Jump to content
Dogomania

marmara_19

Members
  • Posts

    2984
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marmara_19

  1. tanina.. a ten teren w myslowicach jets??w jakim miejscu??mzoe skojarze;p bo w myslowicach bywam i moje psy takze bywaja;p
  2. wszystko jest ok:)) moj Cekin tez najpierw nauczyl sie wbiegac po schodach.. jaka rozpacz byla gdy ja wchodizlam na pietro do pokoju a on na dole zostawal... i tym sposobem nauczyl sie przybiegac do mnie po schodach.. ale ze schodow go znosilam tak do ok 4 meiisaca jego zycia.. z tym , ze mala chetniej wraca do domu nizeli z niego wychodzi tez sie nie przejmuj! cekin na spacery byl neichetny.. siedzial w ogorodku ok.. wyjscie za brame juz nie.. powrot do domu-super sprawa.. ja sie wycwanilam i raz dziennie wieczorem wsadzalam go i alfe do auta i jechalismy na ltonisko.. tam jzu nie bylo ogladania sie za domkiem.. tylko bieganko.. po jakims czasie sam wywnioskowal, ze wychodzenie na spacereq jets fajne:)) pozdrawiam i nie martw sie niepotrzebnie!!z tego co piszesz jest naprawde ok!!! mowie to bo Cekin jeszcze mlody ejst.. ma zaledwie rok.. wiec zeszlego alta przerabialam to co Ty teraz... i tez pozegnalam psiaka jednego.. tak wiec glowa do gory!!jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej;)...
  3. marmara_19

    Gliwice :)

    [quote name='Cimi']No właśnie ja cały czas myślę o nim intensywnie, ale nie chce sama jechac :evil_lol:.[/quote] heh:)) u mnie ten problem , ze dopiero w czerwcu bede wiedziala co i jak... i na 99% bede jechala autem
  4. marmara_19

    Gliwice :)

    heh ja juz o tym obozie mysle ze 2 mesiace;p tlyko nei wiem jak sie sprawy potocza , co z kasa itp..
  5. marmara_19

    karma Brit

    heh dokladnie.. chcoiaz moja mala sucz to je mniej nizeli powinna nawet przy dawce "odchudzajacej" tej karmy;/ z kolei roczny owczar to by zjadl wszystko;p;p niezaleznie od ilosci;p;p takw iec jemu musze kontrolowac;p a i tak dostaje dawke zarcia na 40kg psa a wazy tylko 30;/
  6. marmara_19

    Gliwice :)

    oo na wilczych bylyscie??ja tez;p po 17:D:D wiem, ze gosia do mnie dzwonila po 16.. ale nie bylo mnie w pokoju to nie odebralam...
  7. marmara_19

    Gliwice :)

    no bylo fajnie:)) tylko mi na koncu nerwy puscily juz.. chora jestem od rana.. i qrde coraz gorzej jets i przez to wszystko mnie drazni:(( ehhh moje piesy tez spia:))) zaarz pojde dac im jesc;p ma-ja - fajne zdjatka:D
  8. marmara_19

    Gliwice :)

    i teraz wyjdzie na to ,ze ja wymyslam;/ daje male sprostowanie.. jak to pisalam to Ola mowila mi jeszcze, ze jej napewno nie ebzdie i , ze mam to napsoac;) ale rano wlasnie na gg dostalam wiadomosc , ze jednak bedzie:P hehe maslo maslane.. sorry za zamieszanie..
  9. marmara_19

    Gliwice :)

    halo halo!!Oli jutro nie bedzie.. nie wiem czy ja z gosia bede.. a co za tym idzie niew iem czy kamil bedzie;/ itp itd... ja proponuje przelozyc takie wieksze spotkanko na wtorek!!
  10. marmara_19

    Gliwice :)

    heh faaajne fotki:))
  11. hehe Basiu nie martw sie.. przyzwyczaisz sie do etgo forum;p Witam Cie tutaj:multi:
  12. marmara_19

    Gliwice :)

    no to was widzialam z daleka:))))
  13. marmara_19

    Gliwice :)

    hmm masz 2 boksie??bo ktos szedl z 2 boksiami na m\smyczy.. chyba 2 ludki;p tak moze miedzy 16 a 18:P mysmy siedzialy za szlabanem;p;p hehe
  14. marmara_19

    Gliwice :)

    hehe do tego byly pozniej jeszcze 3 baby z 4 psami;p;p hehehe trzebabylo przyjsc;p
  15. marmara_19

    Gliwice :)

    no jasne:)) zapraszamy:)) a dziisaj fajny byl spacerek.. piesy 7 godz spedzily w lesie:))) fajnie bylo:)) zdjatka powstawiaja inni bo ja nie wzielam aparatu:(( prosze o zdjatka moich psiakow na maila;p [email][email protected][/email]
  16. marmara_19

    Gliwice :)

    hahaha ale mam humora lol... ide biegac troche z piesami;p;p do jutra:D
  17. heh Milkat... nie ejst zle.. ja dzisiaj sprawzdilam swoja kondycje... i przebieglam tyle bez przerwy , ze rok temu bm sie z 5 razy zatrzymywala:P od jutra biegam;p;p ale bez psow;p psy maja lotnisko i spacery ponad 3 godzinne plus te na siq itp... a ja bede biegac bez stresu gdzie sa co wachaja itp.. oraz bez martwien sie o stawy cekina gdyby iegal tez chodnikiem;p;p wie cone maja swoj czas na bieganie a ja swoj teraz;p;p pozdrawiam:)))
  18. marmara_19

    Gliwice :)

    [quote name='ma-ja']No wlasnie, ja tez :( mam kawal drogi na lotnisko. A w weekendy tam tlumy sa, z tego co pamietam. Marmara, tez znam kilka RR w Gliwicach ale tych dwoch o ktorych piszesz nie :) szkoda ze nie wiesz wiecej o nich, skad pochodza... ten na zdjeciach domyslam sie jakiego ma tatusia (widac) ale zawsze jestem ciekawa skad i w ogole :)[/quote] heh no za duzo o nich nie wiem.. ale Gosia i Ola wiecej wiedza:)) wiem, ze jeden jest CHYBA ze slaska a po tego malego jeszcze jechali troszke daleko;)
  19. marmara_19

    Gliwice :)

    [quote name='weihaiwej'][B]Aten@[/B], ja dzisiaj za późno przeczytałam, ale może jutro się przyłączę :) Będziecie? Mam niekonfliktową sukę akitę. [B]Jacol[/B], miło Cię tu widzieć :)[/quote] hehe ja sobie pozwole odpowiedziec:)) tak jutro bedziemy ok 17:)) wchodzimy od strony dzierzona :))))zapraszamy:)))
  20. wow to mas zkondycje!!!ja nie mam jej w ogole;/ trzeba by to zmienic.... ale tutaj w poblizu nie mam gdzie biegac:(( wpadnij jutro o 17 na lotnisko:)) my bedziemy:)))
  21. marmara_19

    Gliwice :)

    ma-ja to jest jeden z 3 rodezjankow jakie ja znam osobiscie:)) maluch ten zwie sie Chongo i ma 6 miesiecy... jest jeszcze Raszid , ktory ma ponad rok... i u mnie w dzielnicy jest suka... juz ja od jakis 2 lat napewno widuje:)))) a na lotnisko zapraszamy:)) dzisiaj ok 17:))))i w ogole w kazdy dzien tyg o 17;p;p a w weekendy tak ok 14... ale to sie zmienia.. wiec jak ktos chetny to rposze pw psiac do mnie badz do oli Ateny i wtedy bedziecie wiedziec gdzie i kiedy bedziemy:)))
  22. uuuuuuuuuups to malo ciekawie;/ ja nic neistety nie poradze bo takich problemow z zadnym psem nie mialam... chcoiaz ta moja mala gdy biegalysmy czy jezdzilysmy na rowerku lapala za nogi;p;p bo wyzej nie siegala;p hehehe ale jakos tak troche wrzasku troche w ogole nauczenia psa normalnego funkcjonowania a nie atakowania wszystkiego co idzie itp... i spuszczania ze smyczy bez atakow na ludzi i jets ok:))))
  23. marmara_19

    Gliwice :)

    a msysmy dziisaj bylo na czechowicach:)) psy sie pluskaly i bylo milo:)))zdjatka sa tutaj [URL="http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=1714&start=450"]http://www.psiaki.pl/forum/viewtopic.php?t=1714&start=450[/URL]
  24. moja sucz prawie 8 letnia ponad 6 lat temu wysterylizowana znaczy teren:)) miskala z psiakiem... i teraz tez jej drugim towarzyszem jest pies:)
  25. marmara_19

    Gliwice :)

    hmm jakich polach?? ehh nie doczytalam moze.. ale dziisaj idziemy na lotnisko o 14!!
×
×
  • Create New...