Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]Hah, zdjęcia już się hostują 8) [/I] [I]Dzień dobry :calus:[/I]
  2. [I]Dobranoc Figulkowa :bye:[/I]
  3. [I]Myślałam, że to jej da coś do zrozumienia, ale nic :shake: Pff... [/I] [I]A to tam to wiesz, ja mam inne obcykane tereny, kilkakilometrów, droga pusta :D[/I] [I]SS? oO[/I]
  4. [I]Branocka :buzi: :calus: [/I]
  5. [I]Już działa wszystko w porządku ;) Jutro sesja pt. "Barwy zdechłego motyla" 8)[/I] [I]Dobranoc Kamilko :calus:[/I] [I]Dobranoc wszystkim :bye:[/I]
  6. [I]O, już 150 :multi: Gratuluję ^^ :multi: :multi:[/I]
  7. [I]Dogo mnie zamuliło oO[/I] [I]No to może Wy wpadniecie? Będzie szybciej :D[/I]
  8. [I]Dobranoc Cypryś :loveu:[/I]
  9. [I]No to jeszcze pół godziny :multi:[/I]
  10. [I]Fajnie by było ^^[/I] [I]To starsza pani, ja wiem ok. 70-tki (?) Przestałam mówić jej dzień dobry i teraz krzywo się na mnie patrzy :diabloti:[/I] [I]Z 1 km to napewno, więcej nie, u nas jest ekstremalnie. A gdzie to Ty byłaś?[/I] [I]SS... No powiedz ^^[/I]
  11. [quote name='g_o_n_i_a']Hahhaha :evil_lol: Nie Spacerro? Czemu nie. W przyszłym tygodniu dysponuje wieksza iloscia wolnego czasu także. ;) Oki, przeczytam, ale jutro, bo bede juz szła. Nie :evil_lol: "Daj mi to co masz w drugiej łapie" :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [I]Może jeszcze bym wzięła Nele i jej właścicielke? Chociaż nie wiem jak by się zachowała w stosunku do Azy :shake: [/I] [I]O dziwo, karta działała bardzo dobrze, gdy zdjęcia schroniskowców wgrałam na kompa :multi: [/I] [I]A co miałaś? :razz: [/I] [I]Dobranoc :loveu: [/I]
  12. [I]Tak samo jak z naszą Karusią... I nie wyobrażam sobie schroniska bez niej... GE masz zdjęcia, wiadomości?[/I]
  13. [I]Ewelinko zdjęcia może by tak :mad:[/I]
  14. [I]843?! :mdleje: No to kiedy spacerek? 8) Hahah xD[/I]
  15. [I]Gratuluję ;) Też bym chciała kogoś wystawiać, ale kogo? :shake:[/I]
  16. [I]Co ma znaczyć ta cisza? :mad: Koniec imprezy?[/I]
  17. [I]Ona mówi, że Pańcia musi ją zaciągnąć na spacer nad potoki :diabloti:[/I] [I]PS. Napisałam Ci na moim wątku o co chodzi z tą kartą ;)[/I]
  18. [quote name=':: FiGa ::']Masz nowe :cool3: Gdybym mogła wziąść kolejnego dalmata to nawet bym sie nie zawachała :shake: Zacznę namawiac rodziców, może na maleńkiego psa sie zgodza, na kolejnego kropka nie :shake: Na konkursie nie mam szans :eviltong: Ale Czikulca wexmiesz na rece i wiekszosc psów nic jej nie zrobi. A ja Figową... nie bardzo :evil_lol: Byłam juz na rolkach :mad: Macie beznadziejne chodniki, o :mad: Moja siostra po zobaczeniu tego zdjecia powiedziała "Bosz ona wyglada jak wampir" :diabloti: A czy ja wam mówiłam że kocham wampiry? I SS :loveu::loveu::loveu: OBOŻEMÓJJEDYNY KOCHAM SS :loveu::loveu:[/quote] [I]No to chociaż mały...[/I] [I]Właśnie wtedy wzięłam ją na ręce i one zaczęły na mnie skakać, bernardynka ugryzła Czikę... :angryy: [/I] [I]Byłaś? Po chodniku sie głupio jeździ, lepiej po alsfalcie :multi:[/I] [I]SS? Czo to? :razz: [/I]
  19. [I]Ałałałka i Szareczka idą na pierwszą :loveu:[/I]
  20. [I]Daleko ten Goleniów od Rzeszowa :D ? [/I]
  21. [I]Ale miałaś dzieci :diabloti: Troje? 8)[/I]
  22. [I]Zapewne coś osiągnęłaś? :diabloti: Kto to Berdy? 8)[/I]
  23. [I]Pomożesz mi z tym formatem? :oops:[/I]
  24. :loveu: [I]Ty to przynajmniej jesteś ładna ^^[/I] [I]Z jakiej hodowli jest Boogie, bo nie wiem? :shake:[/I] [I]PS. 666 :diabloti:[/I]
  25. [I]No to czekamy :loveu: Podnoszę![/I]
×
×
  • Create New...