-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[I]Hah, robi mała postępy :D[/I] [I]Jutro dzwoń na pewno jeszcze są miejsca jak wczoraj były cztery wolne ^^[/I]
-
[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Moze faktycznie wpadnijecie natrzaskacie zdjęc na miesiąc z gory i wszyscy beda szczęsliwi :evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]O rany Ilonko kwadratowe Orby :crazyeye: co ja najlepszego zrobiłam wlozyłam kij w mrowisko - teraz to juz przegonisz mistrza a moze nawet nowe odkrycie sie szykuje kto to wie :evil_lol: ale jak gdzies wypatrzysz trójkątne to juz sie zacznę martwić ;) [/COLOR][/B] [/quote] [I]Ty tego nie widzisz? :-o [/I]
-
[I]Fotosik przestał działać, zdjęcia będą jutro.[/I] [I]:bye:[/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL="http://img209.imageshack.us/img209/2870/obraz252ln1.jpg"][I]http://img209.imageshack.us/img209/2870/obraz252ln1.jpg[/I][/URL] [I]Hej :multi: Aaaa :mdleje: Sylwia, wspaniałe :mdleje: On jest bielszy od chmury :-o Zazdroszczę rolek :oops: [/I] [I]PS. Dostałaś odp. na sms'a?[/I] -
[I]Nela za pancią patrzyła[/I] [IMG]http://images27.fotosik.pl/22/039d05b84d31b238med.jpg[/IMG] [I]I tu:[/I] [URL="http://images24.fotosik.pl/22/f68c718b4f91d702med.jpg"][I]http://images24.fotosik.pl/22/f68c718b4f91d702med.jpg[/I][/URL] [IMG]http://images24.fotosik.pl/22/16ab2091263118ddmed.jpg[/IMG] [I]A w tym "domu" ponoć straszy[/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/22/83a8d323f1c189b1med.jpg[/IMG]
-
[I]Lasek nad potokami najlepiej wychodzi w największym formacie[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=08db586a9c48e71a"][I]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=08db586a9c48e71a[/I][/URL] [I]Krowa :evil_lol: [/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/22/8acc913e2d89e07cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/22/b4b32dfffab428abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/22/a1e55eb7f333ac75med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/22/e947b52c2fb9bebbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/22/6ef27d5a30327d75med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images27.fotosik.pl/22/1f02a2b5c76d778amed.jpg[/IMG] [I]Wyostrzone[/I] [IMG]http://images29.fotosik.pl/23/fec3caa77e2a02ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/22/0eb1bf49d2b5a1d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/22/52731084462d2a3bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/22/2e7b5103ca5bf396med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images23.fotosik.pl/22/285b811f2dcafc19med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/22/2ec2955a68873c81med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/22/3fbf1a857e048164med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/22/81211794874ea4efmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/22/bf4028392d14847fmed.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Sylwia, gdzie zniknęła Twoja galeria?[/I] -
[I]Piękne zboże, niestety nie wyszło :cool1: [/I] [IMG]http://images23.fotosik.pl/21/b1d41177ffa315e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/21/f898e567a20ae547med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/21/40be589eb11de923med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/21/876eb6210bd3e7a2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/21/faf2fcb149ac0619med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cambel'] [COLOR=black]Łajajaaaaaaaaaj ! Nie dogonisz mnie! :cool3:[/COLOR] [COLOR=black]A foteczki suuper, takie...senne :loveu:[/COLOR] [COLOR=black][URL]http://images26.fotosik.pl/21/488a76521c865b70med.jpg[/URL][/COLOR] [COLOR=black][URL]http://images24.fotosik.pl/21/c77cc1f1d5cc635fmed.jpg[/URL][/COLOR] [COLOR=black][URL]http://images29.fotosik.pl/21/8c71c0b16124bd76med.jpg[/URL][/COLOR] [COLOR=black]Ślliiiiiczne :loveu: [/COLOR][COLOR=black]:loveu: [/COLOR][COLOR=black]:loveu: W szczególności ta 2 [/COLOR][COLOR=black]:loveu: [/COLOR][/quote] [I]Dziękujemy :razz: [/I] [quote name='g_o_n_i_a']Hej, hej :multi: Ale wysyp fotek :loveu: I Ty mowisz, ze zdjęc nie umiesz robić? Pff :shake: A to wymiata :loveu: [URL]http://images24.fotosik.pl/21/c77cc1f1d5cc635fmed.jpg[/URL] Buziaczki dla Czikulca :loveu:[/quote] [I]Hejo :lol: No...eee...zobaczymy :oops: [/I] [I]Przekazane ;) [/I] [quote name=':: FiGa ::'][URL]http://images24.fotosik.pl/21/c77cc1f1d5cc635fmed.jpg[/URL] śWIETNE :multi: :roflt:[/quote] :oops: [I]Zawstydziłam się :oops: [/I] [I]Foteczki znad potoków ze słonecznej niedzieli :evil_lol: [/I] [IMG]http://images28.fotosik.pl/21/34e7793b8aff9411med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/21/3aaf0edad1713772med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/21/54c88c1bd973ccf9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/21/257bab5c036d1b76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/21/fdb1bb45f8d83049med.jpg[/IMG]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='Cambel']O matko....Szkoda, że nas nie było... Pf... Fajny spaceros miałyście. ;) A mój Megulec chora teraz poległa, i śpi, i śpi... Dobrze, że nie poszłyśmy, bo jeszcze bardziej by ją rozłożyło... Chociaż z drugiej strony żałuję.. A jak Ci się Gosiu spodobały Baranówkowe tereny? :cool3:[/quote] [I]Znowu kaszle? :([/I] [I]Z tego co ja widziałam to tereny całkiem całkiem :razz: Ale tak daleko to nie byłam :eviltong: Na następny spacerro muszę iść :multi: Gonia śliczne zdjęcia![/I] -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
psiulka replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marulka idziemy na pierwszą :loveu: -
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I]Mauryś na spacerek :loveu:[/I] -
[I]Cypryś :loveu: A jak ranka?[/I]
-
[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]A dokładnie !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]nawet mu porzadnych zdjęc nie moge zrobic bo od razu sie podnosi i idzie mnie wylizywać -model jeden :eviltong: [/COLOR][/B][/quote] [I]No to my tam kiedyś wpadniemy z EKIPĄ i porobimy mu zdjęcia, bo tyle co tutaj Ewuś dajesz to ludzkie pojęcie przechodzi... Za mało! :evil_lol: :shake: [/I] [quote name='ewatr'] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7334/77966517do2.jpg[/IMG][/URL][/quote] [I]Na tym kwiatku są jakieś kwadraty? :-o Może to kwadratowe ORBY? :mdleje: [/I]
-
[I][COLOR=black]A Ty Paulina nie robiłaś zdjęć? Ja tez chcę na spacerro :multi:[/COLOR][/I]
-
[I]Tutaj też chodzi o to, że gdy pies czepi się jedzenia np. w 9 minucie to w 10 i tak mu ją zabierasz. Inaczej efekty pójdą na marne ;-)[/I]
-
[I][COLOR=black]Rosolaczka :loveu: I Tinuszka :loveu:[/COLOR][/I] [I]PS. Nie wolno dawać w poście więcej niż 5 zdjęć...[/I]
-
Bokserka Frytka z Kundelka - JUZ W NOWYM DOMKU :))
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Brombula :loveu: Jaka śliczna ^^ Może więcej? :cool:[/COLOR][/I] -
Wiosenna galeria szeltika Frediego :)
psiulka replied to Dalmatynkaa's topic in Owczarek szetlandzki
[I]Hejo :multi: Martynko, może obdażyłabyś nas większą ilością zdjęć? 8)[/I]