Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name='Cambel']Galerejszyn :loveu: Śliczna Balbinka, i jakie ma oryginalne imię :cool3: Ja ostatnio mam wielki sentyment do Sznaucerów :loveu: :loveu: [URL]http://img230.imageshack.us/img230/6219/img2824kk3.jpg[/URL] To foto jest zabójcze :loveu:[/quote] [I]To dostaniesz lanie :mad:[/I]
  2. [I]No właśnie, bo być może i ja się zjawie :D[/I]
  3. [I]Matko jaki wypasiony aparat :mdleje: Mój to ma największe ISO 400... Makro właśnie zamówiłam nowe :D Ile dałaś za cacuszko? A Ty Palma jakie masz?[/I]
  4. [I]Hahah :D[/I] [I]Fotki muszą być :multi: [/I]
  5. [quote name='palma']Ja to skomentowałam że te foty wyglądają jak na stronę www do działu ''PLANOWANE MIOTY'' :diabloti: :evil_lol: :diabloti: Sami zobaczcie :loveu::loveu::loveu: Kto chce szczeniaczka rasy pudlo~border ... 2 pierwsze miejsca w rankingu inteligencji, doskonała linia sportowa, wysokie osiągnięcia w agility i totalna popisów na wystawach [ :evil_lol: :diabloti: ] ale jak co to nie przyjmujemy do zwrotu :diabloti: Niech mówią że .... :diabloti: :lol: :evil_lol:[/quote] [I]Dokładnie :lol: Ale no patrz: 1 miejsce w rankngu na inteligencję +2 miejsce daje 3, a kto jest na trzecim? O ile się nie mylę (a to możliwe) to OB :evil_lol: Owczarek belgijski. (?) Ja zamawiam :evil_lol: Ale transport to Wy musicie zorganizować :D[/I]
  6. Białaska hopsamy :multi: Kiedy Cioteczki wstawią zdjęcia/ilmiki? :mad:
  7. [I]Mauryś na pierwszej jest lepiej 8)[/I]
  8. [quote name='Cambel'][SIZE=6]Z D J Ę C I A ![/SIZE][SIZE=6]:ghost_2: :diabloti:[/SIZE] [/quote] [I][SIZE=6]No właśnie :mad: :mad: [/SIZE][/I]
  9. [quote name='Cambel']Galerejszyn :loveu: Śliczna Balbinka, i jakie ma oryginalne imię :cool3: Ja ostatnio mam wielki sentyment do Sznaucerów :loveu: :loveu: [URL]http://img230.imageshack.us/img230/6219/img2824kk3.jpg[/URL] To foto jest zabójcze :loveu:[/quote] [I]A Tobie dalej odbija :shake: :evil_lol: [/I] [I]No właśnie, jak ma na imię? :razz: Może jakieś zdjęcia? [/I]
  10. [I]Dobrze by było, w końcu by się pieski schroniskowe w basenie popluskały :multi:[/I]
  11. [I]A skąd wiadomo, że wszystkie były tak szczęśliwe? Każdy pies je to co daje mu właściciel, on nie pójdzie sobie do sklepu i nie wybierze tego co chce. Jeśli ktoś chce żywić psa "starymi metodami" to proszę bardzo, nie widzę przeszkód...[/I]
  12. [I]Cypryś szukaj domku! :multi:[/I]
  13. [I]Na słonku? Macie już słońce? U nas zimno :shake:[/I]
  14. [I]Miłego wypoczynku Ciociu :loveu:[/I] [I]Czekamy na Ciebie :loveu:[/I]
  15. [I]Nie, ale wcześniej nie miałam jak wejść na kompa :shake: Co tam u Tobiaszka? :loveu:[/I]
  16. [I]No to być może spotkamy się w poniedziałek na spacerku ;)[/I]
  17. [I]Kamila :multi: No to kiedy na ten spacer? :multi:[/I]
  18. [I]Bry Figowe, co u Was? SS króluje? :lol:[/I]
  19. [I]Bry Goniu :multi:[/I] [I]Miłej podróży Ewuś :bye: Będę tęsknić :loveu:[/I]
×
×
  • Create New...