Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Agata_B']Spaniele wcale nie są wredne!!! To kochane psy![/quote]A to ja Ci powiem że nie widziałam nieagresywnego spaniela i co teraz? :cool3: W związku z tym mam skreślać całą rasę bo jakiś palant nie wychował sobie swojego psa i do tego kundelka? :roll: RASOWY=RODOWODOWY. Żaden pies nie ma prawa być agresywny jesli zapewnimy mu odpowiednie warunki i nauczymy żyć. A ta twoja koleżanka to ma z metryką tego psa? Czy jest on raczej tzw. "rasowy bez rodowodu" [czyt. kundel] po agresywnym tatusiu? :cool3: Moja kropa jest wredna, ale jest kundlem po własnie takim tatusiu i lękliwej mamusi. Masz prawo kropków nie lubić, nikt Ci tego nie zabroni. Ale wstrzymaj się choc od wypisywania herezji pod adresem rasy, bo tylko ją krzywdzisz wcale jej nie znając. Zazwyczaj jest tak, że gdy cooś krytykujemy, lub zabieramy głos w jakiejś dyskusji to mamy jako takie, choć blade pojęcie na dany temat :cool3: I najlepiej byłoby gdyby w tym przypadku było podobnie :cool3: Jedź na wystawę - jesli tam dalmat cię ugryzie, pokaże zębiska to wtedy możesz napisać że spotkałas agresywnego kropka. Sylwia
  2. Pewnego osobnika? no no :cool3: W takim razie wyczekujemy ;) Ja też ostatnio się w ogóle nie wyrabiam, brakuje mi czasu [teraz np skończyłam pisać ściągi z niemca i biolibo mam dziś sprawdziany], wstanę naturalnie o 5 :placz: Więc Dobranoc ;)
  3. Wdarłaś się w jego prywatnośc i jeszcze pytasz czemu :evil_lol: Uroczy rudzielec ;)
  4. [quote name='g_o_n_i_a']Bry :p O, a nie przypadkiem fochasz? :evil_lol: :evil_lol: Skad taka zmiana buheh :p[/quote]Focham tylko gdy mi się nudzi :diabloti: A w tym momencie się tylko obraziłam :cool1: [quote name='g_o_n_i_a'] W ogole ide sobie, nikt nas nie chce, tylko Pedzle, Ewunia, Mati, Ciocia Becia, Kinga i kilka osob ze schroniska sie do goni usmiechaly i cieszyly ze widza (albo mi sie tak wydawalo)... Idem lulac, pa :bye:[/quote]:-(:-(:-( Dobranoc.
  5. [quote name='Samturia']j jakaś taka z leksza nie w temacie ale wpadłam sie przywitać...[/quote]Wystarczy przeczytac 5 ostatnich postów by załapać jaki jest temat :roll:
  6. [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3862/spaniebq1.jpg[/IMG] Dobranoc ;)
  7. No to widzę że bedą szczurzaste mieć jak w raju :razz: Super fotki ;)
  8. [quote name='Marta_Ares']Witamy Edytko;) Ja staram sie nie wchodzic na PWP bo zawsze to sie konczy jakimis lzami tylko nieszczesci jest w schroniskach.:-([/quote] A ja odwrotnie - staram się jak najwięcej tam siedzieć, może zaistnieć sytuacja w której bede miała możliwośc pomóc i zrobie wszystko co w mojej mocy.
  9. [url]http://img254.imageshack.us/img254/2549/haker5jr4.jpg[/url] Co on robi? :evil_lol: Świetne zdjęcia ;)
  10. Też bym sie wkurzyła na jego miejscu :mad:
  11. Jak juz zaczynają łobuzować to dobry znak :loveu: Wymysliłas już jak ukarac nasze niesforne drugie połowy? :cool3: Nie wiem czy wiesz, ale one sobie wspólne zycie w Bieszczadach planują :mad: A nas o zdanie niet :shake:
  12. Szkoda kurcze że do Poznania mam tak daleko bo na łysolka byłabym skłonna poczekac :loveu: Bo chyba i ona kiedyś zostanie mamcią :multi:
  13. [quote name='psiulka']Mi dzisiaj tak chodzi...:shake: No Syl, nie wiesz co to znaczy archiwalne?? :eviltong:[/quote]Nie wiem :eviltong: Wytłumacz mi :roflt: [quote name='psiulka']Nasza Sylwia to ma talenta :D :multi:[/quote]:cool3: Dobra i tak wiem że ściemniasz :cool3::grin: [quote name='Dalmatynkaa'] Boże, ale on ma wzrok :-( Śliczny jest .. Tyle fotek Figutka, ale ja ciągle czuje jakiś niedosyt :diabloti:[/quote] On taki ciap troche jest :cool3: Juz z daleka widziałam jak się czaił za murkiem na nas :evil_lol: Mam dużo, ale czasu zero :roll:
  14. Może dzieki temu artykułowi los się do Benia usmiechnie? Swoja drogą, brawo :klacz:
  15. Powiem szczerze że w pierwszej chwili pomyślałam że to jakaś nastolatka siedzi pod doziem :evil_lol: Gały mi wylazły jak czytałam dalej :lol:
  16. Koleżanka po prostu zawstydała się przystojnego kolegi i udała niedostepną :evil_lol: Piekna ta kolezanka Rudego :cool3:
  17. Ostatnie mnie powaliło :loveu: Fredi lata :multi:
  18. Dobryy :multi: "aparat odmówił współpracy, w Przeworsku mnie nie chca... ble =(" A ja się obrażam za ten opis :obrazic::obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic:
  19. Gosiu głowa do góry :calus: Będzie dobrze ;)
  20. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1492/obraz097hi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/6721/obraz104oo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6671/obraz286zg1.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2754/42927396pv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img485.imageshack.us/img485/9381/obraz022cs9.jpg[/IMG] [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/2945/obraz023ho4.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7806/obraz028gk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/9898/obraz055hu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6057/obraz060aj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/3489/obraz0821nx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/7647/obraz092lomb9.jpg[/IMG]
  22. Wróciłam się stronę wcześniej i widze że mi też się one nie wyświetlają :niewiem: Tu chodzimy na spacery ;) [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1508/dsc06592sn4.jpg[/IMG] Bagna :evil_lol: Mlecyk [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2703/dsc06482gq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/2153/dsc06484ly3.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/3581/dsc06495pe7.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3879/dsc06594jl7.jpg[/IMG]
  23. Dziś udało mi się ufocić pieska który kiedyś czaił się na środku drogi :razz: Tyle że to było przelotem i tak nijak wyszło :shake: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3542/obraz228hl0.jpg[/IMG]
  24. A mi dziś dogomania chodzi wolno jak żółw :mad: Wam też? Ilonko jakie archiwalne? :evil_lol:
×
×
  • Create New...