Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]Dopicia? :roflt: Już chcesz pić? Dobijemy do 150 :multi:[/I] [I]I proszę o aktualne foty, bo ja tu u Was nowa :mad:[/I]
  2. [quote name='ewelinabuck']:crazyeye: :crazyeye: o wwwwwwwwwwoooooooooowwwwwwwwwwwwwwwww:loveu: :loveu: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote] :oops: :oops: [quote name='g_o_n_i_a']Witam, witam :cool3: No i niech Kartofel wiecej nie mowi, ze trzaskac fot nie umi! :mad: Piękne, jestem pod wrazeniem - szacuneczek Ilona :modla: [URL]http://images25.fotosik.pl/22/6c97f32fbc7b9c68med.jpg[/URL] A mi tez aparat nie czytał karty, trzeba bylo ją sformatować i jest czaczy :multi:[/quote] [I]Hej :loveu: [/I] [I]Może i coś tam umi :eviltong: [/I] [I]I tak musiałam je wykadrować :shake: [/I] [I]A jak zepsuje aparat? :evil_lol: Wprawdzie jest taka opcja w menu. Ile to trwa?[/I]
  3. [I]Bry wieczór :oops: Możemy? :razz: [/I]
  4. [quote name='matusz5']psiulka ja to cacko trzymałem w rękach:p:p i tym cackiem zrobiłem prawie 1000 zdjęc na wystawie w Szczecinie, jak byłem u Ewci :D[/quote] [I]No to ja zamawiam bordery :loveu: :multi: [/I] [quote name='matusz5']no trzaskał, trzaskał:evil_lol::evil_lol: jak Ewelina weźmie do mnie w sierpniu aparat na wystawę w Sopocie to też natrzaska :D i będzie Mateusz brał udział w MP z seterką :loveu::loveu:[/quote] [I]Może coś więcej? :razz: [/I]
  5. [I]Ech, to tak z rozpędu :oops: Zaraz zmienię.[/I]
  6. [quote name='Cambel']No poprawa trochę jest, nie kaszle w nocy, tylko w dzień raczej, i mniej... Chętnie :loveu: Ajjj to czym ? Jak jest brzydko, to mi jeszcze gorsze zdjęcia wychodzą, niż są, masakra. :roll:[/quote] [I]No to może w końcu jakiś spacer, bo to tak się nie da :shake: [/I] [quote name='Sznaucerka-Balbina']Hej Cambel. Megi przecudowna :) Do pozazdroszczenia:loveu::loveu: Czekamy na foteczki[/quote] [I]Szyszka? :razz: [/I]
  7. [I]Donijemy dzisiaj do 500? :diabloti:[/I]
  8. [URL="http://www.fotybc.kgb.pl/gotowee/8.jpg"][I]http://www.fotybc.kgb.pl/gotowee/8.jpg[/I][/URL] [I]Jakie masz macro? :mdleje:[/I] [URL="http://www.fotybc.kgb.pl/gotowe/001.jpg"][I]http://www.fotybc.kgb.pl/gotowe/001.jpg[/I][/URL] [I]Do konkursu ;) [/I]
  9. [quote name=':: FiGa ::']Są strone wcześniej i 2 strony wcześniej i 3.... [/quote] [I]A ja chcę nowe :lol: [/I] [quote name=':: FiGa ::']Dalmatynczykowych bid jest teraz od groma :( Sama gdybym mogła to bym wzięła drugiego łaciatego :-([/quote] [I]A nie możesz? :-( [/I] [quote name=':: FiGa ::']http://img204.imageshack.us/img204/492/obraz352sl8.jpg [/quote] [I]Ta fota powinna iść na konkurs, piękna :loveu: [/I] [quote name=':: FiGa ::']Błakających się, dużych psów równiez się boję. Szczególnie jesli są nachalne. Figowa nie lubii gdy pies zbliża się do jej doopki, gotowa jest rzucic się na adoratora :evilbat: Ale problem jest jesli ten adorator waży 2 razy więcej niż ona :shake:[/quote] [I]Co ja mam powiedzieć o Czice, skoro jest 3 razy mniejsza od Twojej Figi :shake: A przejście zagradza biegający wolno mieszaniec bernardyna i 3 czy 4 mniejsze psy, które za przywództwem tego bernardyna kiedyś rzuciły się na mnie i na Czikę, a właścicielka, że "One się tylko tak bawią". I dalej z nimi wychodzi bez smyczy, bez niczego... :angryy: [/I] [quote name=':: FiGa ::']W Rzeszowie duzo psów iega samopas? U nas wszystkie, albo stoja na łańcuchu :roll: [/quote] [I]U mnie na wsi, sporo.[/I] [quote name=':: FiGa ::']Grodzisko to totalne zadupie, ale nie chciałabym nigdzie indziej mieszkać :loveu: Za domem pola - dla psa idealnie :loveu: Bierzemy rower i jedziemy daleko daleko pod las. Przed domem - cudny asfalcik :D Samochody rzadko jeżdzą więc przypinam psa i jedziemy na rolki :cool3: CUDNA MIEJSCOWOŚĆ :diabloti: [/quote] [I]Zazdroszczę :D[/I] [quote name=':: FiGa ::']Hah do rolek, póki co nie chce jeszcze opuszczac tego świata :diabloti: Normalnie trzymam smycz w ręce :diabloti: Z reszta ona mnie nie ciągnie, nie pozwalam jej na to. Biegnie obok, z reszta dziś sprubuje ją nagrac Zgredziochą :lol: A z psem się lepiej jeździ niż samej [pomijając te nagłe zrywy i natychmiastowe STOP gdy sobie krowa pomysli że musi coś powąchać :lol::lol:]. Miałysmy tez jeden wypadek, tzn ja miałam. Z duża prędkościa zbliżałyśmy sie do naszego domu, zakręciłam a Figowa nie i zabiegła mi drogę. Zrobiłam unik, ale że jechałam bardzo szybko to nie miałam możliwości sie zatrzymać a przedemną był... rów :lol: Przeskoczyłam go i zatrzymałam sie na naszym płocie :oops: :evil_lol: I ty chcesz bym ja do rzeszowa przyjechala. Ten brutal mi skrzywdzi mojego aniołka i co bedze :evil_lol:[/quote] [I]Przyjeżdżaj z rolkami i psem :multi: [/I]
  10. [I]Nie będzie podpowiedzi, o 8)[/I] [I]Nie przesadzajcie :oops:[/I] [I]No, ja słyszałam, że ma już być cieplutko :multi:[/I] [I]Mój aparat po wizycie w schronisku nie czyta karty... Brawo Ilona :/[/I]
  11. [I]U mnie w galerii też są motylki :multi:[/I]
  12. [I]:mdleje: Niezłe cacko [/I] [IMG]http://www.fotografovani.cz/images2/olympus-e-500_13_r.jpg[/IMG]
  13. [I]Masz zajefajny aparat :mdleje: Świetne zdjęcia! Jaki to model? 8)[/I]
  14. [I]Dżeki się schował 8) Zachęcam do szukania ;-)[/I] [I]Heh dziękujemy :multi:[/I] [I]A za niedługo przyjdzie nowiutkie makro i zdjęcia będą jeszcze lepsze :D [/I] [I]Jak będzie ładna pogoda to zapraszam do nas nad potoki :multi: Psy (Nela, Dżeki) gotowe! Zapraszamy szczególnie Kamilę i Megi :calus:[/I]
  15. [I]A może tak zjęcia? :mad:[/I]
  16. [quote name='Cambel']Heeeeeeej [I]:calus: [/I] A co to się stało, że nie piszesz na niebiesko? :evil_lol: U Megulca nic nowego, dalej kaszle, pewnie jutro jeszcze do wet pójdziemy... A tak ogółem, to umiemy 'siad', i uczymy się 'leżeć', i całkiem nam to ładnie wychodzi, oczywiście, jak nam się zachce daną czynność wykonać, no chyba, że są ciekawsze rzeczy do zrobienia, to się wogóle panci nie słuchamy..:roll: Ajj nie mam fot, bo pogoda brzydka. :eviltong:[/quote] [I]A nie chce mi się już ciągle klikać :lol: [/I] [I]Ale jest jakas poprawa?[/I] [I]No to gratuluję :D Jeśli chcesz to mogę Ci pożyczyć tą książlę ;) [/I] [I]Pogodą się nie tłumaczy :mad: [/I]
  17. [I]Ewelinko, a w naszej galerii to dawno Cię nie widziałam :mad:[/I]
  18. [I]Kto na tym zdjęciu znajdzie Dżeka? :razz: [/I] [IMG]http://images27.fotosik.pl/22/4377836e39a95fafmed.jpg[/IMG] [I]Ślimak :evil_lol: [/I] [IMG]http://images30.fotosik.pl/22/5918e5ec2fb2c8f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/22/ce2656b2992e241emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/22/77527336752d85b0med.jpg[/IMG] [I]Tyle zdjęć z potoków ;) [/I]
  19. [IMG]http://images27.fotosik.pl/22/0055918cdd5cd6bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/22/6c97f32fbc7b9c68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/22/e8db5daf797d0daamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/22/69128980b11f777fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/22/8cb5c66e31d5bf06med.jpg[/IMG]
  20. [I]Aha, dzisiaj coś muli fotosik, ale postaram się...[/I] [I]Te potoki to na Słocinie :loveu:[/I] [I]Dziękuję :multi:[/I]
  21. [I]Śliczny :loveu: Szkoda, że nie jedziesz...[/I] [I][SIZE=1]PS. I zmien to zdjęcie, bo modzi grasują :evil_lol: [/SIZE][/I]
  22. [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]serio chcesz ?:multi: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]no miło mi niezmiernie :loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]pokój wprawdzie mam niewielki i większośc Arnikowych wygłupów z Gonia odbywa sie na łożku ale pewnie sie zmiescisz :p na szczęscie jest jeszcze antresola i taras do dyspozycji [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]tak , że czuj sie zaproszona :calus: [/COLOR][/B][/quote] [I]Pewnie, że chcę :multi: [/I] [I]Zmieścimy się :loveu: [/I] [I]Jupi :multi: [/I]
  23. [I]Dzięki :multi: Zaraz reszta zdjęć.[/I]
  24. [I]Cypryś na spacerek![/I]
×
×
  • Create New...