[quote name='g_o_n_i_a']Hahhaha :evil_lol: Nie
Spacerro? Czemu nie. W przyszłym tygodniu dysponuje wieksza iloscia wolnego czasu także. ;)
Oki, przeczytam, ale jutro, bo bede juz szła.
Nie :evil_lol: "Daj mi to co masz w drugiej łapie" :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
[I]Może jeszcze bym wzięła Nele i jej właścicielke? Chociaż nie wiem jak by się zachowała w stosunku do Azy :shake: [/I]
[I]O dziwo, karta działała bardzo dobrze, gdy zdjęcia schroniskowców wgrałam na kompa :multi: [/I]
[I]A co miałaś? :razz: [/I]
[I]Dobranoc :loveu: [/I]