-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Ares-kangurek...juz szczęsliwy ...pierwsze sukcesy w leczeniu :)
psiulka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[I]Ares podnieś się :multi:[/I] -
[I]Cichaj! Wyjawiłaś jej sekret :mad: [/I]
-
[I]Bry :multi: [/I] [I]Ja czekam aż Kamila da swoje zdjęcia to wtedy ja tu coś wlepię :D [/I]
-
[I]:mad: :diabloti: Wiesz co? Nasze sucz coś ostatnio ze sobą nie rozmawiały 8)[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Hejo Mati :multi: Co słychać? :D[/I] -
[I]Jak Ty nie dasz to ja też nie dam, o :shake:[/I]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Dzięń dobry :eviltong: Tak tak! TAK!! :sweetCyb: Ten SS :loveu: Pewnie domysliłas się z opisów :lol: Misko mieszka ze 200m ode mnie :p Czabul dziekuje i również przesyła cmokasy :buzi: [/quote] [I]Bry :multi: [/I] [I]Ten? :mdleje: Ten..Ten... Brzydal? :shake: Oj Sylwia, Sylwia, myślałam że masz z deczka inny gust :evil_lol: (Tak, z opisów ;) )[/I] [I]Dziękuję :loveu: [/I] [quote name=':: FiGa ::']U nas w wielkim swiecie nuda, gorąco jak cholera, z chłodnego domu nie chce się nawet wyłazić :shake: Moja mam dziś wróciła :multi: Na 6 tygodni :mdleje: Pierwszy raz od 6 lat będzie z nami dłużej niż 2 tygodnie :roll: Choć w sumie to ja i tak jej nie widze, siedze cały czas w swoim pokoju albo za domem z łaciatą. Mamcia przywitała mnie słowami "Mam coś dla ciebie" :cool3: Tym czymś okazały się rolki :multi: [COLOR=magenta]RÓŻOWE[/COLOR] rolki :evil_lol::evil_lol: Jak je zobaczyłam to nogi sie podemna ugięły buhahaha :diabloti: A fotki pewnie jakies dam, jak lenia przegonię ;)[/quote] [I]Pokaż rolki :loveu: [/I] -
[I]A ja wiem :D Ona właśnie hostuje zdjęcia ^^[/I]
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
Hej :multi: Ale ładne zdjęcia :loveu: -
[quote name='Helga_psiaki']mój pies je różne karmy, tzn, co 4-6 tyg powinno się zmieniać, raz ma royala dla sznauci, raz eukanubę, purinę pro plan[/quote] [I]Takie częste zmienianie to nie jest za dobra sprawa... Jak coś to tylko smak... Żołądek psa musi się przyzwyczaić do nowego jedzenia, a tu już zupełnie coś innego..[/I]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I]Piękny zachód :mdleje: [/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[I]Dobra noc, lub dzień dobry :evil_lol: [/I] [I]Czy SS to KP? Bo chyba tak się domyślam :eviltong: No wiesz KP z 6HP taak? :evil_lol: [/I] [I]Biedny Misiasty :placz: On daleko od Ciebie mieszka? :-([/I] [I]Buziaczki dla Czabulka mojego :loveu: :buzi:[/I] [URL="http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg"][I]http://img518.imageshack.us/img518/5808/obraz188cw6.jpg[/I][/URL] - [I]żeby tak u nas było takie pustkowie... :mdleje:[/I] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
Dziękuje Goniu :buzi: Dobranocka :bye: -
[quote name=':: FiGa ::']Sid? :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [I]Ale ja się z nim lubiłam kłócić, buhah :evil_lol: :diabloti: [/I] [quote name=':: FiGa ::']A cóż to się stało że sie na forum nie pokazuje juz? Wesoło było z nim :evil_lol:[/quote] [I]Zapraszamy go na dogo :diabloti: [/I] [quote name=':: FiGa ::']Zdradza mnie :mad::mad: [URL]http://img208.imageshack.us/img208/6615/93356756vr2.jpg[/URL] Cuuuudo :loveu:[/quote] [I]A czy Ty też przypadkiem nie zdradzasz kogoś? :mad: SS.. No ładnie :mad: Tu książe, a ta jescze go zdradza z bratem Pańci Balbiny :mad: [/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]No to teraz komentarze do zdjęć :razz: [/I] [URL="http://img75.imageshack.us/img75/6553/67205355ax2.jpg"][I]http://img75.imageshack.us/img75/6553/67205355ax2.jpg[/I][/URL][I] - Fajny efekt :lol: W jakim programie?[/I] [URL="http://img146.imageshack.us/img146/804/37667544of3.jpg"][I]http://img146.imageshack.us/img146/804/37667544of3.jpg[/I][/URL][I] - Od ilu cm masz makro? :razz: [/I] [URL="http://img299.imageshack.us/img299/7885/82415212vw8.jpg"][I]http://img299.imageshack.us/img299/7885/82415212vw8.jpg[/I][/URL][I] - Świetne drzewo :loveu: Pokażesz mi je kiedyś? :razz: [/I] [URL="http://img207.imageshack.us/img207/4084/99730774qb9.jpg"][I]http://img207.imageshack.us/img207/4084/99730774qb9.jpg[/I][/URL][I] - Gdzież to takie miejsca? :-o [/I] [URL="http://img529.imageshack.us/img529/7913/26021235kj7.jpg"][I]http://img529.imageshack.us/img529/7913/26021235kj7.jpg[/I][/URL][I] - Gonia, to zdjęcie pokaż mi na łożu śmierci, chcę umrzeć radośnie :mdleje: :mdleje:[/I] [URL="http://img529.imageshack.us/img529/2458/70014437ua8.jpg"][I]http://img529.imageshack.us/img529/2458/70014437ua8.jpg[/I][/URL][I] - :loveu: :loveu:[/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]No, narescie to wszystko oglądnęłam i przeczytałam :razz: [/I] [quote name='Cambel']Gratulejszyn [/quote] [I]A Ta dalej szaleje :shake: [/I] [quote name='g_o_n_i_a']Pewnego dnia - mokrego dnia oczywiscie - na porzeczkach odwiedził nas Dżekuś. Jest to piesek z sąsiedztwa, jak widać zerwał się z łancucha, którego ciagnal za sobą. Teoretycznie miał być to owczarek niemiecki, został kupiony na targowisku. Aktualnie ma rok i jest słodkim psiakiem, który w stosunku do ludzi jest niesamowicie przyjazny, nie wie co ze sobą zrobić, sioosia z radosci. Jego zycie od szczeniaka ograniczone bylo i jest do 1metrowego łancucha. [/quote] [I]Przepisy TOZ'u mówią, że łańcuch nie może być krótszy chyba od trzech metrów :roll: [/I] [quote name=':: FiGa ::'] A jedynym psem jakiego Misko toleruje jest Figa, na nią ma ochote :roll:[/quote] [I]Coś czuje, że się mu nie uda :evil_lol: [/I] [quote name='Cambel']A czy są w nich jakieś żywe istoty ? :evil_lol:[/quote] :shake: [quote name='g_o_n_i_a'] Oj, pogoda była bardzo odpowiednia - słoneczko nie przygrzewało za mocno, było schowane za chmurkami, wiec upału nie było, ale za zimno też nie. :loveu: Jeszcze jakby sie jakies towarzystwo psie znalazło to by bylo cudownie :multi:[B] Ale uch - tutaj o takie ciezko :-( Moze kiedys znajdzie sie jakas osoba w okolicy, ktora bedzie chciala z nami chodzic na spacerki, to i Aza nie musialaby linki ciągnac za sobą.[/B] Tak, miasto na fotkach to właśnie Rzeszów :lol: Ja jej takie szeleczki zamówiłam na Allegro od zaufanego sprzedawcy HappyHusky, super mają sprzęt. :loveu: I pewnie kiedyś bede u nich zamiawiac kolejne szeleczki, bo te się świetnie sprawują! :multi:[/quote] [I]Jak coś to ludzkie towarzystwo się pisze, psie nie bardzo, bo wiesz jakie to są dziki wszystkie :shake: [/I] -
[I]Liczymy na złoto i na jakieś nowe zdjęcia :multi:[/I]
-
[I]Zazdroszczę, szczerze to nigdy tam nie byłam 8)[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Hejo :multi:[/I] [I]A czyja to psinka na poprzedniej stronie? 8)[/I] [I]Czekamy na koncertowe zdjęcia ;)[/I] -
[I]Ekhem :mad: A gdzie się właścicielka tego FB podziała? :mad:[/I]
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
psiulka replied to BooBC's topic in Border Collie
Hej :multi: Te zdjęcia z kropelkami to takie jedno robiłaś może z jakąś osłoną wododporną? :-o I ile Ty masz w końcu borderów bo w temacie dwa :-o PS. Pokaż zdjęcia Twojego aparacika, bo nie znalazłam na allegro ;)