Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']M-a zakupil na allegro tez nowego sprzeta...:roll: on klika a ja przelewy robie:roll:[/quote] Jaki piękny podział ról :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise] U nas w sumie było podobnie, TK wybrał zabawkę, a ja zapłaciłam swoją kartą.[/COLOR]
  2. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz040-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz041-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz042-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz043-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz045-3.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Pegaza']juz przestalo teraz mnie plecory poboluja bo niewygodnie siedze a nie chce mi sie isc na fotel zreszta tam Pipi spi :evil_lol:[/quote] Nie ruszaj Pipi :evil_lol: :loveu:
  4. Booskie stadko śpiących Fastusiątek [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8EE.gif[/IMG]
  5. [quote name='ewa2909']Cze Aguś[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/315A.gif[/IMG] Widze że wikendzik udany i owocny:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[SIZE=1][COLOR=lightblue](w zakupy):multi:[/COLOR][/SIZE][/quote] Cześć Ewo, U ciebie już pięknie wiosennie w bannerku :loveu:
  6. [quote name='Pegaza']:diabloti: [COLOR=paleturquoise]oj sie bedzie dzialo sie bedzie przecinalo wrrr:evil_lol:[/COLOR] [/quote] Oby dobrze szło...
  7. Cze Laska :loveu: Lekko Obolała :evil_lol:
  8. [quote name='Pegaza']O mam Be to jest to:multi: [URL="http://www.allegro.pl/item577885383_marley_i_ja_john_grogan_nowa_wawa.html"]MARLEY I JA - JOHN GROGAN NOWA WAWA (577885383) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Też to czytałam :roll: [COLOR=PaleTurquoise]momentami można się zasmarkać... [/COLOR]
  9. Cześć wieczorowo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/glasses02.gif[/IMG]
  10. [quote name='tigrunia']No ćwinia :angryy: Już w środę powiedział, że nie ma mowy :cool1:[/quote] No wiecie co, ordynus jeden :obrazic:hihihi
  11. [quote name='tigrunia']Toć ja chciałam :placz: Ale w sobotę na 4 do pracy trza było iść :angryy:[/quote] Że też tamten on nie mógł cię zastąpić, ćwinia :roll:
  12. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Aguś :loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=#000080]Tutaj świsnoł moją walentynke z półki i nie bede móiła co z nią robił....pluszak jest teraz w ciężkiej depresji :evil_lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.voila.pl/178/nr571/index.php?get=1&f=1"]http://www.voila.pl/178/nr571/index.php?mid=1&f=1[/URL][/CENTER] [/quote] Niegrzeczny Matuś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/6DC.gif[/IMG] pozdrawiamy
  13. [quote name='tigrunia'] Cze Agnes :loveu: Wim.. piątek pikny w Wa-wie był a mnie trza było wracać do deszczowej Bydgoszczy :placz:[/quote] Trza było jeszcze zostać :cool3:
  14. [quote name='Mała Rita']Czesc Dziewczynki :loveu: :multi: Jutro Fidek konczy rok!!!! Jeeezzzzuu jak to zlecialo!!!!![/quote] Cześć Asiu :loveu: Stolik fantastyczny :multi: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]I specjalnie dla Fidka, Szanownego Jubilata życzenia zdrówka, uśmiechu i dużo smakołyków.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG]
  15. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewo, pozdrawiam poniedziałkowo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/895.gif[/IMG]
  16. [quote name='Pegaza'] Wczoraj mnie bolala okropnie myslalam ze nie zasne dzis spoko.. ale ja wiem czemu..przez @ co miesiac:roll:[/quote] Noo buu :glaszcze:
  17. [quote name='Pegaza']AAA no to weekend byl udany:evil_lol:[/quote] AA TAK :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]I kupiliśmy m.in. przecinarkę do glazury, hihihi[/COLOR]
  18. Duże róże pozytywnie przeszły testy :evil_lol: Dzień dobry. A żem zmęczona po tym weekendzie, że ho ho...
  19. [quote name='Pegaza']No narescie:multi: cze:loveu: haha inaczej byc nie moglo:diabloti: tez bym byla zmeczona:diabloti:[/quote] Oj, ciężko było :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]jeszcze imprezę mieliśmy [/COLOR]
  20. [quote name='tigrunia'] Pizze mam :loveu: Kupiliśmy w Wawie gotowe ciasto do pizzy, Łuki rozwałkował, obłożył czym się dało no i jest :loveu: Pysznaaa, przepysznaaaa :loveu: Szkoda, że więcej tego ciasta nie kupiłam bo u nas nigdzie nie widziałam :-([/quote] Cze Be :loveu: U mnie weekend był cudowny, słoneczny i ciepły :multi: I pizzę też miałam :evil_lol:
  21. [quote name='Pegaza']Dzien dobry poniedzialkowo:multi: bez sloneczka ale deszcz nie pada...:roll: po sniadanku jestem:p za godzine ide do sklepu sie uczyc kasy i wagi:p[/quote] Cze :loveu: Wagi lepiej się nie ucz ;) :evil_lol: Jak główka? [COLOR=paleturquoise]Obawiam się, że moja zaraz eksploduje i będzie wielkie BUM...[/COLOR]
  22. [quote name='Pegaza']Aga dla nas noc dla niego to dzien:evil_lol: nazre sie bedzie wiecej spal:evil_lol:[/quote] :roflt: no nie mogą z tobą... [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
  23. [quote name='Pegaza']oo to tez ciekawie masz... mam rozumiec ze zakladasz to do lozka:evil_lol: wygodnie sie spi?:evil_lol: pa:loveu:[/quote] Noo i jakie twarzowe, hihihi :sleep2:
  24. [quote name='Pegaza'] jesio chomika musze nakarmic...[/quote] O tej porze zawsze go karmisz, na noc?
  25. [quote name='Pegaza']Moja pupilka:loveu: dobra Aga sie zbieram..bo rano mnie psy zbudza pewniacko:roll: nie bede spiochac do 9 oj nie:shake: Soma wyjatkowo wczesnie robi poranna toalete:roll: dziewczyna brudna nie wyjdzie o poranku:roll:[/quote] U mnie też nie ma długiego porannego spania, bo żarłoki się budzą :evil_lol: i kiszki głośno marsza grają... Dobranoc [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/rk01_sub.gif[/IMG] [SIZE=3][COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...