-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I]No to jak Wy produkujecie tyle stron to nie da się nadążyć :shake:[/I] -
[I]Cypryś hopaj!![/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Gronisławowi sierść chyba na głowie obcięli :shake: Ostatnio coś miał z uszkami :([/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]No to masz bardzo podobny do mojego (od przodu xP) ;) [/I] -
[quote name='g_o_n_i_a']Trzeba bylo od razu pytać co mowila :D Kitu nie wciskaj ze nie zrozumialas. :shake: Nie powiedzialas czo to bylo to to zielone na zdjeciach :mad:[/quote] [I]Tak i co chwila tak pytać "Co Pani mówi" buhah :razz: [/I] [I]A co mówiła? :lol: [/I] [I]A bo ja wiem? :niewiem: Dynie może? :evil_lol: [/I]
-
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
[I]Białasek na pierwszą!![/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]A jaki masz aparacik? ;)[/I] -
[quote name='g_o_n_i_a']:multi: :multi: Boszz ja kofam Panią Kasię :loveu: :loveu: Jest niesamowita :multi: Miałam okazję ją poznać, Bosz nieziemsko nawija do kotuchów po angielsku, a jak przyjdzie co do czego to odrywa się od swojego mowienia i normalnie nawija po polsku. :loveu: Mniej wiecej rozumiałam hihi :loveu: :loveu: :loveu: Pajączek!! :loveu: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e4cf4434e7e8dca.html[/URL][/quote] [I]No to gadaj mi tu co ona mówiła bo ja to nie bardzo rozumiałam :shake: Ach... Taki akcent :razz: [/I]
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Bry Ilonka Nie ma problemu, hah ja nawet o tym zapomniałam. Dziękuję. Aza bawila sie... Najzwyklejszym workiem :evil_lol: Bida w domu buhaha Buziaczki przekazane:multi:[/quote] [URL="http://images26.fotosik.pl/29/120b13db826e1bfd.jpg"][I]http://images26.fotosik.pl/29/120b13db826e1bfd.jpg[/I][/URL][I] - Łaputka :loveu: [/I] [I]Jak tam po wizycie w schronisku? :razz:[/I] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Ależ ja sie nie nasmiewam, ja kocham rózowy :loveu::loveu: Pfff jakbym nie miała ciekaweszych zajęc w zaświatach. Willa Turnera będe molestować :multi::cool3: Tak, mi :mad: Uważasz że jstem niesłowna? :mad: Buhahahaha... O takich rzeczach sie nie zapomina krowo :lol: Zróbcie zdjęcia :diabloti: :placz::placz: Teraz to juz mnie ubodło :placz::placz: Nowe :cool3: [/quote] [I][COLOR=magenta]Jasne :placz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]A skąd wiesz co się jeszcze wydarzy :mad: Ja Ci powiem co: W 4 części pojawi się jakaś panna dla JD :evil_lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]A jak jest :mad: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Taa, zdjęcia, najwyżej Kamili :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]No dobra, przepraszam :shake: Ale wiesz, jak już będziesz żoną SS to przynajmniej powiedz mu żeby umył włosy, bo jak będziecie spać w jednym łóżku to nie życzę :diabloti: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]No to zdjęcia przynieś jakieś :razz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [URL="http://img230.imageshack.us/img230/6634/51084156dq2.jpg"][I][COLOR=magenta]http://img230.imageshack.us/img230/6634/51084156dq2.jpg[/COLOR][/I][/URL] [I][COLOR=magenta]- Kropciasta :loveu: [/COLOR][/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='matusz5']bryy bryy psiulka ;) a makro mam normalne, w aparacie ;) dzięki za te pochwały:p:p i komentarze:loveu:[/quote] [I]A od ilu mm/cm? :razz: [/I] [I]Nie obeszło by się bez :loveu: [/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[I]Bry Goniu :multi:[/I] [I]Dasz mi czas do jutra już naprawdę, bo dzisiaj nie zdążę :( (Chodzi mi o te info o aparacie)[/I] [I]Śliczne zdjęcia :multi: Czym to Azulka na tych pierwszych tak się bawi? :loveu: Ode mnie buziaczki :buzi:[/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Bry Mati :multi:[/I] [I]Ja tu muszę Ci parę fotek skomentować :D[/I] [URL="http://matusz5.kgb.pl/laki/11.jpg"][I]http://matusz5.kgb.pl/laki/11.jpg[/I][/URL][I] - Co za minka :loveu: Jakie masz makro? :razz: [/I] [URL="http://matusz5.kgb.pl/laki/22.jpg"][I]http://matusz5.kgb.pl/laki/22.jpg[/I][/URL][I] - Mokry nochalek :loveu: [/I] [URL="http://matusz5.kgb.pl/laki/29.jpg"][I]http://matusz5.kgb.pl/laki/29.jpg[/I][/URL][I] - Brawo, świetne :mdleje:[/I] [URL="http://matusz5.kgb.pl/laki/43.jpg"][I]http://matusz5.kgb.pl/laki/43.jpg[/I][/URL][I] - Wspaniałe... Cudne... :mdleje: :mdleje: Jestem pod ogromnym wrażeniem :mdleje:[/I] [quote name='matusz5']lubię bawić się makro :p:p[/quote] [I]To tak jak ja :razz: [/I] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[quote name='ewelinabuck']nie chce mi sie szukac:cool3: :eviltong:[/quote] [I]Obiecałaś :placz: [/I] [I]Czyja to kotka? :razz: [/I] -
[I]A t..tu mam coś dla Kamilki... :oops: [/I] [IMG]http://images24.fotosik.pl/29/a7e52636d1077650med.jpg[/IMG]
-
[I]To motylek :evil_lol: [/I] [IMG]http://images25.fotosik.pl/29/c24e51233dc58fe2med.jpg[/IMG] [I]Koniec mojego pobytu u babci zakończył się piękną bitwą na owoce (jak jest jeszcze starszy kuzyn to jest to najczęściej bitwa na kije)(ale własciwie to kijem kuzynek dostał, za to że chciał zabić tego motylka na górze :shake: I dobrze mu tak :diabloti: ) :lol: Moja koszulka była poplamiona czerwonym sokiem z wiśni i malin, a koszulka kuzyna oberwała jabłkami :razz: Koszulka to jeszcze nic, ale mama jak mnie zobaczyła to powiedziała, że wyglądam jak Krwawa Mery, bo miałam "zakrwawione" łucho :lol: [/I] [I]Właściwie to bitwa trwała by dłużej gdyby kuzynek nie zobaczył jakiejś mieszanki z wiśni w stodole i zaczął mnie nią chlapać :shake: A że na podwórzu był wielki baniak wody deszczowej to wzięłam coś co było pod ręką i chlusnęłam na niego tą wodą, buhah :D Ale niestety kuzyn przechwycił jakiś inny kubek i ja też dostałam :shake: Potem wyczaiłam jakieś wiadro (na oko z 10l) i rzuciłam w niego tym wiadrem z wodą :evil_lol: Niestety wiadro tego nie wytrzymało i pękło :shake: I skończyła się wojna 30 minutowa... :eviltong: I jechałam do domu, cała mokra i brudna na czerwonym rowerze :shake: Koniec :razz: [/I]
-
[I]Przedwczoraj byłam sobie u babci :razz: Bo miał być mój młodszy (10l.) kuzyn, miał wziąć kota. Najpierw było spokojnie, zarządał ode mnie lodowych cukierków i kupił mi rożka :razz: Siedzieliśmy w starym pokoju babci i się kłóciliśmy, aż tu nagle zobaczyłam takiego zwierza...[/I] [I](Przepraszam, że linki, ale rozmiar z deka za duży)[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a34f0bcad057cee.html"][I]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a34f0bcad057cee.html[/I][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd1100a985978a31.html"][I]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd1100a985978a31.html[/I][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e4cf4434e7e8dca.html"][I]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e4cf4434e7e8dca.html[/I][/URL] [I]No to się wystraszyłam i postanowiłam iść do stodoły i poszukać kotów :lol: No to kuzynek za mną i nagle wypala czy wleziemy po tej drabinie na coś jakby strych. No to ja mówię, że "Ty pierwszy". No to polazł, a ja za nim :evil_lol: Leżał tam jakiś stary styropian to stwierdziliśmy, że weźmiemy dwa takie prostokątne kawałki na podwórko i się będziemy nimi bić :razz: I tak też zrobiliśmy. Ja przegrywałam, a na podwórku było pełno białych kuleczek. Tu nagle babcia z okna jak nas przyłapała to wialiśmy z tym co zostało w rękach tam na "strych", a jak zagrożenie minęło to trzeba było resztę wyzbierać :eviltong: Potem padł pomysł, że ściągniemy sanki :lol: I że ja mam to zrobić a kuzynek będzie stał na dole i je weźmie :shake: Nie dość, że wszędzie na nich były pajęczyny to jeszcze ta drabina się podemną trzęsła :evil_lol: No to wyciągam te sanki, a tu mi kuzynek mówi "Zobacz jaki wielki pająk". A ja dalej ściągam te sanki, bo myślałam, że on mi znowu wciska kit. A on dalej się upiera. W końcu odtawiam te sanki i patrzę tam gdzie on pokazuje, a tu taaaaaaaaaaaaki pająk... :mdleje:[/I] [I](Zdjęcie z konwertem makro, musiałam zbliżać się do tego pajączora na odl. 5 cm... Nie wiem jak ja to zrobiłam :mdleje:)[/I] [IMG]http://images30.fotosik.pl/29/ee1e07ad67ce01f4med.jpg[/IMG] [I]Zlazłam z drabiny i zwiałam do starego pokoju babci, a kuzynek za mną :roll: Obmyśliliśmy, że złapiemy sobie tego pająka, tzn. że on go złapie :lol: Mieliśmy jakieś małe wiaderko i poszliśmy go szukać... Aż zobaczyłam jego wielkie owłosione odnóża :-o [/I] [I][IMG]http://images26.fotosik.pl/29/3f39214943c2d95bmed.jpg[/IMG][/I] [I]Nie męcze już Was opowieścią o pajączku, ale powiem tylko, że koniec tego był taki:[/I] [IMG]http://images26.fotosik.pl/29/92d62da7f2485428med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/29/0d3ec6e0bacabe84med.jpg[/IMG]
-
[quote name=':: FiGa ::'][URL]http://images27.fotosik.pl/28/cf400531fd7b26e7med.jpg[/URL] :mdleje: Nie budźcie mnie, jeszcze nie. Jeszcze sobie tu poleżę... jeszcze chwilkę... [URL]http://images29.fotosik.pl/28/8f57f11fb067959emed.jpg[/URL] Jezus jaki ty masz aparat... :mdleje: [URL]http://images29.fotosik.pl/28/db6e38f83cbac40emed.jpg[/URL] Piękne!! [URL]http://images26.fotosik.pl/28/6c6bdebfc47e4cc3med.jpg[/URL] Mam już dość! bOJE SIE CO BĘDZIE DALEJ! [URL]http://images26.fotosik.pl/28/2b974a2a1c5296afmed.jpg[/URL] oH MY GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD[/quote] [I]Przestań, o wiele lepsza była sesja z motylkami, o :lol: [/I] [I]Jaki? Chcesz wiedzieć jaki? O taki...[/I] [IMG]http://www.dpreview.com/news/0302/pma2003/canon/s400-specs-001.jpg[/IMG] [quote name='g_o_n_i_a']Dzien dobry :cool3: Czekamy na nową porcję zdjęć :D[/quote] [I]Bry :multi: [/I] [I]A będzie, poczekajcie jeszcze cierpliwie :cool3: [/I] [I]Ja mam do Goni pytanie: Czy Gonia coś rozumiała z tego co mówiła ta Pani po angielsku? :evil_lol: [/I] [quote name=':: FiGa ::']Która zwali mnie z nóg tak że już nie wstane... ale mimo wszystko dawaj :cool3:[/quote] [I]Yyy... Jeśli się tego nie boisz to raczej Cię nie zwali :evil_lol: [/I] [quote name='Cambel']O matko.... :crazyeye: Kamilę zatkało. Kropka. :mdleje::mdleje::mdleje:[/quote] :oops: :oops: [quote name='Magdalenkl'][URL]http://images26.fotosik.pl/28/2b974a2a1c5296afmed.jpg[/URL] :hmmmm::hmmmm: a czy to nie jest papryka ? :hmmmm::hmmmm:[/quote] [I]Hmmm... Nie papryka :eviltong: [/I]
-
[I]Jutro Ci powiem ;)[/I] [I]Jutro sesja pt. "Strach ma wielkie nogi"[/I] [I]Dobranoc :bye:[/I]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Dobranoc :bye:[/I] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Hahah :turn-l: Ja musze zmykac, jakbys mi podala kilka linkow to bylabym wdzięczna hihi :eviltong: DOBRANOC :bye:[/quote] [I][COLOR=magenta]Idź Ty :placz: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Jutro, dobrze? Bo ja też mykam...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff00ff]Branocka :calus:[/COLOR][/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Taka bystra i nochalkowa :loveu:[/I] -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
psiulka replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[I]Dzisiaj PROSZĘ!! Muszę mieć na tapecie... :mdleje:[/I] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
psiulka replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[I]Taka.. Cukierkowa :loveu:[/I]