-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Mykam lulu... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nightf.gif[/IMG] Dobrej nocy.
-
[quote name='Pegaza']jee to juz wiem jaką:evil_lol: no co dluzej na dogo posiedzisz:evil_lol:[/quote] Właśnie :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']no sie wylezysz to wstaniesz i zrobisz reszte:evil_lol:[/quote] :megagrin: podoba mi się twój plan, jest przemyślany i praktyczny
-
[quote name='Pegaza']to jest moj aniol stroz wszedzie za mna jak cien.. ta bys widziala na jakim kawalku poduszki ja spie:roll: ona zajmuje cala ja mam taki [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]przypitek [SIZE=2][COLOR=black]poduszki :roll:od razu wtula sie w wlosy me a rano mam koltuny zawsze w jednym miejscu :roll:ona tam swoje lapki daje i chyba mnie w nocy kopie:evil_lol: fryza mi uklada na rano:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/flirt.gif[/IMG] nocny słodziak z Livki (i fryz ma za darmo, hihihi)
-
[quote name='Pegaza']tfu tfu :evil_lol: sie fajnie bedziesz miec ino drzwi otworzysz i ogony juz beda latac..:cool1:[/quote] Zrobię dziurę w drzwiach i nawet im nie będę musiała otwierać :evil_lol: zalegnę na kanapie na wieki
-
[quote name='Pegaza']ale zalozysz i od razu sie w niej polozysz:evil_lol:[/quote] Ano chyba, że tak :megagrin: tak byłoby wskazane, hihihi
-
[quote name='Pegaza']No i jutro bedzisz w niej juz spala olala:diabloti: ja tez sie zbieram Livia mi tu pipiskuje bo do lozka chce isc spac zemna:roll:[/quote] Masz przyjaciółkę nocną, ewentualnie łóżkową :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']to musisz od razu uczynic jak wstaniesz z loza:evil_lol:[/quote] A w życiu :roll: żeby od razu się mocno zmęczyć? :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Ile tych kolder i kocow ona ma na sobie:evil_lol: dobranoc Fionko:loveu:[/quote] :evil_lol: Ona tak lubi, jak już wlezie pod kołdrę to wyjść nie chce i im więcej warstw ma na sobie tym lepiej.
-
[quote name='Pegaza']Niki juz swoją ma ale ja dopiero na swieta se je zaloze.. Liv konczy cieczke wiec moja posciel jest upackana:roll:[/quote] Chciałam róże od razu założyć, ale że planowy był zabieg Kapryśki, to szkoda mi było nowej pościeli.
-
[SIZE=3][COLOR=Navy][B][FONT=Georgia][I][COLOR=MediumTurquoise]Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci...[/COLOR] [/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nightf.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz052-3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'][COLOR=black]no juz niedlugo:cool1:[/COLOR][/quote] :evil_lol: tfu tfu (co by nie zapeszyć) dobrze powiedziane
-
[quote name='Pegaza']aaa takie buty..:cool1: mowisz o tych niebieskich kwiatkach?:p to kiedy ja zakladasz?:eviltong:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow3.gif[/IMG] mam plan, że jutro to uczynię, o ile dnia i sił mi wystarczy hihihi
-
[quote name='Pegaza']Jeny myslalam ze juz nie wrocisz..:roll: [/quote] :evil_lol: oj tam, wysoko mieszkam, hihihi
-
[quote name='Pegaza']no ale mogla byc faktura grubsza.. mam nadzieje ze posluzy.. a to wzielas zamiast tamtych roz ta co pokazalas?[/quote] Nie ma wyjścia, posłuży :evil_lol: Tak, te duże róże i drobne kwiatki.
-
[quote name='Gosia2406']Przyszłysmy sie przywitac.Posciele sa super.Obydwie nam sie podobaja(widać ze twoim siulkom też)[/quote] Witaj Gosiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/cool.gif[/IMG] Dobrze, że niuńki zaakceptowały pościel, hihihi Inaczej musiałabym ją oddać.
-
[quote name='Pegaza']Dobrze ze tylko jedna wzielas..:roll: czyli co jutro bedzie ta [COLOR=plum]roziowa?[/COLOR][/quote] Nowa jest, więc zawsze to jakaś odmiana i trochę posłuży [COLOR=PaleTurquoise](oby, hihihi) [COLOR=Pink]Róziowa w drobne kwiaty, ale cała róziowa.[/COLOR] [/COLOR]
-
Pozdrawiam Ewuś [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/kisss.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']No zobacz ja mam wlasnie tak jak i tu jest.. [URL]http://www.republika.pl/agasara2006/DSCN31926959.JPG[/URL] kurde no szkoda myslalam ze wszytskie sa takie same..:roll:[/quote] Jednak nie, też myślałam, że faktura będzie konkretna a jest w tym przypadku raczej mglista :evil_lol: Jutro wyciągnę zestaw i zrobię fotki, może zdążę jeszcze za dnia się uwinąć.
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: Co mam podziwiać pieski czy pościel:evil_lol::evil_lol::evil_lol:??????? Pierwsze piękniejsze od drugiego:eviltong:[/quote] Cześć Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wiggle.gif[/IMG] Hihihi, tu dziś do wyboru do koloru...
-
[quote name='Pegaza']oki jeszcze jedna nam zostala nie?:eviltong:[/quote] Ano zostało, a jaką chcesz jeszcze zobaczyć? :evil_lol:
-
Mati sanitariusz [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20misc/doctor.gif[/IMG] hihihi Cześć Kasiu, gorąco pozdrawiam [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']cio?chyba nie jarze..:roll: te posciele?>[/quote] Nie, hihihi tak sobie emotkę wkleiłam, bo mnie rozśmieszyła. Idę ogony przewietrzyć... jeszcze tu dziś wrócę.
-
[quote name='Pegaza']Aga a powiedz mi bo na fotce slabo widac ten druk z kory..czy tak jest czy tylko na fotce tego nie widac...? moja sasiadka tez taką ma..:p fajna taka delikatna jest..:loveu: chyba jeszcze jedna zostala:loveu: haha no co musza zobaczyc jak sie bedzie w niej spalo...:evil_lol:[/quote] Faktura kory jest raczej słaba, na twoich fotkach była wyraźniejsza (tak mi się wydaje) na żywo też jest dość płasko :wink: Myślę, że delikatny wzorek jest jej atutem i będzie ok w praktyce. Test chyba zaliczony :evil_lol: bo nastąpiła obraza majestatu po zwinięciu poszewek.
-
Dobre na dobranoc, co? hihihi [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/goodnight.gif[/IMG]