-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
:: FiGa :: replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Wspaniała galeria :loveu: Super zdjęcia cudnych psiaków, do tego mały kociamber :multi: Moja mała kocia Ruda morderczyni spi rozwalona na dywanie :loveu: Będe Was czesto odwiedzać :loveu: -
Balbinka słoneczko :loveu:
-
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
:: FiGa :: replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Bardzo bardzo posimy o pomoc :placz: -
Nie ma może :cool3: Ma być 'bedą" :cool3: Ładnie proszę :razz: [:mad:]
-
asiu są bardzo podobne :loveu:
-
Ważne że w ogóle wrociłaś ;) Witaj w domu :bigok: :Rose:
-
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
:: FiGa :: replied to dadiii's topic in Foto Blogi
Świetne fotki ;) -
Przerażony bokser pręgusek Tenor..... JUŻ W NOWYM DOMU!
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
Piesek jest ogłoszony tu: [URL]http://www.tresura.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://www.vetmozga.com/ogloszenia/index.php[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/100/d/2/ins/1[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/[/URL] [URL]http://www.kupiszpsa.pl/[/URL] [URL]http://www.4lapy.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.adverts.pl/[/URL] [URL="http://www.psy.mgt.pl"][COLOR=#0000ff]http://www.psy.mgt.pl[/COLOR][/URL] [URL]http://www.forum.molosy.pl/[/URL] [URL]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/URL] allegro chyba załozy mu Ewa ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']:evil_lol: z moją Sarą też by Cie trafił :evil_lol: :diabloti:[/quote]No nie wiem :diabloti: Nie spotkałam gorszego psa, wierz mi :diabloti: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Znowu się upiłaś:mad:[/quote] :oops: Wcale nie :oops: [quote name='g_o_n_i_a']Bry :evil_lol: Bosz ja juz kiedys przerabialam takie zakupy z rodzicielka (no ale niestety teraz juz nie jest w stanie tak dreptac) to pamietam jak moj brat doslownie nerwice dostawal - tak sie wsciekal jak mama przystawala zobaczyc to, tamto, siamto - masakra :evil_lol: Teraz od dwoch lat mam ekspersowe zakupy i w sumie nie narzekam :diabloti: Duuoo moj :loveu: [URL]http://i10.tinypic.com/637yxpd.jpg[/URL] Figa frrrryy :evil_lol: [URL]http://i9.tinypic.com/6454aax.jpg[/URL] Ale pływa! :razz: :evil_lol: [URL]http://i19.tinypic.com/625dbab.jpg[/URL] [URL]http://i12.tinypic.com/4zty7sz.jpg[/URL][/quote]A możeby tak wysłać na zakupy moją mame z Twoim bratem hmmm? :evil_lol: [quote name='Pianka'][URL]http://i12.tinypic.com/4zty7sz.jpg[/URL] biednego Duecika wymęczyli w tym basenie:shake: :mad: :evil_lol:[/quote]:siara: No taki biedny to on nie jest :mad: -
Będa fotki? :cool:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Woooow ile fotek ;) [URL]http://i19.tinypic.com/6h2s32x.jpg[/URL] Ta w sam raz na dzień dobry, nie ma to jak poranne ziewanko ;) [URL]http://i9.tinypic.com/6454aax.jpg[/URL] To jest super i jeszcze ten wzrok Dueta... :evil_lol: [URL]http://i11.tinypic.com/4l5wtqr.jpg[/URL] [URL]http://i12.tinypic.com/5x3ky3b.jpg[/URL] Coś mu się chyba to pływanie nie podobało... :diabloti:[/quote]Duecik nie dostawał łapami dna i bardzo mu to było nie na łapę, że tak powiem :diabloti: A pancia jest wredna i gdy Duecik się nie słuchał pancia mu robiła plum :evil_lol: [quote name='agaciaaa']Superowe foty :loveu: [URL]http://i9.tinypic.com/6454aax.jpg[/URL] ło matko, boje sie :evil_lol: [URL]http://i10.tinypic.com/637yxpd.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: Duecik jest cuuuudowny, zakochałam sie :loveu:[/quote]Ja również go kocham miłością szczerą i nieposkromioną, ale jak miałam z nim spedzić wiecej niz kilka godzin to mnie szlag jasny trafiał :eviltong: [quote name='Sznaucerka-Balbina']DzieńDobry:loveu: Oooo dostawa fotecek:multi: [URL]http://i12.tinypic.com/5x3ky3b.jpg[/URL] 'Figa ratuj!!!! FIIIIGAAA!!!!' [URL]http://i11.tinypic.com/5yrfkmt.jpg[/URL] To jak będziesz pisać tego meila do mnie:evil_lol: To jeszcze poproszę to zdjęcie w pełnych rozmiarach:evil_lol: [URL]http://i18.tinypic.com/61wdxrt.jpg[/URL] [URL]http://i11.tinypic.com/4mjvb7k.jpg[/URL] Co za uśmiechy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] :evil_lol: Jakiego meila? :eviltong: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i19.tinypic.com/625dbab.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/5x3ky3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/5yrfkmt.jpg[/IMG] [IMG]http://i14.tinypic.com/522plsm.jpg[/IMG] [IMG]http://i19.tinypic.com/52w1szm.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Duecik sobie popływał :loveu: [IMG]http://i12.tinypic.com/6ch6psi.jpg[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/4l5wtqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/63l3lgg.jpg[/IMG] [IMG]http://i17.tinypic.com/61n0xhf.jpg[/IMG] [IMG]http://i12.tinypic.com/4zty7sz.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='agaciaaa']Czeeeść :) dawaj jakieś fotki na dobry początek dnia![/quote] Sie robi ;) [IMG]http://i19.tinypic.com/6h2s32x.jpg[/IMG] [IMG]http://i18.tinypic.com/61wdxrt.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.tinypic.com/6454aax.jpg[/IMG] [IMG]http://i10.tinypic.com/637yxpd.jpg[/IMG] [IMG]http://i11.tinypic.com/4mjvb7k.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dzień dobry Tobie :loveu:[/quote]Tobie również bry :loveu: -
Dzień dobry w słoneczną niedzielę :loveu:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
:: FiGa :: replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://images23.fotosik.pl/46/83bbe7bb9a3e61fbmed.jpg Takie cudo:loveu: i bez domu :shake: