Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [quote name=':: FiGa ::']Dzien dobry :multi:[/quote] [I]Wieczór bry :razz: [/I] [quote name='Sznaucerka-Balbina']My także się witamy:multi: Gdzie zdjęcia czikusi?[/quote] [I]Ja też witam :lol:[/I] [quote name='g_o_n_i_a']Wiadomo hihi :loveu: No wlasnie, gdzie zdjęcia? :loveu:[/quote] [I]Nie ma żadnych nowych :eviltong: [/I] [quote name=':: FiGa ::']Buhah było dzień dobry to teraz dobranoc wypada powiedzieć :evil_lol: DOBRANOC!![/quote] [I]Dobranoc :evil_lol: [/I] [quote name='Cambel']Kamila i Megulec przyszły się przywitać z rana :cool3: Dzień Dobry :calus:[/quote] [I]Kamiś :calus: Na sms'y się nie odpisuje :mad: [/I] [quote name='g_o_n_i_a']Helloo!! :multi: Ilonka w schronisku? :cool3:[/quote] [I]Hej :multi: [/I] [I]Nie, dzisiaj nie byłam w schronisku... :razz: [/I]
  2. [I]Macie taki sprzęcior w domu? :mdleje:[/I] [I]PS. Poproś o nowy aparat 8) hah xP[/I]
  3. [I]Więcej :mad:[/I]
  4. [I]Tylko dwie? :mad:[/I]
  5. [I]Ale co to za schronisko, że tak mało macie psów? Wogóle w całym w całym?[/I]
  6. [I]U nas jest coraz więcej szczeniaków, bardzo dużo :shake: I nie wszystkie też się wybiegają. Ja byłam w środę, jutro być może też się wybiorę ;)[/I]
  7. [quote name='matusz5']u nas nie mają takiego basenu..[/quote] [I]Ale to taki malutki, od Cioci Ewy :loveu:[/I] [quote name='Helga_psiaki']Qrcze....co za luxusyyy:shake:[/quote] [I]Taaa... Luxusy...[/I]
  8. [I]Ok, będę czekać niecierpliwie :loveu: A Ty ile masz wiosen? 8)[/I] [I]A może by tak zdjęcia Balbiny :mad:[/I]
  9. [I]Nasze schroniskowce mają swój prywatny basen ;)[/I]
  10. [I]O no to akurat wpadniesz w pogodę do nas na spacer :multi:[/I]
  11. [quote name='Cambel']Ale m...ja dopiero na komputer wlazłam, i jestem cały czas na dostępny, i odpisałam Ci. :roll: To nie moja wina, ze masz jakiś dziki komputer. :lol:[/quote] [I]Jesteś na niedostępnym i nic od Ciebie nie dostałam :-o :lol: Wspaniale :shake: [/I]
  12. [I]No to prosimy o zdjęcia :multi:[/I]
  13. [I]Hahah, a może będę miała na 15 urodziny i już mi nie podskoczysz 8)[/I] [I]Zrób zdjęcia działeczki :loveu:[/I]
  14. [quote name='Cambel']Iloooś :loveu: A bo ja wiem, kiedy ? :hmmmm:[/quote] [I]No to nie wiem, hmmm :eviltong:[/I] [I]Ładnie to tak nie odpisywać na gadu :mad: [/I]
  15. [I]Hej, możemy tu zaglądnąć? :multi:[/I]
  16. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Ja??? W Wawce chyba nie ma takiego dużego jeziora:cool3: Mam działeczkę na mazurach nad jeziorem :)[/quote] [I]Łaa :loveu: Zazdroszczę :mdleje: A skąd masz huśtawkę i kładkę? :-o [/I] [quote name='Sznaucerka-Balbina']To kup:cool3:[/quote] [I]Brak funduszy :eviltong: [/I]
  17. [I]Wcale nie supe, zwykły kompakcik :shake: Ja chcę lustrzankę!! :D[/I]
  18. [I]Ty mieszkasz nad jeziorem? :mdleje:[/I]
  19. [I]Mój złomek to Canon PowerShot S400 lub inaczej Canon Digital Ixus 400 (ma dwie nazwy)[/I] [IMG]http://www.dpreview.com/news/0302/pma2003/canon/s400-specs-001.jpg[/IMG]
  20. [I]Bardzo podobny do mojego złomka 8)[/I]
  21. [I]A pokażesz jak wygląda? 8)[/I]
  22. [I]Drugie jest zabójcze :D A jaki masz aparacik? 8)[/I]
×
×
  • Create New...