-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='sator_k_']Wygoda psa przede wszystkim, ale jeśli może jeszcze przy okazji moje oko nacieszyć to czemu nie? ;)[/QUOTE] Dlatego napisalam ze sa gusta i gusciki, mnie to wszystko jedno, ale jesli komus jednak zalezy na tym to czemu nie? :cool3: Wzorki ktore wybieraliscie jak dla mnie niczym sie od siebie nie roznia :lol: (tak tak, z wiekiem i wzrok gorszy mam :shake:)
-
[B]anita_happy, szczecinianka[/B], cudne przemiany!
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='przeszlus']I kto tu cwaniakuje co ? całe dogo na bój wyzywa przeciwko sobie :D[/QUOTE]Ze jaaaaaaaaa? :megagrin: [quote name='sunshine']a jakieś zdjęcia ze śniegu gdzie tylko kropki będzie widać:D[/QUOTE]Z tym moze byc problemo. Z psami wychodze ok 6 rano - ciemno. Po poludniu wychodza z nimi dzieci, wieczorem ja - ciemno. Pozostaje sobota na zdjecia ;) -
Jak pomysle ze za kilka niedlugich lat Figowa tez mi sie zacznie starzec to mnie rozwala...... Trzymaj sie Cezarku...
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Noseczek :loveu: Male skarbki kochane sa :) -
http://wd8.photoblog.pl/np4/201012/AE/82208957.jpg Tak taaak, dzika swiniaaaaa :multi: Oj no. Nie chce Cie demotywowac :calus: Ja nigdy nie mam problemu z wyborem szelek czy obrozy, mnie to wsio rybka :lol: Byle tylko psu wygodnie bylo, kolor nie ma znaczenia :lol: Moje psiaki maja po 2 obroze, 2 smycze i po parze szelek, a temat na dogo o tych wypasnych rogzach mnie rozwala :lol: ALE. Sa gusta i gusciki, kazdy zajmuje sie tym co go cieszy :loveu: Schronisko supeeeer :multi: :klacz: Scickaaamy cieplutko :calus:
-
Alez ona jest urocza! :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='DominikaAnna']A właśnie, że cierpienia. Chcemy zdjęcia czworonogów bo jak nie, to zobaczysz ;-D[/QUOTE]A co zobacze? Nie wystarczy ze mam cierpiace nazwisko? Musicie mnie jeszcze dobijac :evil_lol: [quote name='przeszlus']Podpisuj si pod powyzszym[/QUOTE]Nie cwaniakuj mlody :evil_lol: [quote name='Czarna_Owieczka']Za bycie niedobrym Mikołaj nie przynosi prezentów ! Święta nadchodzą, to czas radości i miłowania :loveu: [I]La Paix ![/I][/QUOTE]MI przyniesie bo bedzie sie bal konsekwencji :lol: [quote name='Avaloth']o właśnie ! więc się zmiłuj nad nami i zdjęcia wstaw :D bo jak nie.. (tak, grożę Ci:diabloti:) to się zbierzemy grupą i Cię napadniemy w tym Twoim Mu'nchen, czy gdzie Ty siedzisz, nie tak daleko :D[/QUOTE]Zapraszam :grins: Pojdziemy sobie na Weihnachtsmarkt :loveu: [quote name='docha']ogłaszam wszystkim Tu zgromadzonym, że to jest tylko i wyłącznie Figi wybieg, wykręt, wymówka, a jednocześnie szantaż na który Ja się nie zgadzam i w związku z tym strzelam focha i od dzisiaj siedzę cicho. Figa...:nono:[/QUOTE]:( :( :( [quote name='Patisa']No wreszcie sie dokopałam do jakiś zdjęć Figusowej ! [url]http://img222.imageshack.us/img222/5923/p1180154.jpg[/url] Dzieki Figa za obecność( mimo mojej nieobecności );) Boże! jakie cudo...! On wciąz do adopcji?! Macie jakis wątek tego psa? Jaki piekny... [url]http://img28.imageshack.us/img28/355/15499012040979802232210.jpg[/url] Pozdrowienia ;) P.S. Ale i tak najbardziej podobał mi sie ten dzióbek!!! :lol: [url]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs406.snc4/46920_155201481172667_100000484477503_423335_7697569_n.jpg[/url][/QUOTE] Czesc Pati :multi: Jak to sie stalo ze znalazlas chwilke? Taka chwila slabosci :evil_lol: Ten psiak ma juz nowy domek :) Haha i dziekuje :lol: :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tez mi cierpienia :evil_lol: Powedz to dzieciakom w Afryce :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Pisalam juz :grins: Jak docha zalozy galerie :megagrin: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Jest i moja mala ulubienica! Witamy slicznotke na dogo :)- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Amen :D Ja bym nie wyrobila! Nie znosze szczeniakow! :D (tj KOOOOCHAM, ale tylko na zdjeciach :lol:) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
:scared: :grins: -
[SIZE="2"]Źródło: http://www.tvp.pl/bydgoszcz/aktualnosci/kryminalne/wrzucil-psa-do-smieciarki-polamalo-mu-kosci/3587000 [FONT="Century Gothic"]Ja bym tego kolesia do smieciary wsadzila i nie pozwolilabym jej wylaczyc :angryy: :angryy: :angryy:[/FONT]
-
Malibo, na forum kropkowym sa zdjecia [URL="http://je.pl/5jd4"]FORUM KROPKOWE KLIKNIJ[/URL]
-
Adopcje w tych rejonach i tak nie zachwycaja... Wiem bo mieszkalam tam i na dolnym slasku wiec mam porownanie. Domek dla Gronia... to na 99% niewykonalne. Ale wiadomo, wszedzie cuda sie zdarzaja, wiec moze? :)
-
Nawet jak sie zacznie kroic to co z tego....
-
:splat: SLiczne te bobeczki :loveu: :evil_lol: Fajny maluch ;) Obawiam sie tylko ze sprzedawca sprawi sobie kolejne male krolisie skoro "biznes sie kreci"......
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szukamy dobrego domu.....
-
[url]http://images49.fotosik.pl/459/1c3cb886b7a697d2med.jpg[/url] Wyglada jakby do mikrofonu mowil :evil_lol:
-
[url]http://img217.imageshack.us/img217/9209/03122010034.jpg[/url] Bossska jest :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Sprobuj szczescia :evil_lol: -
Dawaj, nie gadaj ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czekoladowe gowno pewnie pijane pod stolem lezy :roflt: [B]Avaloth [/B] na litosc mnie probujesz wziac? :evil_lol: