-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Zgupła :roflt::roflt::roflt: :p Tylko nie mow gdzie szalejemy :roflt: Branocka :bye:[/quote]Ty zgupłas! Smiejesz się tak głośno ze mi rodziców pobudziłaś! Ładnie to tak robić problemy koleżance? :crazyeye: Nie widze fotek :crazyeye: Nie jestem[B] tą[/B] :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Goopki, no z czego Wy tak rżycie (jak się odmienia rżeć ? ) :megagrin:[/quote]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: No bo tak - Gonia mówi że ja ten no nie :cool3: A ja że nie ten tylko tamten, no nie :cool3: Ale serio to ten tamten ten, czaisz nie? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Mnie od zawsze Twoje foty się podobały :lol: :loveu::loveu: Nerze zresztą też :cool3:[/quote]Bardzo się cieszę :loveu::lol: [quote name='g_o_n_i_a']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::megagrin:[/quote]Cichaj maszkaro! Bo znowu moja mama przyjdzie! :eviltong::evil_lol: Tym razem z alkomatem :grin: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Ludzie są tacy, przynajmniej znaczna ich częsc. Pies to tylko pies. :-( :-( :-( Zguplas :shake: :evil_lol:[/quote]Dlatego trzeba siać siać i siać... Siać dobroć :loveu:Chodźcie tu moje dzieci :loveu: Niech was uś[COLOR=Yellow](/wy)[/COLOR]cisnę :calus: Gonia ściemniasz! :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Figa, Ty chcesz, żebym się od Waszej Galerii uzależniła? :roll: Mówię, "Pa" a Ty tu takie boskie foty dajesz :shake: :loveu::loveu::loveu::loveu: Czabi tym wzrokiem wszystkie laski na Dogo poderwie :evil_lol:[/quote]Boskie? :loveu::loveu: Naprawdę?? :loveu::loveu: Bardzo bardzo Ci dziekuję :buzi: :loveu: [Gonia :roflt: :roflt:] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Ludzie w Przeworsku ( dobrze pamiętam? ) gustu nie mają :roll: Jak można taką piękność ominąć bez jakiegokolwiek zainteresowania nim...[/quote]Widocznie można :-( Skoro można było przejśc obojętnie obok Synka leżącego w kałuży krwi to dlaczego nie obok psa potraconego przez samochód, odwodnionego i głodnego? :shake: [quote name='g_o_n_i_a']Ja? To Ty zaczęłaś :roflt:[/quote]Co złego to nie ja! :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2446/obraz491sd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/2435/obraz493tb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/8095/obraz499wd6.jpg[/IMG][/URL] Siema laski 8) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/8708/obraz500la2.jpg[/IMG][/URL] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
:roflt::roflt: :roflt::roflt: :roflt::roflt: :roflt::roflt: :roflt::roflt: :roflt::roflt: :roflt::roflt: :roflt::roflt: Nie no ja muszę stąd iść.. pooddychac świerzym powietrzem... :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote]A ta znowu zaczyna :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Kudłata_Koza'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1120/obraz479fs7.jpg[/IMG][/URL] On tak tylko dziwnie usiadł, prawda? :lol:[/quote]Czabut ma chora nóżkę, źle się mu zrosła, więc zawsze tak dziwnie siada :eviltong::eviltong: [quote name='Cambel'][IMG]http://img463.imageshack.us/img463/8162/obraz490wo4.jpg[/IMG] Łojoj :loveu: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7611/obraz489nm1.jpg[/IMG] Czabulec jaki przystojny :cool: Aż trudno się nie zakochać w takim mężczyźnie :D Super foty Sylwutku xD[/quote]Przez długi czas nikt się w nim nie zakochał i tułał się po mieście :shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a'] [SIZE=1]Nie podoba mi sie tamto zdjęcie Ty :shake:[/SIZE][/quote]:siara: No preciez wiem że ściemniasz.. :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Kamilo jakie śliczne zdjęcia :loveu: Goni napewno się spodobają :multi: :klacz: Piękne! -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']No chociaz raz moge byc od Ciebie w czymś lepsza, aczkolwiek watpie w moje mozliwosci przy Twoich zdolnosciach sportowych. :shake: ".. takie.. czarne" :cool3: Goopek:roflt::roflt:[/quote] Zdolności sportowe... [w tle: Sylwia nie drzyj się.. spokojnie.. spokojnie.. SPOKOJNIE!!!!!] HAHAHAHAHAHAH!!!!! :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Dobra dziewczynka :cool3: Hah teraz wszystki będzie mi się z TYM kojarzyć :loveu::loveu::loveu::loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']E tam :p Ryzyko zawodowe :evil_lol: :loveu: [/quote]Nienawidze siatki :mad: [quote name='g_o_n_i_a'] :placz: :placz: :placz: [/quote]A tej co znowu? W tym momencie powinnać napisać ''.. takie.. czarne'' :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'] Ten, ktory sie lasil do Ciebie :evil_lol: [/quote][B][U]BUM!!![/U][/B] :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Więcej fotek ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5845/obraz480xr1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1120/obraz479fs7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img463.imageshack.us/img463/8162/obraz490wo4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img463.imageshack.us/img463/818/obraz487tp0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8462/obraz486vf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2332/obraz488yx1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/7611/obraz489nm1.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dziękujemy wszystkim za odwiedziny :multi: [quote name='g_o_n_i_a'] Ale dzikie szaleństwa :evil_lol: Kobietka widać, ze z charakterkiem, ale Figa, bardzo dobrze - chłopów trzeba ganiac zeby na glowe nie wlazly :evil_lol: Zwlaszcza, że są az dwa :D [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5774/obraz474jn5.jpg[/IMG] Kibiś, jaki tyleczek :evil_lol: A gdzie Miśko? :loveu:[/quote]Figowa ich sobie poustawiała :cool1: Chodza jak ona im zagra :evil_lol::evil_lol: Bezwzględna sztuka :diabloti: No wiesz co Goś? Na co Ty się gapisz, co? :cool1: A wiem! Specjalnie dla Goni Kibiś i zdjęcie z ciekawej perspektywy :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5976/obraz638da1.jpg[/IMG][/URL] A Miśko będzie będzie :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/301/c28b1523f4290851.jpg[/IMG][/QUOTE] Brzusio :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']A gonia kocha siatkowke :multi: :multi: Dzisiaj gralysmy z Patrycją (uwaga! nauczycielka powiedziala, ze jako jedyne jestesmy wzorowymi uczennicami, bo mialysmy stroje) z chłopakami z klasy. Najlepsze bylo, bo Patrycja to statystka :evil_lol: Wiec ja stoje na drugiej linii, akurat pilka byla od takiego, co ma zajbiscie ciezkie serwy. Leci, jeb, taka cisza... Pilka oczywiscie nie poleciala tam gdzie powinna, ale ja tak na kolana jeb. :evil_lol: :evil_lol: I Patrycja "goska gupia jestes, nie bierz". No łatwo mowic, kocham ten sport. :evil_lol: :evil_lol: I moge sie rzucac na podloge (najlepsze jest jak zabka - odbic tak, zeby poleciec do przodu i zlapac sie w ostatniej chwili na rekach). :evil_lol: No powiedz o co chodzi. :placz: Podobają się! :multi: :multi: Kwiatuszki się podobają. :multi: :multi: :loveu:[/quote] Hahah najlesze są sytuacje jak Ty się poświęcisz, lecisz na zęby, wyratujesz a ktoś inny nie przebije przez siatkę.. :mad: Albo jak koleżanka zaserwowała, ja gadałam z Jadzikową a tu jeb - piłka leciała prosto we mnie i zatrzymała się w moich kolanach :roflt: A ja zdezorientowana patrzę w dół i pytam 'co do cholery ta piłka tu robi?' :evil_lol: :siara: :hmmmm: :niewiem: eee... Zobacz jakie piękne niebo.. takie.. Jasne że się podobają :loveu: B dziekuję :buzi: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Ja sie poznaje dopiero poznaje z tej innej strony :roflt::roflt::roflt:Najlepsze bylo jak stalysmy obok siebie z Iloną, leci piłka - ja łapy wystawian, ona łapy wystawia - ja cofam rece, ona tez i pilka jeb miedzy nami :roflt::roflt: GDAJ TO CO JEST RZEKOMO MAŁO WAŻNE :placz: Moze kiedys siem skusze :razz: :razz: Dziekuje za łaputki :buzi:[/quote]Udane jesteście :evil_lol: U nas też są często takie sytuacje :eviltong: ..a połowa dziewczyn nie potrafi grać w siatkę więc ta gra wygląda różnie [może kiedyś nagram jak gramy :lol:]. Mi najbardziej podobała sie sytuacja gdy jedna dziewczyna z mojej druzyny uciakała przed piłką [cóż, ja też sie boję gdy Malwina ścina :diabloti:] i 3 razy pod rząd mimo że chowała sie dostała piłką.. Większość graczek leżało na podłodze trzymając sie za brzuch :eviltong::diabloti: :siara: [quote name='g_o_n_i_a']Te kwiatuski dla Sylwii :buzi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/298/d2b28de4b4e7a9dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/298/c442e9ce21c53d83.jpg[/IMG][/URL] [/quote]O ja Cie! :crazyeye: Cudne :loveu::loveu::loveu: I jeszcze dla mnie :loveu::loveu: [quote name='g_o_n_i_a'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/298/b658894237a2bea7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Żabko-smok cudny:loveu::loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/7964/obraz467rn2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/231/obraz468qf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2975/obraz469zp1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3296/obraz470rn6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6914/obraz471cp5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/7803/obraz472yh4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5672/obraz473gz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5774/obraz474jn5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3181/obraz475ho9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6563/obraz477wr2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1861/obraz478sd6.jpg[/IMG][/URL] :roflt: :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień dybry :p Ja tylkom na kfile :eviltong: [quote name='Pianka']O jakie piękne widoki:cool3:[/quote]Dzieki :multi: [quote name='g_o_n_i_a']:lol!:[/quote]No i co się szczerzysz :eviltong: [quote]:watpliwy: [/quote]Ciekawi mnie jak czesto to robisz gdy ze sobą piszemy :evil_lol: [quote] Dla goni Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Piękne zdjęcia! Dziekujeeeeeeeeeeeeee Wybacam oczywiście mojemu Burakowi, Paskudzie, Maszkarce, Kiszonce, Frytce, Cielicy, Bucowi, Jełopowi i Goopkowi [/quote]Bardzo dziękuję [pomijając fakt ż od tego czasu jeszcze 3 razy zdąrzyłaś się obrazić :roflt:] [quote name='Kudłata_Koza']Już mi mina zrzędnęła... Dziwna dziewczyna... Ale była i się zmyla, i dobrze :P.[/quote]Niestety :shake: Kamcia uznała że musi sobie zrobić ODPOCZYNEK od dogo. [quote name='Guffi']Słuchaj! Jak widzę tą emotkę, to zaczynam się tarzać ze śmiechuTo nie zależy ode mnie[/quote]Ja jak się bliżej jej przyjrzęto jest podobnie :P [quote name='Carolcia']Cale forum o tym huczy - i dobrze Kamcia juz nie wroci - tez dobrze- no chyba, ze pod innym nickem, ale to raczej zauwazymy, ze to ona bardzo ladne pioruny hehe[/quote]Dzieki ;) Ona jest już na dogo pod 3 nickami [jeśli nie ma ich więcej :lol:], więc wcale bym sie nie zdziwiła gdyby zrobiła sobie jeszcze jednego. [quote name='g_o_n_i_a'][CENTER] :roflt::roflt: [/CENTER] [/quote]Tylko nie pęknij :eviltong: Ale będzie [U][B][SIZE=6]BUM !!! [/SIZE][/B][/U]:evil_lol::evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']Burzaa... <boisię> Zdjątka śliczne [/quote] Boisz się? No wiesz ty co.. taka duzo dziewczynka :evil_lol: [quote name='Kudłata_Koza']A mi ktos powie o jakiego sms'a chodzi? [/quote]Chodzi o smsa którego pisałyśmy przez prawie cały wczorajszy dzień, wspolnie :cool3: A wieczorem to juz się wysyłać kretyn nie chciał, co chwilkę wyskakiwało mi "nieudane" :mad: [quote name='Cambel']Witam Wątpię, pewnie znowu jakaś tajemnica Figowo-Goniowa [/quote]No coś ty :evil_lol: My nie mamy ŻADNYCH tajemnic.. Co nie Goniu? :evil_lol: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [SIZE=3]A teraz bye :bye: Lecem do miśkowego :cool3:[/SIZE] -
[url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/Kotki/a5.jpg[/url] Guziczki :loveu: Witaj z powrotem :multi: A fotki z pobytu u cioci także mile widziane ;)
-
No pieknie wygląda Necik :loveu: WYdoroślał :cool3:
-
Ale zaniedbałam :oops: [quote name='Morskie Oko']Oooo... Spokojnie znajdziesz ;) , tylko pamiętaj, że przede wszystkim ma kochać CIEBIE :mad:!!! - :Rose: :modla: :B-fly: :BIG: itd. :bigcool:[/quote]No nie wiem czy znajde :hmmmm: Bo kto by mnei chciał :evil_lol: Zdjęcia piekne :loveu: I również przyłaczam się go gratulacji :klacz:
-
Biedny kot :evil_lol: Do pyska Futrze w tej chustce :loveu: Piekne zdjęcia ;)