-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Marto gdzie wy mieszkacie? W najpiekniejszym zakątku Polski? :loveu: Zdjęcia sa cudne a Aresik jest dopełnieniem tego :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Pianka'] Fajne uchole:p A kiedy zdjęcia Miśka i palca?:razz:[/quote]Do Miska idę wieczorem, jak sie ochłodzi także pewnie coś bedzie ;) [quote name='Guffi']Ale się Figulcowej język wydłużył:crazyeye:[/quote]:eviltong::eviltong: Moje siostry. Powiedziałam im że zrobie zdjęcie, one oczywiście stanęły jak na pogrzebie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img464.imageshack.us/img464/656/obraz103rt4.jpg[/IMG][/URL] Po czym natalia krzyknęła "No nie pchaj mnie Diana!" i sama pchnęła D. [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5204/obraz104qv6.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4022/obraz105qq3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/8084/obraz106jq5.jpg[/IMG][/URL] Dzieci :shake::shake::shake: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq'][URL]http://img486.imageshack.us/img486/4296/obraz094yq2.jpg[/URL] hehe, przy mojej hacjendzie stoi identyczna szopa/stajnia/whatever:lol:[/quote]:evil_lol::evil_lol: Kiedyś tam były konie. Teraz prababcia i pradziadek nie sa na siłachby dalej zajmowac sie nimi... A szkoda :shake: Chociaż nie wyobrażam sobie mojej 96 - letniej prababci na koniu :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6281/obraz096ad6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/1036/obraz101cg5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4072/obraz128nk1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1125/obraz130sv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8302/obraz132ij7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/214/obraz135jm9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5784/obraz134tc0.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7523/obraz093sv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7427/obraz090qs3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img486.imageshack.us/img486/4296/obraz094yq2.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/121/obraz082xq0.jpg[/IMG][/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='wiq']chyba u NICH:evil_lol: u mnie jest spokoj:shake::evil_lol:[/quote]Taaaak, no przecież :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Guffi']Hehe, no właściwie to podnosiłam, ale w pozycji poziomej;):p[/quote]Hahah to spóbuj nomalnie :eviltong: [quote name='g_o_n_i_a']Po Babuni :eviltong: Wydało się samo :roflt: A fochaj sobie :eviltong: Znajde sobie innego pocieszyciela i tak mnie zaniedbujesz :placz: wiec co mi tam A ja myslalam, ze spac pojdziesz :evil_lol:[/quote]Babunia? :shake: Babunia potrafiłaby być taka okropna......? [SIZE=1]Fakt, potrafiłaby :p[/SIZE] Zawyłam ze smiechu :shiny: A ja wiem jakiego :shake: Tez mam swojego, wypchaj się :shake: Czekaj czekaj :cool3: Sekunda :cool3: Tylko zdjęcia dodam :cool3: :evil_lol::evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']TY[/quote]:placz: Jesteś okropna! [quote name='fidelek2']Cześć rozgadane baby [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/hi.gif[/IMG] Trzymamy kciuki za Czabika i Kibusia - od dziś bezjajkowych chłopaków [/quote]Heheh jeszcze sa jajkowi :evil_lol: Dopiero się umuwiliśmy - na przyszły tydzień. A konkretny dzień wet nam poda przez tel. Ma jakieś problemy ze swoimi psami, praktycznie nie przyjmuje w klinice, a ja wolę poczekac i zrobic to u kogos zaufanego. [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Bry bry Jakie śliczne zdjęcia A gdzie mój Czabut?? [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Zrób PALCOWI osobny temat [/COLOR][/I] [I][COLOR=royalblue]Szylwia!! [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Matko Teresko, ale Ty jesteś chuda!! [/COLOR][/I][/quote]Dziękuję, model jest niesamowity także niemożliwe by zdjęcia nie były sliczne :loveu: [SIZE=1]choć ich jakość pozostawia wiele do zyczenia :roll: [SIZE=2]Czabutkowe fotki bedą, mam jeszcze duzo zdjęc do dodania na dogo,ale to w odpowiednim czasie ;) Ahahahah... :evil_lol: Myslałam o tym by tak zrobić :evil_lol: :crazyeye: [SIZE=1][Goniu myslisz to co ja myśle? :roflt:] [SIZE=2]To na zdjęciu tak wyszło :mad:[/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/SIZE] [quote name='Guffi']Ale tu dzisiaj cicho... Ja bym tak nie podniosła mojego Futrzanego[/quote]A próbowałaś? :cool3: [quote name='BBeta']OMG... Sama skóra i kości, aż Ci żebra wystają Za dużo na tych rolkach jeździsz I nie gadać tyle, bo potem nie nadążam z czytaniem [/quote]Wygnij się tak jak ja to tez będziesz miała wystajace zebra, o :x [quote name='wiq']dobrnęłam.. nagadane jak cholera dobrze, że mozna choc odpoczac przy zdjeciach![/quote]Weź Ty mnie nie załamuj, to nie ma porównania z tym jak nagadane jest u Was :diabloti: Ostatnio wpadałam i ograniczałam sie do podziwiania zdjęć, po prostu nie miałam sił tego czytać i komentować :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a'][B]Bry dzien Figulcowe [/B] [B]Syla, KLIK w fotke[/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6204984#post6204984"][IMG]http://images28.fotosik.pl/3/bdf743628fd42e1a.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]Miłego obrazania się :evil_lol: [/B][/quote]Gonia :placz: [SIZE=3]NIE ZNOSZĘ CIĘ!! [SIZE=2]Jesteś wstrętnym i okropnym dzieckiem :placz: :loveu: I jak ja mam na Ciebie teraz fochac co? :placz: :x To ja może wróce na lekcje :D Teraz mam wf [reszta poszła z wfistą na lody [SIZE=1][bez skojarzeń proszę][/SIZE]], a za chwilke biologię........ Jak wróce to wrzucę jakieś fotki ;) [/SIZE][/SIZE] -
Anusia, kope lat :evil_lol: Masz może jakies fotki dla nas? ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dobranoc WSZYSTKIM... tak [B]tłumnie[/B] nas odwiedzacie, dziękujemy!!! :loveu: Pa :bye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']śpioch :cool3:[/quote]:crazyeye: Że kto niby? :crazyeye: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']Kiedy one są ruchome, a nie chce mi się Adobe Reader włączać, i kombinować, jak rozdzielić klatki... Dobra, spadaam, :bye:[/quote]Leniu ty... :eviltong: [quote name='Pianka']No podpisy poleciały i będą leciec dalej. Jak nie zmnienisz to twój tez poleci:diabloti: A z avkami już załatwione. I koniec tego tematu:mad: Daj fotki Misiaczka i koniecznie palca:evil_lol:[/quote]Ale ja zmieniłam przecież :eviltong::eviltong: :p Misiaczka jak narazie nie mam :p A i taka nowinka - Czabi i Kibic... :placz::placz::placz: Oni... jutro umawiamy się u wata na ciecie jajek... :diabloti: -
"Niewiadomo w jakim celu rozgrywane są te psie zawody..." Pfffffffffff ale powiedział... Głównie chodzi o frajdę, dobrą zabawę dla psów jak i włascicieli, niestety szaraczki tego nie rozumieją :razz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Cambel']To od Chefrenka...Mam więcej takich, ale są za ciężkie :roll:[/quote] Zawsze jeszcze możesz pokombinować i zmniejszyc ich rozmiar :cool3: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images21.fotosik.pl/374/528f42b91a572ef2.jpg[/IMG] :klacz: Matruś Ty mnie kiedyś zabijesz :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Bry ;) Fajny avek ;) -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Bry wieczór Ta-Co-Mnie-Chciała-Oddac-W-Łapska-Tereski :shake: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Wysłało się 2 razy wredne :mad: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dżem dobry? :razz: Ja zauważyłam że wiele podpisów poleciało :roll: Wiele osób ma w nim teraz czerwone literki :mad: Avków to pewnie czepiają się że animowane? :shake: Bry wyrodna :shake: -
[QUOTE] Figa- Roxy sie nad nim znęca:diabloti:[/QUOTE]:placz: Patologia!! :placz: [url]http://img523.imageshack.us/img523/9863/p6190014ds5.jpg[/url] Zęby na wierzchu.. :shake: :evil_lol: [url]http://img296.imageshack.us/img296/7697/p6190031gi8.jpg[/url] Hahah a Oliv trzyma się w bezpiecznej odległości widze :evil_lol:
-
[IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9522/tnimg0821hi1.jpg[/IMG] :mdleje: Fidlak! Twój pysio jest niesamowity.... I te kolory..... WSPANIAŁE zdjęcie :modla:
-
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4927/p6190002or9.jpg[/IMG] Jakie wariactwa :evil_lol::evil_lol: Biedny Oliver :diabloti: