Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Przeciez jeszcze możesz pozmieniać ;)
  2. Hehehh to współczuje :eviltong: Z ręcznikiem możesz spróbować ;)
  3. TY. CHCESZ. MNIE. ZABIC. [url]http://img523.imageshack.us/img523/6876/p6250094uv8.jpg[/url] :mdleje: :loveu: :loveu: :loveu: A jednak były te wisnie :cool3:
  4. Tak mi się własnie wydawało że na zdjęciach Aresikowych widziałam Kore :lol: Czy Ola nie ma zamiaru wracać na dogo? :(
  5. [quote name='Cambel']Hm..No to może wyślij pocztą ? :cool3: O matko, co to za pies?! :evil_lol:[/quote]Juz pakuje ją do koperty :diabloti: Mój pies :diabloti: [quote name='Atena']A mnie oskarża, że pozwalam Roxy na znęcania sie nad Oliverem:shake:[/quote]A czy Oliver znęca się nad Roxy? Nie. A Ruda-wściekła, bo takie też przezwisko w domu nosi, atakuje Figulcową w najmniej oczekiwanych momentach :mad:
  6. [quote name='Atena']Ja też chce kotka :placz: Dzisiaj, idąc do hm, kaplico swietlicy, widziałam takiego rudego malca:loveu:[/quote]Anetko a czy nie możesz miec kotuszka? Psy by go nie zaakceptowały? Kocich bid jest również duzo niestety :-( [quote name='Marta_Ares']super fotki:loveu: :loveu: Kiciulce piekne ach ten rudzielec:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Dla Huga [*] [*] [*] [*] przeczytalam jego watek:-([/quote]Dziękujemy :-( [quote name='Pianka']Skarżypyta:turn-l: Śliczny Misiaczek:loveu: Kiciuś nawiedzony:turn-l:[/quote]Dzis sie z Duetkiem bede widziec to wszystko mu powiem :obrazic: Nawiedzony to dobre okreslenie :evil_lol: [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/5946/obraz605ri3.jpg[/IMG]
  7. Własciciele FB tez dawno nie zaglądali :mad:
  8. Filmików niestety nie obejrzę :( Bo neta mam siadniętego, ale fotki sa rewelacyjne :klacz:
  9. Witaj Goniu :multi: A Edzia napewno kiedys odwiedzę, za Azulkowata tez się stęskniłam :loveu: Jeszcze coś wymyslimy ;)
  10. [quote name='Cambel'][URL]http://img243.imageshack.us/img243/103/obraz587pc2.jpg[/URL] Niaaaaaaaaaaaaach! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Pyychooool :loveu: Ło mamo, jakie to faaaajne :loveu: DAJ MI JĄ! :loveu:[/quote]Bardzo chętnie Ci ja oddam, serio :cool3: [quote name='Atena']Ojej, jaki rudziak :loveu: U mnie pełno jest burych i czarnych kotów, a do takich jasnych zwierzaków mam słabość:loveu: Tak w ogóle to przykro mi z powodu Huga :-( (*)[/quote]Ja od zawsze mam słabośc do wszystkiego co czarno-białe, wszystkie nasze koty były w tych kolorach, ruda jest pierwsza ;) Dziekuję :calus: [quote name='Carolcia']Sliczny kotecek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: - na pewno bylby dobra przekaska dla Blacky'ego :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: (oczywiscie nie mowie tego powaznie :cool3: :diabloti: )[/quote]Powaznie czy tez nie - byłby napewno :evil_lol: Figowa uwielbia go mamlać i ku jego [nie]zadowoleniu robi to często :diabloti:
  11. Gdzie ten domek? :hmmmm: [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/1251/obraz328vo7.jpg[/IMG]
  12. Blue ma cudne kropeczki na łepku :loveu: I widzę że na brzuszku również :loveu: A Karunia to cudna psinka, jednak jeszcze duzo pracy przed nią, musi zacząć znowu ufac człowiekowi, jednak na to trzeba czasu..
  13. Lui :calus: Serdeczne gratulacje, zostałaś ciocią :multi: Czas mija szybko, zdecydowanie za szybko :calus: Wiele rzeczy chciałoby się cofnąć :(
  14. Czy możemy liczyć na jeszcze więcej zdjęć psinki? ;)
  15. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='Dalmatynkaa']A po co? :-o Za 1 lokate dostal caly wor smaczkow i zabawek ;)[/quote]Sam się o nagrodę postarał :cool3: Kamila już kiedyś byłyśmy ;)
  16. [quote name='Cambel']Haha, zwiałoby Ci tego Jacka :cool3: Ja się o moją boję, jak czasem podwieje, a ona poleci ? :eviltong::eviltong:[/quote]Ja też się o moją boję :eviltong::eviltong:
  17. [quote name='Cambel'] Miniczab :evil_lol: Megi to Miniczab lisiasty. :cool: Haaah, trzeba mieć te zdjęcia. :hmmmm: Tobie dobrze, zrobiłaś, podlinkowałaś, i szpanujesz. :evil_lol: Zapraz coś poszukam, a nuż znajdę ?[/quote]Będzie i lisiasty :eviltong: Trzeba mysleć przyszosciowo :eviltong: Co do smyczki to gratki :razz: Po maym kroczku do celu :razz:
  18. [quote name='Cambel']Pff...W którym miejscu ?! :loveu::loveu: To więc, chcę jedną łaputkę [pazurki zostawiam Tobie :eviltong: ], łoczęta, nos, i ewentualnie ucho, o i OGONEK . :lol:[/quote] Łap :eviltong: [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/103/obraz587pc2.jpg[/IMG]
  19. Witajcie :multi: Niesamowita galeria :klacz: Piękne zdjęcia, cudnego psa :loveu: Będe Was często odwiedzać :multi:
  20. [quote name='Cambel']Bry :bye: [URL]http://img467.imageshack.us/img467/1751/obraz097sf3.jpg[/URL] Jaki uśmiech :loveu: [URL]http://img75.imageshack.us/img75/1892/obraz167rj8.jpg[/URL] Aaaaaaaa! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ależ ona cuuudna! Daj kawałek! :loveu::loveu::loveu: :evil_lol:[/quote]Bry ;) Chcesz kawałek? Chcesz skazac się na nią? :-o:-o To jest wstrętne stworzenie :shock:
  21. :: FiGa ::

    Rzeszów

    [quote name='Cambel']Pff...A to po czemu? Ukrywasz ją przed cywilizacją? :evil_lol:[/quote]Figulcowa więcej sie bedzie stresować niż będzie miec z tego przyjemności, do tego czeka nas 1,5 h autobusem, nie chcę jej męczyć. [SIZE=1]Trafia mnie jak tu niektórzy narzekają że mają daleko[/SIZE] :mad:
  22. Możemy liczyć dziś na jakies zdjęcia Megulca miniczaba :cool3: :evil_lol:
  23. Witajcie :multi: Amigo jest mi juz znany [z [I]galerii "pozornie:evil_lol: miłej i cichej moderatorki kurczaka"[/I] :evil_lol:] Oczywiście będziemy zaglądać czesciej, o ile staniecie na wysokości zadania i bedziecie galerię prowadzić :cool3:
×
×
  • Create New...