Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [IMG]http://images13.fotosik.pl/14/5a2e3b1214b9905e.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://images14.fotosik.pl/25/fb79b0b26222465d.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Tina.Sara']oż Ty :mad: dawaj foty[/quote]Ktoś tu niedowidzi :grin: [IMG]http://images14.fotosik.pl/25/8f75dfed484903be.jpg[/IMG]
  4. Kibuś [IMG]http://images4.fotosik.pl/288/833e9d0ee50fdea8.jpg[/IMG]
  5. Nie chcecie oglądać to spadajcie! [IMG]http://images14.fotosik.pl/25/58067ac8a5a54d21.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Tina.Sara']:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Krowa ma większy i sie nie chwali :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. I tak nikt nie odiwedzi nas, ale co mi tam :lol: [IMG]http://images14.fotosik.pl/25/5599f239fa74473d.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Tina.Sara']eeej :mad:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Aaaa będą foty :cool3:
  10. To teraz moża tylko więcej i więcej zdrówka życzyć Fidlakowi :calus: Żeby już więcej skubaniec nie straszył panci Kasi i ciotek na dogo :evil_lol:
  11. [quote name='Tina.Sara']że u mnie??? u mnie fotki byly 7.01 :evil_lol: u ciebie jest fajnie:mad:[/quote]Jeśli ktoś lubi pustkę - to rzeczywiście fajnie :evil_lol:
  12. Nie wiem Kasiu :placz: Ledwo wejde na dogo, nie zdąże jeszcze wszystkiego nadrobić a juz weekendzik się kończy :placz:
  13. Ja tez miałam taką akcje raz że Figa innego psa w ryja upitoliła, ale nie musiał pchać go tam gdzie nie trzeba skubaniec :cool3:
  14. Edyty może nie :evil_lol: Fotek u Ciebie nie było dawno ale atmosfera taka rodzinna i ludków was chętnie odwiedza, a u nas pustki :(
  15. [quote name='Guffi']A dobrze, dobrze:D. Klarysa za dzień lub 2 idzie do sterylki.[/quote]Mądra decyzja :multi::multi:
  16. Jakie bowskie filmiki, normalnie bomba :loveu: Szczek Dickiego jest super :loveu:
  17. [quote name='leemonca'] [IMG]http://img334.imageshack.us/img334/1005/p12000293tl.jpg[/IMG] [/quote]Ojacie !! :crazyeye: Zdjęcie przepełnione zgrozą, świetne :multi: Ładnie musiało u Was wiać skoro takie skutki są tego :shake: Ale na zdjęciach to bowsko wygląda nie powiem :cool3:
  18. Piękne przeróbeczki :multi:
  19. Jakich gości?? :cool3:
  20. Ale piękne rysunki :loveu: Cześc Lui ;*
  21. Wiecie cooo.. doszłam do wniosku że nasza galeria to najnudniejsza galeria na dogo :evil_lol:
  22. Witam ;) Ojacie... :crazyeye: Jaka wspaniała i zapsiona galeria :multi: Czy moge zaglądać do Was częściej?? :cool3: Piękny ten Twój Neruś, bowbowski i cudowny :loveu:
  23. Przeczytalam, podziwiam siebie :mdleje: Ze 20 stron tego było :crazyeye: Możesz mnie spokojnie przepytac treści :diabloti: I fotki te były :multi: Ze wspólnego oglądania filmu - zdrowiejący Fidlaczek, Łukaś się tam gdzieniegdz[I]ie [/I]wcisnął :loveu:, Fidlak z białą i czarną piłeczką :loveu:, zabawa niszczycieli :loveu::loveu:, z Kasią :loveu:, Fidel pilnujący śpiącego Łukasia :loveu:, i z zielono-białą piłeczką, z kurakiem, znowu z Łukaszkiem :loveu:, zieeeewający :loveu: DUŻO było fotek :diabloti: A tak w ogóle to super że Fidlaczek już zdrowy :multi: U mnie Figa, Czabik i Kibiś tez wymiotowali :shake: Ale to jakies wirusowe było, głodówka pomogła ;)
×
×
  • Create New...