Jump to content
Dogomania

marmara_19

Members
  • Posts

    2984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmara_19

  1. ziarna??hmm moje psy wcinaly surowa kukurydze.. tzn obgryzaly;p;p i jakos nic im nie bylo a te ziarna wychodizly w calosci..
  2. a te szelki guard chyba mzona zastapic zwyklymi ale podobnymi??tak pytam z ciekawosci:) bo dla mnie to jedno i to smao;p a zwyklych szelek tez jest troche.. tzn fasonow , ze sie tak wyraze.... wiec w sumie bo co placic z 40 zl na specjalne szelki jesli mzona miec podobne za 15 zl dla owczarka niem?
  3. no i 10 km przejechane.. piesy pobiegaly.. byly na smyczy po ulicach itp.. na jednej cienkiej skorzanej.. a pzoniej mala sucz luzem a ONek dalej na smyczy;p onek klusowal ladnie przy rowerze a sucz biegla;p;p ale taka mala kruszynka jest i starsza pani;p;p 8 latek ma:))) pozniej jzu jak warunki byly ok to ONka tez puscilam i sobie brykal.. w drodze powreotnej oczywsicie zaczal amla zagryzac wiec znowu smyczka;p;p za to mala dostala jakiegos dziwnego przyspieszenia;p;p mala 8 letnia sucz a lepiej biega niz roczny ONek;p
  4. ja wlasnie mysle nad seladmi;p;p ale po to zeby cekin sobie zcasem potrenowal z haszczakami;p;pbo to lubi;p;p tutaj ciagnal kumpla na hulajnodze a jego huszczak stal ze mna na smyczy;p [URL="http://www.doggy.pl/forum/index.php?act=Attach&type=post&id=7893"]http://www.doggy.pl/forum/index.php?act=Attach&type=post&id=7893[/URL]
  5. z tym sie nie zgodze! znam psa, ktory juz dlugo chodzi na halti.. ma teraz z jakies 6 miesiecy.. i praktycznie halti sam sobie "luzuje" gdy sie ociaga po bardzo meczacym spacerze... a tak w towarzystwie innych psow.. nie ma mowy o tym aby smycz nie byla podpieta pod halti... pomijam juz fakt, ze samo halti mnie nie przekonuje i moje psy tego nie maja... owszem.. maja kolczatki.. mala ma kolczatke bo daaawno temu byly modne;/ i miala ja jako zwykla obroze.. pies duzy ma kolczatke.. ale to jest taka wyjsciowa obroza.. i czasem jak jestem chora np a idziemy w miejsce gdzie on bedzie chcial tam biec itp.. bo bardzo dobrze sobie miejsce kojarzy a ja nie mam sily na ciagle mowienie mu , ze ma isc przy nodze badz po prostu trzymania go mocno to ma kolczatke... i jakos krzywda mu sie nie dzieje jak mu ja zaloze czasami.. w sumie bardzo rzadko... a jelsi chodzi o rower.. mlody normalnie hmm ciagnieciem tego nazwac nie moge.. ale chce byc pierwszy , szybszy itp.. a na rowerze??reaguje ladnie na wszystkie komendy:)))i to przy pierwszych juz probach:)
  6. marmara_19

    Gliwice :)

    super:)) ciesze sie , ze sie udalo:)))) to czekamy na ta nowoa sliczna kolezanke:))) hehe Cekin juz kilku ludkom pomogl ocenin czas kiedy ich suczki beda mialy cieczki;p
  7. marmara_19

    Gliwice :)

    Olu.. ja mysle, ze to bedzie niespodzianka:)))))poczekamy - zobaczymy:)))
  8. marmara_19

    karma Brit

    mzoe to od slonca??moje koloru siersci nie zmienily;p tzn ONek zmeinia jeszcze caly czas szate swoja;p ale czarne jest bardzo czarne:)))
  9. marmara_19

    Gliwice :)

    nowego pieska przywozisz??skad?:>
  10. wow!!9km przebieglas??ja to bym nawet 2 nie przebiegla;/ ehh.. trzeba by sie wziac do roboty;p
  11. dziwne... moje gdy jadly gotowane tylko wcale wiecej nie siusialy nizeli wtedy gdy jadly tylko suche.. przy gootwanym to wlasnie peis mniej pije wody, a przy suchym wiecej... nic pzoa tym nie zauwazylam u moich psow nigdy..
  12. oo?a to czemu?czyzby nowy piesek w planach?:> moja mala sucz wazy 6 kg i na meiisac schodzi mi conajwyzej 2 kg suchej karmy.. mialam pieska wlansie takeigo do kolan.. waga 10 kg.. i karmy schodizlo mi hmmm 3-4 kg na miesiac ale liczac ta mala tez;p
  13. ja mam domek:)) i 2 psy.. pieski meiszkaja w domku.. spia u mnie w pokoju na swoich legowiskach no i szczurka tez mamy w nasyzm pokoju;p bo to w sumei pokoj moj i moich peisow;p mam malego pieska i duuuzego:)
  14. marmara_19

    Gliwice :)

    no ja chetnie sie gdzies wybiore:D:D tylko zeby pogoda sie polepszyla!!
  15. hehe ale jej sie podoba;p;p
  16. marmara_19

    Gliwice :)

    mysmy tez widizaly ten dym z lotniska... moje psy mialy wbite kleszcze:[ a alfe jeszcze cos uzarlo;/ bo ma wielka gule obok szyi;/ ale nie powieksza sie to wiec zostawiam narazie;/ ale ksozmar.. jakis zcas temu cekin zostal uzarty w pysk;/ koneic z lotniskiem bo tam cos atakuje moje psy!!!!
  17. marmara_19

    Gliwice :)

    jak poszliscie wszyscy;p no i mysmy staly gadaly.. i slyszalam jak 2 razy pojedyncze sygn. puscili.. myslalam ,z e to na rybnickiej.. ale pozniej wjechali tam od naszejs trony.. rozejrzeli sie i pojechaliu.. w sumie zapielsymy spiaki na smycze.. ale po chwili je psucilysmy i nic nie mowili:)
  18. marmara_19

    Gliwice :)

    fajnie bylo:))))) tlyko ta pogoda... jak juz tylko 3 peisy zostaly to cekin z desti sie ladnie gonily:)) i bawily:)) i policja nawet sie nei zcepiala;p a kogos chyba zatrzymywali wczesniej.. ale nam nic nie powiedzieli:)) dzieki za mile towarzystwo:))
  19. marmara_19

    Gliwice :)

    jaaasne.. o 17 na lotnisku od strony dzierzona!!nie trudno nas nie zobaczyc;p
  20. marmara_19

    Gliwice :)

    nie martw sie.. moja mala tez czasem biega za psmai glownie za cekinem i tez drze japsko na niego;p
  21. hmm zrob jak uwazasz.. ja mam "starsza" suczke 8 letnia.. i je ona obecnie karme Brit light&senior.. zobacz w krakvecie... u malej sie sprawzda:) troszke cialka zgubila.. w sumie ma duzo ruchu.. ale tez i wcina ladnie:)
  22. :) to fajnie.. ceny rzeczywiscie maja FAJNE:)) pordukty takze... z tym, ze wlansie ja wolalam pontoniki.. i mam rozm 1 i 4;p 1 dla amlej sucz a 4 dla ONka:))) pozdrawiam i czekam na fotki z niecierpliwoscia:)
  23. wtrace sie;p ale poslanka tej firmy dla spaikow sa fajne:) moje maja pontony.. .. kanape widzialam.. i jednak za wielka.. za ciezka.. i chyba nie mozna sciagac pokrowca do prania:( ale tak poza tym to swietny wybor:))i takze czekam na foteczki:)
  24. heh, moje piesy na rower tylko w obrozach;p po ulicy zapiete na smyczy a na wolnej przestrzeni spuszczone luzem, jesli chodzi o szelki... mam silnego dosyc owczarka niemieckiego.. i w szelkach hmm tych takich zaprzegowych dla husky bardzo altwo bylo go utrzymac;p kiedy inny pies ciagnal hulajnoge a on nie.. gdybym miala go trzymac wtedy za obroze.. w zyciu bym go nei utrzymala... w oglle ciezar psa przy ciagnieciu w szelkach zupelnie inaczej sie rozklada.. mi jest psa latwiej utrzymac w razie czego w szelkach..
  25. marmara_19

    Gliwice :)

    [quote name='kivik']:):multi: to sie zgłaszam:) Gdyby jeszcze znalazl się ktoś chetny do przypilnowania psów w aucie..moge kogos zabrac..z psem oczywiscie tez:) bo z dwoma maluchami do autobusu to mi troche ciężko:([/quote] ehh czemu ciezko z 2 psami i to malymi??ja mialam 2 male psy ijedzzily ze mna busem a jak prawkoz robilam to autem.. ja sama i 2 male potwory.. od czerwca zeszlego roku jezdze sama autem tez z 2 psami z tym, ze jeden maly i jeden duzy.... i tak jezdzimy odkac cekin[ONek] jets u mnie, busem etz jechalam z nimi... jedynie kumpel , ktory se siadl na siedzeniu wzial mala na kolana.. a tak to zadbych problemow nie mam z nimi czy to busem czy autem jade:P
×
×
  • Create New...