Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I]Pewnie tak ;) Dobrze, że dano mu taką szansę, gdzie indziej pewne został by uśpiony :([/I]
  2. psiulka

    Rzeszów

    [quote name='Cambel']Gabrysiu (tak, Lavanara? :cool3: ) myślę, że jesteśmy gotowe na zetknięcie z Labradorem :evil_lol: :loveu: Tylko kiedy i gdzie ?[/quote] [I]Ten labrador ostatnio (czyt. jak miał 4 miesiące) o mało co nie zwalił mnie z nóg, a co dopiero teraz :loveu: :evil_lol: [/I]
  3. [I]No ale zawsze się na coś przyda ;) Napisz do Chrupka na PW i zapytaj ;)[/I]
  4. [I]Krówcia poza wystawowa :D Świetnie :multi: A czemu uciąta głowa Pańci? :mad:[/I]
  5. [I]Jak to jest, Wy dziewczyny mieszkacie koło siebie?[/I]
  6. [I]To Ty na tym ostatnim? ^^[/I]
  7. [I]W Bieszczady? Ja na Słocine :D :D [/I]
  8. [I]:mdleje: Kocham bordery :mdleje: Śliczne zdjęcia :loveu: Czyje malamuty?[/I]
  9. [I]Mam czytnik, mam. Ale on też jest trochę zepsuty, ale wszystko czyta, wszystko w porządku, zero błędów. Na kompie mi wszystkie zdjęcia pięknie się odtwarzają, ale na aparacie nawet nie da się zrobić, bo pojawia się komunikat "Memory Card Error"...[/I]
  10. [I]No to chociaż do 110? :diabloti:[/I]
  11. [I]Będziesz miała obowiązek nam o tym przypomnieć xD[/I]
  12. [I]O co chodzi z Bieszczadami? Bo ja nie w temacie :diabloti:[/I]
  13. [I]Idziemy jeszcze do Palmy dobić :diabloti:[/I]
  14. [I]Bo juz nie nadążam z pisaniem, ot co :diabloti:[/I]
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Nie cos tam, a dużo!! :klacz: Ale to nie na aparacie tylko na kompie ;) Króciutko trwa formacik, o ile oczywiscie masz czytnik kart pamięci.[/quote] [I]Zobaczymy jak się spisze moja macro w akcji :multi: [/I] [I]Mam, inaczej bym fot nie dawała ;) Poinstruujesz mnie jak to zrobić? I po co coś takiego?[/I] [quote name='ewelinabuck']no to tu tez szykuje sie impra:multi:[/quote] [I]No szykuje się :evil_lol: [/I]
  16. [I]Tobiasz skąd jest? Tzn. Przeszłośc i takie tam ;)[/I]
  17. [I]Ale się dziś upijemy :D Tu 500 u Matusza 150, a u mnie nie dużo zostało do 50 :multi:[/I]
  18. [I]Rozumiem... Ale jak już będziesz miał to wstaw jak najszybciej ;)[/I]
  19. [I]Chlup za GALERIĘ BUCKA I CHAPSA :laola: :drinking: :drinking: [/I]
  20. [I]Kiedy? Będę trzymać kciuki :multi:[/I]
  21. [I]Mmm... Może Gonia powinna coś wiedzieć..[/I]
  22. [I]Pewnie i można... Ale w jaki sposób? Pieniężny?[/I]
  23. [I]Z tym udziałem w MP z seterką ^^[/I]
×
×
  • Create New...