-
Posts
5031 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by carolinascotties
-
Owczarkowaty w pilnej potrzebie !!! - schronisko - Inowrocław
carolinascotties replied to ata's topic in Już w nowym domu
kogos od Onkow trzeba sciagnac... -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
carolinascotties replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
nie no pewnie ze nie...lepiej wiedziec, czy chlopak jest... -
Gucio za butelkę wina.. w końcu MA DOM!! :)
carolinascotties replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
ale piekny jest!!! -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
carolinascotties replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
ciekawe, jak ma sie Oskarek! dzis na dogo kolejna historia sparalizowanego psiuta... [url]http://www.dogomania.pl/threads/182108-SparaliA-owany-AmiA-wyrzucony-na-ulicAE-pomoc-pilnie-potrzebna[/url] -
STARUSZEK W SCHRONIE W INOWROCLAWIU Nr psa: 152g Płeć: Pies Wiek: ok. 12 lat Data przyjęcia: 01.03.2010r. Ten samotny, starszy piesek został znaleziony przez policję w Wielowsi. Jest łagodny i spokojny. Nikomu nie zrobiłby krzywdy. Ma trochę słaby wzrok, nie zachowuje się jak szalony szczeniaczek. Wspaniała pociecha dla starszych osób i nie tylko! Kto przygarnie tego małego, czarnego misiaczka i pozwoli mu szczęśliwie spędzić ostatnie lata swojego życia? Wszelkie pytania dotyczące danego pieska proszę kierować pod Lekarz Weterynarii Wiesław Borkowski tel. 501-37-37-35, 603 03-57-19
- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Czekają na pomoc - schronisko - Inowrocław
carolinascotties replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='ata']carolinascoties, proszę wstaw chłopaka na wątek staruszków. Z góry dziękuję :)[/QUOTE] STARUSZEK JUZ W WATKU [URL]http://www.dogomania.pl/threads/127014-Nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psA-w-proszAE-dodawaA*****-i-reklamowaAE?p=14327948&viewfull=1#post14327948[/URL] chce go tez oglosic tutaj [URL]http://www.psiegrane-marzenia.pl/dodajadopcje.php[/URL] [B]ale potrzebuje wiecej informacji. STAN ZDROWIA ? czy tylko probem ze wzrokiem? STOSUNEK DO ZWIERZAT? STOSUNEK DO DZIECI? KASTRACJA? DLA KOGO? Czy wiadomo cos o jego przeszlosci? kto go przyprowadzil i dlaczego?[/B] ======================================== [COLOR=Blue][B]w sprawie kudlatej suni [/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180975-CzekajAE-na-pomoc-schronisko-InowrocA-aw?p=14310938&viewfull=1#post14310938[/URL] [COLOR=Blue][B]napisalam do zalozycielki zbiorczego watku kudlaczy z prosba o dodanie suni [/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU/page4[/URL] -
UZI - kudłacz jakich wiele do kochania ;-)
carolinascotties replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Dziewczyny trzeba napisac ,ze w poprzednia sobote Uzi zebrał sie na odwagę i wybiegł z boksu.Wbiegł jak szalony na dziedziniec i kiedy zorientował się,ze nie jest juz w boksie wrócił do boksu i nie mozna było go namówić do opuszczenia go.Ale pierwsze koty za płoty!Pewnie teraz juz będzie inaczej.Lolek terroryzuje Uziego ale siła perswazji Grazynki pogodziła chłopaków![/QUOTE] Witam, sluchajcie, a ten Lolek nie zrobi Uziemu krzywdy? -
Chora sunia bez łapki. Dom na gwałt potrzebny!
carolinascotties replied to kometa's topic in Już w nowym domu
to prawda- ja zajrzalam przypadkowo - konecznie zmiencie Cioteczki tytul... niech krzyczy o pomoc... -
Sochaczew - ŁATEK- ratujemy psa obdartego ze skóry JUŻ W DOMU
carolinascotties replied to luka1's topic in Już w nowym domu
jak tam chlopinka psia? :) -
Kudlacz Rufi po latach w schronie, wreszcie w ds
carolinascotties replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
piekny piesek czeka... -
Gucio za butelkę wina.. w końcu MA DOM!! :)
carolinascotties replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
poczekamy.... -
ja mialam na mysli post zerduszko w temacie nowego tekstu :) [quote name='zerduszko']Tekst już nowy jest :multi: ale nie wiem czy z nim już było allegro wyróżnione, bo to nie ja robię.[/QUOTE] co do Allegro - przelew zrobie w poniedzialek - moge prosic o PW z nr konta i tytulem przelewu? :) Fotografom - brawa!!! naprawde wyjatkowe zdjecia :loveu: