[quote name='Janka']Ooo! A może wiesz gdzie Agata je kupiła? Bo ja kupowam w Pełnej Misce i były tylko taie wzorzyste [choć mi się podobają] i w łapki. Pytam z ciekawości.
Pozdrawiam,
Janka[/quote]
podejrzewam , ze takze w tym sklepie je kupowala, chcociaz teraz ma juz wzorzyste S dla swojej suczki bo nie mieli czarnych:)