Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Czarna_Owieczka']Pszczoła mistrz po prostu :O czym ty zdjęcia robisz ? :razz: krooopki :loveu:[/QUOTE]Czym zdjecia robie... Nie zalamuj mnie bo jak sie patrze na tego grata to mnie nosi :lol: Panasonic DMC-LS80... Robi zdjecia gorsze niz moj stary zgredzio, ktory mial 4mln pixeli :angryy: [quote name='Luzia&Funia']Ups no to wtopa :oops: Nie ma to jak być ciemnym, na swoje usprawiedliwienie muszę napisać że powinnam nosić okulary. O to było napisane takim tyci tyci druczkiem :evil_lol: Jak wpadniesz w odwiedziny to nawet dwa Ci upiekę :razz: Zbierałam, zbierałam - ale jak się w końcu zebrałam to mi uciekłaś :eviltong: [url]http://i55.tinypic.com/2wfu987.jpg[/url] Zakochałam się :loveu:[/QUOTE] Slepa jestes :shake: To wpadne!!! xD To myslalas ze wiecznie bede na Ciebie czekac? :evil_lol:
  2. [url]http://allegro.pl/podarujmy-merlinowi-zycie-charytatywna-i1284655018.html[/url] Rozeslijcie link gdzie sie da, jesli mozecie........
  3. I jeszcze 3 chaszcze :lol: [IMG]http://i53.tinypic.com/bg50j.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/29pzr6a.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2zyl9i9.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/34sl0s0.jpg[/IMG]
  4. Marcelek [IMG]http://i51.tinypic.com/2cx94wy.jpg[/IMG] Figuska [IMG]http://i52.tinypic.com/2rfu5ua.jpg[/IMG] i... Pccólka :lol: [IMG]http://i55.tinypic.com/34odkm0.jpg[/IMG]
  5. Rudzieleec :loveu: To nie moglo to to zostac z wami? :evil_lol:
  6. Bedzie slonce bedzie :smile: :razz: Modello moj :loveu:
  7. [url]http://img64.imageshack.us/img64/7381/dscn3521u.jpg[/url] Hahaha jakby chcial sie wtopic w ten kocyk :evil_lol:
  8. [quote name='Luzia&Funia']Zacytowałaś moją wypowiedz w poście #11222 ale chyba umknęła Ci odpowiedz :D[/QUOTE] Fakt :splat: WROC!!! Odpisalam :diabloti: Tylko umiescilam to w cycacie :evil_lol: [quote name='Luzia&Funia']tam bardzo daleko gdzieś :cool1: ja i tak najbardziej lubię moje osobiste torty :diabloti::diabloti: [SIZE=1](grunt to skromność :siara: ) [SIZE=2]Boś mi wyjechała z Grodziska jak byłam w Ubieszynie :roll: [/SIZE]:obrazic: [U][B][COLOR="#ff0000"]Upieczesz mi? :evil_lol: :mad: A tos sie zbierala do tego Ubieszynaaa :mad:[/COLOR][/B][/U] [/SIZE][/QUOTE]:evil_lol: Pomyleczka taka :lol:
  9. [SIZE="5"]Dziewczyny! Jest tymczas dla Lateczka! 40km od Wrocka, szukamy kogos kto go tam zawiezie!! PROSIMY!!!
  10. Nieeeeeeeeeeeeee :placz: :placz: [url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_5005.jpg[/url] :loveu: :mdleje:
  11. Zapraszam na forum ;) Zadzwon do Danusi (nr wyzej) i porozmawiaj ;)
  12. Dalmatynko, te sprawe trzeba przemyslec. Nie wydaje mi sie by 3-4h byly wystarczajace :lol: Zadzwon do Danusi, ona Cie "przeswietli", zarejestruj sie na naszym forum, daj poznac blizej ;) [URL="http://je.pl/k8vv"]FORUM SOS DALMATYNCZYKI <-- KLIKNIJ[/URL]
  13. Zaraz zaraz to nie ma tak hop siup ;) Nie wydamy psa jedynie na podstawie "ok, maz sie zgadza". Musimy poznac Ciebie, Twoja rodzine i warunki jakie mozesz danemu psu zapewnic :) Najlepiej (zgine za to :evil_lol:) skontaktowac sie z Danusia, ale to dopiero jak juz sie dogadasz z mezem, zeby nie zawracac jej glowy ;) 602 605 408
  14. [url]http://i450.photobucket.com/albums/qq222/blakinka/dogomania/100_4997.jpg[/url] Jak Ty to robisz, zdradz mi :lol: Bo padammm, znow i znow :lol:
  15. Po cichutku zaciskamy kciuki i wierzymy, ze wszystko skonczy sie pomyslnie dla Homerka! :)
  16. [url]http://img844.imageshack.us/img844/8017/dscn3378q.jpg[/url] :loveu::loveu:
  17. Sabunia :loveu: Jak to autostrade wybudowali? :crazyeye:
  18. Brawoooooo :multi: :evil_lol:
  19. A zdjecia z synusiem to nie dala :mad:
  20. Omatkooooooo... skad was tu tyle :evil_lol: [quote name='g_o_n_i_a']że niby w październiku u Was takie słonko?? :-o[/QUOTE]Gos :loveu: Ty zyjesz :evil_lol: A jeeest, a dzis mamy podobne sloneczko :loveu: A wczorej bylo ponizej 10 stopni :watpliwy: Ta pogoda mnie denerwuje tutaj. Jednego dnia jest 18-20 st a dzien pozniej ponizej 10... Moj organizm zle na to reaguje. Coz, swoje lata mam :lol: [quote name='Czarna_Owieczka']na podlasiu też słoneczko grzeje[/QUOTE]Piateczka :loveu: [quote name='Paulina_mickey'][url]http://i55.tinypic.com/rszdp2.jpg[/url] śliczna mordka[/QUOTE];) [quote name='docha']mów dziewczyno jak najwięcej i nie wstydaj się! ja się tak wstydałam i zostało mi to do dzisiaj czego b. żałuję. Korzystaj z szansy jaką tam masz....a młodzi ( rodzeństwo) chodzą tam do niemieckiej szkoły? ...a co z drugoplanowymi bohaterami tego wątku? Kot Flaku, kudłacz sąsiadki przy budzie, białasek kuzynki, i co porabia Jadzikowa? ...i Twoje rolki, pewnie teraz masz kilometrowe trasy do jazdy. Ten wątek kipiał tymi tematami :)[/QUOTE][B]docha[/B] rozwalilas mnie :lol: Naprawde przekopalas sie przez to wszystko? :lol: Jesli chodzi o proste spawy to wydukam te kilka slowek, ale jak mi przychodzi wyslowic sie konkretniej to nie i koniec. Nie wiem czemu tak jest, ale wszyscy mi mowia ze to sie z czasem zmieni... Dianka smiga do normalnej niemieckiej klasy, a Patryk z Natalia do szkoly, w ktorej powoli ucza sie jezyka. Na codzien bawia sie z dzieciakami sasiadow, z ktorymi moi rodzice sie bardzo zaprzyjaznili i juz dosc ladnie mowia :) Flaku jest grubiutki i mieszka nadal w Grodzisku z babcia. Jak bylam tam ostatnio to wskoczyl mi na plecy z balkonu tak jak robil to zawsze :loveu: Misko, kudlacz sasiadki, jest tam nadal. Cieszyl sie jak mnie zobaczyl. Klaczki znow ma posklejane :( Nie wiem czy Jadzikowa jeszcze go czasami na spacer zabiera, bo nie mam z nia kontaktu. Duet, pies kuzynki... Ma sie jak najlepiej :) Z Marcelkiem niestety nie przypadli sobie do gustu, obaj sa bardzo zazdrosni o Figowa :evil_lol: Jadzikowa... Ta znajomosc umarla. Ona zajela sie odchudzaniem, a ja psami i jezdzeniem na rolkach, stopniowo przestalysma gadac w ogole. Rolki... tutaj wlasnie nie ma gdzie jezdzic :pacz: W grodzisku wychodzilam sobie z domu i jechalam na czyste :placz: A tu moge tylko osiedowymi uliczkami smigac :placz: Ojj co prawda jak bylo cieplej to jezdzilam do Monachium i tam smigalismy z Krzysiem po najpiekniejszych miejscach (tak! w koncu mam z kim! :loveu:) ale to nie to samo co moja wiocha i zachod slonca na czystym :placz: [IMG]http://i55.tinypic.com/2wfu987.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2m2z990.jpg[/IMG] [quote name='g_o_n_i_a'] :placz:[/QUOTE]:lol: [quote name='Luzia&Funia']A mi odpisać to już nie łaska :mad:[/QUOTE]Ale ze gdzieeee? :oops: [quote name='Anusia&Saba']Heej! [url]http://i56.tinypic.com/2ik6q88.jpg[/url] :loveu:[/QUOTE]Czesc Aniu!! Jestes w koncu :)
  21. [quote name='agaciaaa']Mi nigdy nie dorówna, ja wychodzę na zdjęciach jeszcze lepiej :diabloti: No jakos tak mi się znikło :lol: Czasu brakuje na latanie po galeriach, tu też rzadko piszę, bo co mam pisać :eviltong: fotek daaawno nie robiłam to i wstawiać nie ma co ;)[/QUOTE]Pokaaa :diabloti: Tak nagle braklo tematow no wieesz? :eviltong: Fotki beda, fotki :multi:
  22. Cudaczek kochany :loveu:
×
×
  • Create New...