Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name=':: FiGa ::']A czy musicie martwic se tym czego nie macie? Rozejrzyjcie się! Ilonko spojrz w oczy Czikulca i ciesz się że masz ją obok, że jest zdrowa i kochana. Ciesz sie tym że Twoja księżniczka Karunia jest coraz piękniejsza, po co sie zamartwiać jakimiś głupotami? Zauważyć trzeba że wszystkich zdjęc/informacji w 1 poście nie umieścisz ponieważ jest ustalona granica znaków na post.[/quote] [I][COLOR=royalblue]Racja masz rację, ale to nie jest takie łatwe... :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Wystarczy na wszystko ;-)[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]My idziemy spać, dobranocka :bye:[/COLOR][/I]
  2. [I][COLOR=royalblue]Madzia, jak jutro jak tu wpadnę nie będzie zdjęć to nie daruję! :mad:[/COLOR][/I]
  3. [I][COLOR=royalblue]Cyprysku hop, a my prosimy o zdjęcia!![/COLOR][/I]
  4. [I][COLOR=royalblue]Tak, super kobitka z tej naszej Ewusi :multi: Czekamy na zdjęcia :loveu:[/COLOR][/I]
  5. [I][COLOR=royalblue]Nie zapominajmy o Maurysiu![/COLOR][/I]
  6. [I][COLOR=royalblue]Nie znamy, ale zawsze możemy pomóc... Ja mogę (tylko za pozwoleniem Gosi) troszkę zmienić pierwszy post w temacie u Karulki... Mogę?[/COLOR][/I]
  7. [I][COLOR=royalblue]Jutro? :mad: JUTRO?! :mad:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ja chcę fotki dzisiaj!! :D[/COLOR][/I]
  8. [quote name=':: FiGa ::']To nieprawda, wiele rzeczy można zmienić, postarac sie by były lepsze, lub też.. zapomnieć. I cieszyć się tym co mamy. Wątki sa zagracone przez hopki, potancjalny domek szukający jakichś konkretnych inf o psie widzi same bezsensowne "hop piesku". Usunięcie hopka zajmuje 30sek, a wątek jest przejrzyściejszy. Z wątku Saruni, która była na DT u Neris pousuwałysmy swoje hopki i z ponad 120 stron zrobiło się 80 [mimo to i tak zostało duzo hopek :shake:][/quote] [I][COLOR=royalblue]Jak można się cieszyć tym co mamy skoro tego nie mamy?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dlatego powinniśmy robić wątki za przykładem [B]Pianki[/B]. W pierwszym pości umieszczać wszystkie ważne wydarzenia, daty, zdjęcia...[/COLOR][/I]
  9. [quote name='Cambel']Hę ? Przecież ja nie mogę usuwać, to czemu Ty mozesz?! [/color][/i][COLOR=black]Bardzo w to wątpię...[/COLOR] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Sylwia ma tzw. znajomości :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]... :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Mamy galerię Madzi :multi: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6306072#post6306072[/URL][/COLOR][/I]
  10. [I][COLOR=royalblue]No Madzia, wreszcie założyłaś galerię :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]"Ludzie" to potwory, maszyny do zabijania... Ja nie wiem jak można gasić papierosy na własnym psie?? Ech...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Madziu, a tych zdjęć to więcej się nie da? :loveu:[/COLOR][/I]
  11. psiulka

    Galeria LENKI

    [I][COLOR=royalblue]O teraz widać :loveu: Śliczne, szzcególnie ta ostatnia poza :D [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Mam pytanie: Lena ma rodowód?[/COLOR][/I]
  12. Ech biedulka... Jak się mają cegiełki, musimy pomóc tej małej!
  13. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Taaa Czika już dała popis na ostatnim spacerku dogomanackim...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dżeki nie lepszy, dał piękny występ na spacerku z Azulką...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A maskotkę zjedzą inne psy :( :lol:[/COLOR][/I]
  14. [quote name=':: FiGa ::']Dziewczyny co się stało? :-( Ale moje 4 będa już na zawsze :diabloti: Ja piszę tylko w FB i PwP. Na FB posty nie są naliczane a w PwP hopki cały czas usuwam :evil_lol::evil_lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ech... Co się stało, to się nie odstanie... :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Po co usuwasz? Że tez Ci się chce...[/COLOR][/I]
  15. [quote name='Justyna_wolontariat']U Mabel be zmian nie wychodzi z budy nie odbierałam bo dzis od 5 rana w schronisku siedziałam a dopiero co wróciłam..... pracy tam co nie miara dziennie po 8-10 psów przychodzi nie mówiac o szczeniakach...... które choruja......:( [/quote] [I][COLOR=royalblue]Współczuję, widzę, że u Was nie ma warunków na aż tyle psiaków. W naszym rzeszowskim schronisku też już jest przepełnienie, ale często jakiś pies idzie do nowego domku....[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Pomocy dla Mabel!![/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. No właśnie, ile trzeba pieniędzy? Jeśli coś mogę pomóc ;-)[/COLOR][/I]
  16. [quote name='ewatr'] Matko, to naprawę ja? :roflt: :roflt: Marylka po domek hops!!
  17. [quote name=':: FiGa ::']Gratki z 3 łapki ;) A moje 4 cały czas stoją w miejscu :lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]No to jeszcze nie cała setka i będzie pięć :D[/COLOR][/I] [quote name='Cambel'] [COLOR=black]Niestety...[/COLOR] [COLOR=black]I wątpię, żeby powróciło..U mnie też się jakoś psuje...[/COLOR] [COLOR=black]Wszystko się pie*rzy....W*lić to życie.[/COLOR] [COLOR=black][SIZE=1][COLOR=deepskyblue]Przepraszam za słowa.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR] Ja też mam 4 :cool: Iloś, a Ty masz 3. Też fajno. ;) [COLOR=black]To ja dziękuję... :calus:[/COLOR] [I][COLOR=#4169e1]:bye:[/COLOR][/I] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Może jednak powróci, ale...Inaczej? W nowej odsłonie? W innej osobie...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Jednak jestem na chwileńkę ;) [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PPS. Zachciało mi się strasznie tego spaceru...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
  18. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Tak sama? 8)[/COLOR][/I]
  19. [I][COLOR=royalblue]A kto zauważył moją 3 łapkę, przyznać się? 8)[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]My mykamy... Dziękuję Kamilko :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Madzia, galeria ma być dzisiaj ja Cię sprawdzę! :mad:[/COLOR][/I]
  20. [quote name='Cambel']Ech...W końcu zaznałam tego najokropniejszego uczucia, samotność, chociaż wcale nie chciałam, broniąc się rękami i nogami. :roll: I co teraz? Sznur na szyję, i pod gałąź....Echh... Kurde, czemu mieszkam tu gdzie nie ma takich pól, do przemyślen, co można zostać samemu, gdzie się ludzie nie przyglądają, czemu masz świeczki w oczach ?[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ja też, tak jak Ci pisałam na gadu... Już tak dalej nie mogę, to wszystko powróciło...[/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Też bym tak chciała... :( Z dala od wszystkich ludzi.. Z dala od wszystkiego...Wszędzie domy, nie ma chwili spokoju... [/COLOR][/I]
  21. [I][COLOR=royalblue]Ładny avek :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]I gratuluję czwartej łapki ;-)[/COLOR][/I]
  22. [I][COLOR=royalblue]Jednak zdjęć nie będzie, Pani się niechce..[/COLOR][/I]
  23. [quote name='Cambel']Dziękuję Wam... ;) Ilonko, u weta dzisiaj było OK, niestety nie było czasu się zapytać, o to co chciałaś, bo musiałam szybko wyjść, czekała jakaś suczka z ropomaciczem, a ja nie chciałam zawracać już głowy... Jeszcze się zapytam, bo idziemy chyba w czwartek, na kontrolę... Dostałyśmy do domu tabletki - antybiotyk, mam małej podawać przez 4 dni. No tak jak się już dowiedziałaś na gg, w schronisku pewnie będę w środę . A ten malec głupi, jak byłam z nią u znajomych to mi żeberka wyżarła z talerza jak się odwróciłam. Ale to dobrze, bo i tak ich nie chciałam :evil_lol: A poza tym, to szkoda gadać...:-([/quote] [I][COLOR=royalblue]No widzisz jak Ci się piesek przydał w nieoczekiwanym momencie :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ech, no widzisz jak to jest... Samo dno...[/COLOR][/I]
  24. [I][COLOR=royalblue]Biedna Mabel... I te, które są już za TM ze szczeniakami... Smutny ich los...Jak można zostawić tyle ran na psychice psa... Jak można pomóc? :([/COLOR][/I]
  25. [I][COLOR=royalblue]Niesłyszałam o niej. Różni się składem od naszej czy jest taka sama?[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Ja jestem za RC. Dobra jakość, witaminy, dużo mięsa w karmach, zazwyczaj są bardziej kaloryczne ;-) [/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...