Jump to content
Dogomania

marmara_19

Members
  • Posts

    2984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmara_19

  1. ojej:(( ale co to dokladnie jest??bo mojemu psiakowi ponad rok temu z dnia na dzien wyrosl na dziasle ogromny guz... mial go usuniety... bylo fatalnie.. przez tydz po zabiegu pies uczyl sie na nowo chodzic itp... to byl rak jak sie okazalo i pies mial zaatakowane juz kosci i szlo mu na zatoki itp.... dlugo nie pozyl gdyz to mu odroslo... i sie rozrastalo ale wewnatrz zatok itp....:((( piesek mial ponad 10 lat(dokladnie nie wiem bo go znalazlam kiedys) i mial wiele zabiegow wczesniej roznych.. wiec i serce slabe.. ale zabieg przezyl:))))
  2. marmara_19

    Gliwice :)

    dojechac mozesz nawet tramwajem:D:Dalbo busem;p;p a kiedy chcesz to sie mozemy zgadac jakos:)
  3. marmara_19

    Zabrze

    hej zajrzyj do watku o Gliwicach... mozxe wpadniesz do nas?? moj ONek tylko ostatnio chce zjadac bezpanskie psy, ktore zna od malego i wie , ze wlocza sie za nami.. a tak to bardzo fajny socjalny psiak:))) mam tez mala suczke:)))) co Ty na to?
  4. marmara_19

    Kleszcze!!!

    moje jzu w ogole zabezpieczenia nie maja zadnego;/ a dzsiaj w kuchni ONek sie drapal i 2 kleszcze wyrwal opite , duze;/ a szukalam u niego.. w tych miejscach gdzie sie drapal;/ ale znalezc nie potrafilam;/
  5. agresywna bo traca lapami?? nie izoluj psow!!!to moze sie zle skonczyc kiedys.. pozwol im sie zapoznac itp.. one same sobie poradza...
  6. marmara_19

    Gliwice :)

    jutro wolny dzionek!!kto chetny na spacerek??????????
  7. marmara_19

    Gliwice :)

    szukaj jakis pieskow fajnych na spacerkach.. dzisiaj moj ONek oswajal przypadkowo napotkanego szczeniorka 4.5 miesiecznego:))) jemu samemu tez to na dobre wychodzi:)) i sama staram sie zaczepiac ludzi z duzymi czy malymi psami zeby moje mogly sie "zapoznac"
  8. marmara_19

    Gliwice :)

    heh mam pieska 13 miesiecznego:))) i ma-ja swiadkiem jak on ladnie "socjalizuje" inne psiaki:))))nawet tej samej plci i rasy:Pi dalabym sie namowic;) w jakiej czesci sosnowca mieszkasz??bo ja tam ostatnio czesto bywalam;p tzn w myslowicach.. ale do sosnowca na chwile tez wjezdzalam;p na nifke..:)))
  9. ehh cekin tez tak mial przez ten tydz... niko tez... alfa ma co jakis zcas... ale u niej bardziej przypomina to astme...
  10. marmara_19

    Gliwice :)

    no ja jestem umowiona na 17 pod laskiem:))przy dzilkach.. wiec jak ktos chetny to zapraszam:)
  11. marmara_19

    Gliwice :)

    planujemy tak najwczesniej o 16.. zobaczymy jak sie z Krysia zgadam jutro... ale jak cos to mzoemy sie przeciez juz w lasku o 17 spotkac:))
  12. marmara_19

    Gliwice :)

    kto jutro idzie na spacereq do lasku na warynskiego po poludniu??
  13. marmara_19

    Gliwice :)

    no Cekin naprawde jest ze mna biedny;p;p caly tydz moc wrazen.. koncert... jego przyrodni braciszek niezbyt obyty w psim swiecie... wypad do centrum gdzie cwiczyl i sie kupial:D:D te stresowe spacerki.... narazie odpoczywamy psychicznie;p;p heh
  14. marmara_19

    Gliwice :)

    hehe ja to ejstem samobojca;p;p ale mysle , ze i Twoj peisek by sie nadal;p;p moze w weekend?? tak zeby moj ckein odpoczal psychicznie po tyg wrazen i to roznych;/
  15. marmara_19

    karma Brit

    pieknie:)))) moje tesh tak wygladaja ladnie po tej karmie:))))
  16. ryz jest jednym z glownych dopelniaczy do karmy wiec jak najbardziej mozesz go podawac psy.. oleju odrobinka tez nie zaszkodzi:)
  17. marmara_19

    Gliwice :)

    bylo cudownie:D:D:D:D okropna jestem bo wyciagnelam wszystkich mimo ich obaw:D:D a bylo super:D:D psy aniolki:D:D
  18. marmara_19

    Gliwice :)

    juz z Milkat i psami jestesmy po szkoleniowo zabawowym spacerq:)))) psy szczesliwe, brudne i Cekin cuchnacy;/ ehh jeden minus to to , ze Cekinowi bardziej smakowaly smaczki Tajgi... ehhh ale ogolnie bylo fajnie:D:D a dzisaj popoludniu mysle, ze ok 17 wybieramy sie do lasku :D
  19. a ja tez bym pojechala... ale jak bede wiecziala czy mam pieniadze pewne na wyjazd to nie wiem czy jeszcze beda wolne miejsca;(((
  20. marmara_19

    Gliwice :)

    jutro po poludniu spacer pewny do lasku na warysnkeigo!!zapraszam wszystkich a w szczegolnosci psy niekonfilktowe!! bo teraz "socjalizuje" agresywnego mlodego owczarka:)) pies jest fajny:))) i z moim psem sie nie pozagryzaly:)) tak wiec bez strachu;p;p ale im wiecej psow tym lepiej...
  21. marmara_19

    Gliwice :)

    w sobote planujemy wiekszy spacerek.. wiec kto chetny??mysle, ze godziny popoludniowe beda odpowiednie:) i miejsce narazie nie znane.. ale mozliwe , ze lasek na warynskiego
  22. marmara_19

    Sląsk

    alez spotykamy sie!!! tylko, ze gliwiczanie;p;p zobacz na nasz watek;p;p
  23. marmara_19

    Kleszcze!!!

    jakie sa u was ceny preventic i boflo i klitixow duzych??chociaz ja jutro sprobuje kupic sabunol... narazie tylko na tyle moge sobie pozwolic..:(
  24. marmara_19

    Gliwice :)

    moje byly jeszcze na rowerku a pozniej przysznic mialy:D:D
  25. Cekin wcina brita 15 kg juz ponad 5 tyg:D:D ale jest juz resztka.. tzn na 2-3 dni jeszcze.. a dostaje 2 czybate kubki.. czyli cos ponad 400g gdzie na jego wage powinien dostawac 300 g;p ale jutro nam przywoza kolejny worek:D
×
×
  • Create New...