[quote name='Cambel']Ale m...ja dopiero na komputer wlazłam, i jestem cały czas na dostępny, i odpisałam Ci. :roll:
To nie moja wina, ze masz jakiś dziki komputer. :lol:[/quote]
[I]Jesteś na niedostępnym i nic od Ciebie nie dostałam :-o :lol: Wspaniale :shake: [/I]