Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='sator_k_']Wygoda psa przede wszystkim, ale jeśli może jeszcze przy okazji moje oko nacieszyć to czemu nie? ;)[/QUOTE] Dlatego napisalam ze sa gusta i gusciki, mnie to wszystko jedno, ale jesli komus jednak zalezy na tym to czemu nie? :cool3: Wzorki ktore wybieraliscie jak dla mnie niczym sie od siebie nie roznia :lol: (tak tak, z wiekiem i wzrok gorszy mam :shake:)
  2. [B]anita_happy, szczecinianka[/B], cudne przemiany!
  3. [quote name='przeszlus']I kto tu cwaniakuje co ? całe dogo na bój wyzywa przeciwko sobie :D[/QUOTE]Ze jaaaaaaaaa? :megagrin: [quote name='sunshine']a jakieś zdjęcia ze śniegu gdzie tylko kropki będzie widać:D[/QUOTE]Z tym moze byc problemo. Z psami wychodze ok 6 rano - ciemno. Po poludniu wychodza z nimi dzieci, wieczorem ja - ciemno. Pozostaje sobota na zdjecia ;)
  4. Jak pomysle ze za kilka niedlugich lat Figowa tez mi sie zacznie starzec to mnie rozwala...... Trzymaj sie Cezarku...
  5. Noseczek :loveu: Male skarbki kochane sa :)
  6. http://wd8.photoblog.pl/np4/201012/AE/82208957.jpg Tak taaak, dzika swiniaaaaa :multi: Oj no. Nie chce Cie demotywowac :calus: Ja nigdy nie mam problemu z wyborem szelek czy obrozy, mnie to wsio rybka :lol: Byle tylko psu wygodnie bylo, kolor nie ma znaczenia :lol: Moje psiaki maja po 2 obroze, 2 smycze i po parze szelek, a temat na dogo o tych wypasnych rogzach mnie rozwala :lol: ALE. Sa gusta i gusciki, kazdy zajmuje sie tym co go cieszy :loveu: Schronisko supeeeer :multi: :klacz: Scickaaamy cieplutko :calus:
  7. Alez ona jest urocza! :)
  8. [quote name='DominikaAnna']A właśnie, że cierpienia. Chcemy zdjęcia czworonogów bo jak nie, to zobaczysz ;-D[/QUOTE]A co zobacze? Nie wystarczy ze mam cierpiace nazwisko? Musicie mnie jeszcze dobijac :evil_lol: [quote name='przeszlus']Podpisuj si pod powyzszym[/QUOTE]Nie cwaniakuj mlody :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']Za bycie niedobrym Mikołaj nie przynosi prezentów ! Święta nadchodzą, to czas radości i miłowania :loveu: [I]La Paix ![/I][/QUOTE]MI przyniesie bo bedzie sie bal konsekwencji :lol: [quote name='Avaloth']o właśnie ! więc się zmiłuj nad nami i zdjęcia wstaw :D bo jak nie.. (tak, grożę Ci:diabloti:) to się zbierzemy grupą i Cię napadniemy w tym Twoim Mu'nchen, czy gdzie Ty siedzisz, nie tak daleko :D[/QUOTE]Zapraszam :grins: Pojdziemy sobie na Weihnachtsmarkt :loveu: [quote name='docha']ogłaszam wszystkim Tu zgromadzonym, że to jest tylko i wyłącznie Figi wybieg, wykręt, wymówka, a jednocześnie szantaż na który Ja się nie zgadzam i w związku z tym strzelam focha i od dzisiaj siedzę cicho. Figa...:nono:[/QUOTE]:( :( :( [quote name='Patisa']No wreszcie sie dokopałam do jakiś zdjęć Figusowej ! [url]http://img222.imageshack.us/img222/5923/p1180154.jpg[/url] Dzieki Figa za obecność( mimo mojej nieobecności );) Boże! jakie cudo...! On wciąz do adopcji?! Macie jakis wątek tego psa? Jaki piekny... [url]http://img28.imageshack.us/img28/355/15499012040979802232210.jpg[/url] Pozdrowienia ;) P.S. Ale i tak najbardziej podobał mi sie ten dzióbek!!! :lol: [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs406.snc4/46920_155201481172667_100000484477503_423335_7697569_n.jpg[/url][/QUOTE] Czesc Pati :multi: Jak to sie stalo ze znalazlas chwilke? Taka chwila slabosci :evil_lol: Ten psiak ma juz nowy domek :) Haha i dziekuje :lol: :lol:
  9. Tez mi cierpienia :evil_lol: Powedz to dzieciakom w Afryce :evil_lol:
  10. Pisalam juz :grins: Jak docha zalozy galerie :megagrin:
  11. Amen :D Ja bym nie wyrobila! Nie znosze szczeniakow! :D (tj KOOOOCHAM, ale tylko na zdjeciach :lol:)
  12. [SIZE="2"]Źródło: http://www.tvp.pl/bydgoszcz/aktualnosci/kryminalne/wrzucil-psa-do-smieciarki-polamalo-mu-kosci/3587000 [FONT="Century Gothic"]Ja bym tego kolesia do smieciary wsadzila i nie pozwolilabym jej wylaczyc :angryy: :angryy: :angryy:[/FONT]
  13. Malibo, na forum kropkowym sa zdjecia [URL="http://je.pl/5jd4"]FORUM KROPKOWE KLIKNIJ[/URL]
  14. Adopcje w tych rejonach i tak nie zachwycaja... Wiem bo mieszkalam tam i na dolnym slasku wiec mam porownanie. Domek dla Gronia... to na 99% niewykonalne. Ale wiadomo, wszedzie cuda sie zdarzaja, wiec moze? :)
  15. Kangurek :lol: Jejkuu ale macie problem :lol: Pies jest dlugowlosy wiec i tak nie bedzie wzorku widac :lol:
  16. Nawet jak sie zacznie kroic to co z tego....
  17. :: FiGa ::

    Diana :)

    :splat: SLiczne te bobeczki :loveu: :evil_lol: Fajny maluch ;) Obawiam sie tylko ze sprzedawca sprawi sobie kolejne male krolisie skoro "biznes sie kreci"......
  18. Szukamy dobrego domu.....
  19. [url]http://images49.fotosik.pl/459/1c3cb886b7a697d2med.jpg[/url] Wyglada jakby do mikrofonu mowil :evil_lol:
  20. [url]http://img217.imageshack.us/img217/9209/03122010034.jpg[/url] Bossska jest :loveu:
  21. Dawaj, nie gadaj ;)
  22. Czekoladowe gowno pewnie pijane pod stolem lezy :roflt: [B]Avaloth [/B] na litosc mnie probujesz wziac? :evil_lol:
×
×
  • Create New...