Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Śliczna:loveu: Dobranoc:calus:[/quote] [I]Dziękujemy :loveu: [/I] [quote name='g_o_n_i_a']Iloś, się szarpnęłaś dla Czikusi ;-) Dobranocka :buzi:[/quote] [I]Dla niej wszystko :razz: [/I] [quote name=':: FiGa ::']Dzieńdobrywieczór :multi: Iloś ten motyl jest niesamowity :loveu: Jak zywy :evilbat: normalnie :loveu: Nie bede nawet cytować bo byłoby tego hoho :loveu: Buziak z Czikulcowy nosek :buzi:[/quote] [I]Bry dzień :multi: [/I] [I]I tak mu troszkę kolory zeszły :shake: [/I] [I]Przekazany ;) [/I] [quote name='matusz5']ale śliczna ta Twoja Czikusia :loveu::loveu::loveu:[/quote] [I]Witaj Mati :multi: Dziękujemy :loveu: [/I] [quote name='Cambel']Dzień dobry Ilonko :calus: Pff...Ja jestem pod wrażeniem tych zdjęć, no ale miałaś łatwiej, bo Ci model nie uciekał :evil_lol: ;) Tak jak Figulec cytować nie będę, bo trochę by tego było, wszystkie piękne :loveu:[/quote] [I]Kamila :multi: :calus:[/I] [I]Dziękuję :oops: [/I]
  2. [I]2 x Fiprex 1 ml[/I] [I]1 x Szampon Iv San Bernard cytrynowy[/I] [I]1 x Belcando puszka "Smaczny indyk z ryżem"[/I] [I]1 x Belcando finest-croc 2,5 kg[/I] [I]Dobranocka :calus:[/I] [IMG]http://images26.fotosik.pl/25/1239457a1e778b5dmed.jpg[/IMG]
  3. [I]Dobranoc Kamiś :calus:[/I]
  4. [I]Balbusia :loveu: Co tu tak cichutko? Trzeba podnieść :D Zdjęcia proszę :mad:[/I]
  5. [I]No to ustal jakiś dzień ^^ Ja się dostosuję ;)[/I]
  6. [quote name='Sznaucerka-Balbina']A ja chcę czikę:placz:[/quote] [I]Jakieś tam jej zdjęcia mam, ale to zaraz :lol: [/I]
  7. [quote name='g_o_n_i_a']Wow! :o [URL]http://images24.fotosik.pl/25/e4507d5b25fc7939med.jpg[/URL][/quote] [I]Te motyle mają jakieś rzepy, bo gdzie go nie położyłam to się tam przyczepiał :lol: [/I] [I]A jutro być może przyjdzie makro, to coś pokombinujemy :multi: [/I] [I]No i jutro oczekujemy paczuszki z Krakvetu :multi: [/I]
  8. [IMG]http://images28.fotosik.pl/25/9b18d662abbd9aa7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/25/6f2ffa27bf4caec7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/25/5d03b048817a1a1emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/25/0ed0bd3746702325med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/25/37a9eb5212ac36d9med.jpg[/IMG] [I]Koniec :razz: [/I]
  9. [quote name='Sznaucerka-Balbina']A to tego niezywego wsadziłas na kwiatka i ze niby zywego sfotografowałaś:cool3: Ale i tak czy zywy czy nie-piekny :loveu:[/quote] [I]Witamy u nas :multi: [/I] [I]No tak, to taki model z niego, a nawet nie było aż tak bardzo widać, że nie żywy :evil_lol: No i wszędzie możnabyło go przenieść :diabloti: [/I]
  10. [IMG]http://images28.fotosik.pl/25/976de38cfdcc6f83med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/25/19282c601b6710b9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/25/a0f94ff83a58483bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/25/a782d72e98d74e78med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/25/ebf032919b00cb56med.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://images24.fotosik.pl/25/0e78a8f1f4ca904emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/25/a107b6191c12d0d1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/25/3c2ca6fdb024a029med.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/25/ad83685972de345cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/25/f356fada05ec5ee1med.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://images24.fotosik.pl/25/e4507d5b25fc7939med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/25/aa625c4afe995e54med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/25/ffdc836903d5fbafmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/25/be3911ad6015d69cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/25/896155a1618b29d6med.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Cambel']Ty być goopejszyn, kropejszyn. A na spacerejszyn to ja nie przyjdejszyn, bo Ty mnie straszejszyn. :cool3: Moi Drodzy, my się z Megulcową zmywamy, jeszcze na wieczorny spacerros, jutro wrócimy, a nóż [widelec :evil_lol: ] z fotami ? :cool3: Psich snów Wszystkim :bye: :calus:[/quote] [I]A Ty też być goopejszyn i musiejszyn na spacerejszyn przyjdejszyn, bo nie darejszyn :mad: [/I] [I]Papejszyn :buzi:[/I] [quote name='Sznaucerka-Balbina']Z fotami, z fotami bo jak nie to :mad:[/quote] [I]G A L E R I A :mad: [/I]
  14. [I]Weź Ty mi tu nie kitejszyn, bo jak ja Cię strzelejszyn na spacerejszyn to Ty się nie pozbierejszyn. KITEJSZYN! :roflt:[/I]
  15. [I]:loveu: Cała zgraja :loveu: [/I] [URL="http://images23.fotosik.pl/25/4bc2da19854935bbmed.jpg"][I]http://images23.fotosik.pl/25/4bc2da19854935bbmed.jpg[/I][/URL]
  16. [I]Gratulejszyn talentejszyn za szablonejszyn :D[/I]
  17. [I]To pierwsze naj :loveu: Komórką robiłaś?[/I]
  18. [I]Śliczne zdjęcia, ale... Ja ich tu widzę 7 :mad:[/I]
  19. [quote name='ewelinabuck']a ja chce miec trzeciego piesa byc moze juz niedlugo:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: i kotka czarnego z duzymi zoltymi oczkami:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [I]Zdradzisz nam coś więcej? :razz: [/I]
  20. [I]A tamte to ja już widziałam i żądam nowych :mad:[/I]
  21. [I]No to czekamy na nowe zdjęcia ^^[/I]
  22. [I](Wiedz, że od niedawna można edytować posty ;))[/I]
  23. [I]No to wiadomo, że cudo :loveu:[/I] [I]PS. A może by tak dała adresa? :mad:[/I]
  24. [quote name=':: FiGa ::']Buhahahaha :roflt: SS daleko do sióstr służebniczek :cool3: P.s. Ten pies w Twoim podpisie wyglada jak Mastuś :lol: Dziękujemy wszystkim za odwiedzinki :multi:[/quote] :eviltong: [I]SS to na pewno soczysta sałata :D[/I] [I]To nie Mastuś :shake: Mastuś jest jedyny :loveu: [/I]
  25. [I]No to na PW ;)[/I] [I]Stop off.[/I]
×
×
  • Create New...