-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
[I][COLOR=royalblue]Martyna :mad: Bo zgłoszę do TOZu, o :diabloti:[/COLOR][/I]
-
[quote name='g_o_n_i_a']Co Wy dzieci wyrabiacie. :shake: :shake:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ja nic nie mówię, ale TO WSZYSTKO NA OCZACH TWOJEJ MAMY było :evil_lol: I nic nie mówiła, o :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Koniec off'a bo nas zbanują :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]HOP![/COLOR][/I]
-
Maurycy porzucony w lesie - nareszcie w NOWYM DOMU!!!!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Mauryś hopamy![/COLOR][/I] -
[quote name='g_o_n_i_a']I bardzo dobrze, dobry chłopiec :evil_lol: :loveu: Sama sie chlap oo!! :cool3: Bo ja jak chlapie psinki to tez sie chlupsiam - w koncu wakacje nad woda hihihih :loveu:[/quote] [I][COLOR=royalblue]A jakbyś przyjechała to byś się pochlapała, o! I nie zwalaj winy na mnie :mad: [/COLOR][/I]
-
[quote name='g_o_n_i_a']Masterku gonia przyjedzie w tygodniu i nikt nie bedzie Cie pchal na sile do baesniku, nikt!! :mad: A Doloreske tez pchalyscie? :o[/quote] [I][COLOR=royalblue]Nie pchałyśmy tylko na rękach i delikatnie wsadzałyśmy :mad: (Właściwie to Madzia :eviltong: )[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Bry Megulcowe :calus: Jutro się spotkamy na rzeszowski spacerku, o :loveu: Jeszcze jutro tak rano muszę Cię złapać na gadu, bo mam sprawę :diabloti: I jak podałaś małej tabletkę? Zjadła?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]:calus:[/COLOR][/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] [url]http://img391.imageshack.us/img391/4786/27841508hs2.jpg[/url] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Pająk :evil_lol: [/COLOR][/I] [quote name='g_o_n_i_a'] [url]http://img61.imageshack.us/img61/7662/74583729oh4.jpg[/url] [url]http://img529.imageshack.us/img529/8421/47587381ac4.jpg[/url][/quote] [COLOR=royalblue]:mdleje: [I]Piękne Goniasta! :mdleje: Tez chciałam dzisiaj zrobić takie w zbożu, ale wyszło jak psu z gardła :shake: Jakie masz macro w aparacie?[/I][/COLOR] [I][COLOR=#4169e1]Kiedy robimy taki szpacerek po Słocińskiej ziemi? :razz: :razz: [/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Dzisiaj będą zdjęcia Cziki i potem Dżekiego i Neli ze spacerku nad potokami :loveu: Dajcie mi chwilkę ^^[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Czekamy na foty :mad:[/COLOR][/I]
-
Bokserka Frytka z Kundelka - JUZ W NOWYM DOMKU :))
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I][COLOR=royalblue]Ale sobie Bromba znalazła właścicieli :multi: :multi:[/COLOR][/I] -
[I][COLOR=royalblue]Ojejku, Leniasta jaka śliczniula :loveu: Ja też jutro ją w końcu zobaczę :loveu:[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Ma ktoś jakiś "kontakt" z Cypryskiem? Co z nim? [/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]O 17 Martynko :D[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Ale fajnie :multi: Ja też się zjawię, ale bez psa, bo sami wiecie ^^[/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=royalblue]Dobranoc :calus:[/COLOR][/I]