Tam tereny już znane :D[/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]Ewelinko, nowa fryzurka? :D[/COLOR][/I]
  16. [quote name=':: FiGa ::'] Ilonka poka[U][SIZE=3]ż[/SIZE][/U]ę! :eviltong: Tak się składa że aparat się znalazł, wcale nie zginął tylko mój tata go schował, a mi kazał biegać i szukac go po podwórku :x Dzięki ;) Ale ja nie mam kuzynów :shake: Tzn mam. 2 lata starszy jest w Angli, kuzyn który jest w moim wieku to burak :cool3:, a pozostali to dzieciaki, o grze w siatke mogę pomarzyć, a z kuzynką.... [/quote] [I][COLOR=royalblue]A jaki masz aparat? :cool3: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja myślałam, że Ty w nogę grałaś :eviltong: Jak ja gram z kuzynami to zawsze obrywają odemnie w kostki, a jak :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja chcę z Tobą pograć w siatkę... Piłki nie mam i nie mam z kim grać, pół dnia siedzę w domu sama i się kisze... [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Brej nocki :bye:[/COLOR][/I]
  17. [I][COLOR=royalblue]Goopolu nie kituj mi tu![/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Zmiana zewnętrzna, tak to ujmę...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A cóż się stało? :([/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Pojedź, pojedziemy razem :loveu: :calus: Będę czekać na jakiś sygnał od Ciebie... Ciężkie jest życie bez komórki...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Branocka kochana :calus:[/COLOR][/I]
  18. [quote name='Cambel'][/color][/i] [COLOR=black]Pomyślimy. :cool3:[/COLOR] [/i][COLOR=black]Ale się rozpisałaś. ;) [/COLOR] [COLOR=black]Ale przeczytałam, fajnie dzien spędziłaś...[/COLOR] [COLOR=black]Jak ja Ci zazdroszczę tych pól, tutaj tego nie ma...[/COLOR] [COLOR=black]Dopiero jak jadę do babci, to tam mogę poczuć... wolność. [/COLOR] [COLOR=black]W każdym razie samotności nie lubię, ale tam, to nikomu nie pozwalam ze mną chodzić, tam się najlepiej rozmyśla, marzy...[tam to ludzi w moim wieku nie ma, w promieniu kilometra są chyba 4 domy. :roll: ][/COLOR] [COLOR=black]Moze tam kiedyś do Ciebie przyjadę, to połazimy...[/COLOR] [COLOR=black]A dzieci tez nienawidzę, jeszcze te 2-3 latki, to ok, bo nic nie rozumieją ( :P ) ale te 6-latki, czy juz w wieku szkolnym...WRRRR nie cierpię![/COLOR] [/quote] [I][COLOR=royalblue]No to wpadaj na Słocinę, może Gonia tez by się wybrała? :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Fajnie... Nie fajnie... Nie mam z kim spędzać tych dni... I narazie nie chcę... Staram się o tym nie myśleć, ale mi nie wychodzi... :-( [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a'][COLOR=black]Obrażam się :placz: [/COLOR] [COLOR=#4169e1][COLOR=black]Jak nie było miejsc, jak były?! [/COLOR][COLOR=black]:mad: Kit znowu wciska Małpa wredna! :mad:[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#4169e1][COLOR=#000000]Ja sie pytam gdzie zdjęcia?! :mad: [/COLOR][/COLOR] O której byłaś na rowerach hmm? :mad: Ilonek, dlaczego oczami wyobraźni? Co się bedziesz ;-) Hah jak ja idę na łąki i krowa ma mnie gdzies to kładę sie na trawie i leże... Czekam aż łaskawie się zorientuje, ze zniknęłam. A potem, jak mnie znajdzie to robi mi pobudke. :evil_lol: Nawet czasami robimy sobie odpoczynek, jak mam aparat to zeby zrobić jej zdjecie to też lezę - zresztą widziałas na spacerku z Dżekim. :cool3: Mogłabym sobie tak leżeć i marzyć godzinami, tylko gdyby nie fakt, ze ze zboża moze jakiś facet z motyką wyskoczyć :loveu: Głupie to jest na Słocinie, ze teraz trzeba przejść spory kawał zeby były spokój i dużo łąk. Pamiętam jeszcze jak mieliśmy Cezasia - wystarczyło wyjść za tylnią bramkę i była polna droga, dosłownie 3 domki... Cisza, spokoj... A teraz wrrr :shake: Trzeba bylo dać znać o tym spacerku, moze bym przeszła przez te potoki i byłabym. :lol: A masz cos na komary? :evil_lol:[/quote] [COLOR=royalblue][I]W sobotę jak chciałam się zapisać to nie było miejsc, poważnie :placz: [/I][/COLOR] [I][COLOR=#4169e1]A teraz nie ma zdjęć. Dogo się wcześniej zacinało to teraz nie dam, o :eviltong: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Taką pobudkę, to Ci może zrobić właśnie taki facet z motyką, albo co gorsza jak będzie kosił siano... (Wypędza z siebie myśli)... Ale to taki krótki był spacerek, 30 minutowy... Z Tobą to ja chcę na dłuższy :loveu: Na komary nic nie mam, ale mam za to piratów 3 na kompie, o :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Gonia, błagam, daj mi jakikolwiek znak, że jedziesz jutro do schroniska.. Napisz na komórkę mojej mamy jutro rano o której chcesz... (Numer wysyłam na PW) Błagam!![/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dobranocka :bye:[/COLOR][/I]
  19. [I][COLOR=royalblue]Łaaa :loveu: Miśki, jakie cudniaste zdjęcia :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]HOPAMY!![/COLOR][/I]
  20. psiulka

    Rzeszów

    [quote name='Cambel']Ej! To dyskryminacja! Przecie tam Morusek jest, chłopiec :loveu:[/quote] :oops: :evil_lol:
  21. Jak Ewa już wyzdrowieje to musi zrobić sesję zdjęciową swojej ulubienicy, no nie? :loveu:
  22. [I][COLOR=royalblue]Ewuś kiedy będziemy montować basenik, w szczególności dla Ałałki? :loveu:[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...