[quote name='palma']Ja to skomentowałam że te foty wyglądają jak na stronę www do działu ''PLANOWANE MIOTY'' :diabloti: :evil_lol: :diabloti:
Sami zobaczcie :loveu::loveu::loveu: Kto chce szczeniaczka rasy pudlo~border ... 2 pierwsze miejsca w rankingu inteligencji, doskonała linia sportowa, wysokie osiągnięcia w agility i totalna popisów na wystawach [ :evil_lol: :diabloti: ] ale jak co to nie przyjmujemy do zwrotu :diabloti:
Niech mówią że .... :diabloti: :lol: :evil_lol:[/quote]
[I]Dokładnie :lol: Ale no patrz: 1 miejsce w rankngu na inteligencję +2 miejsce daje 3, a kto jest na trzecim? O ile się nie mylę (a to możliwe) to OB :evil_lol: Owczarek belgijski. (?) Ja zamawiam :evil_lol: Ale transport to Wy musicie zorganizować :D[/I]