-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]A[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]nusia !!! To jest więcej niż booskie :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: jaka piękna miłość, ach...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://images21.fotosik.pl/85/a5bbf32bd1976383.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/fcca8e60e4b06fe9.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/85/4335bffb4b275101.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/9481506829d74d0d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/27764912a562ef5a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/85/f2000e561e56b408.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/dabd2417e95e8aa4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/85/79cf3ee73065ee95.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']Aguś, jak on to znosi, biedactwo? u nas aktualnie nie bawimy się Smokito, może Krówek szuka towarzystwa? ^^ [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Helmut płacze :placz: biedaczek potrzebuje towarzystwa...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Pokaże :grins: Juz zrzucam zdjecia na komputer. Mamy nawet filmik ale nie umiem go zmniejszyc :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Tutaj tutaj wklei mi też piękną parą [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:modla:
-
[quote name='madziasto4']Witaj Aga ;) To ten misiak z lat szczenięcych? :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cześć Madziu, tak tak o ten sam milusińki pluszak[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny: [quote name='Anusia & Alutka']Dom jeszcze stoi, ale ile Beatko to potrwa nie mam pojecia :niewiem: Wczoraj strasznie sie kochali wieczorkiem, Ala wylizała kiciusia we wszystkie strony świata :evil_lol: A pozniej spali razem na fotelu :loveu: Dobrze ze mamy nasze forum :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Anusia, pokażesz kota Borysa i pannę Alicję[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :biggrina:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]:eek2: Pan Krówek został porzucony[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Wiosna ma swoje prawa ;) a rycerz obowiązki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Ona go tak z miłości łaskocze, podskubuje i buziaczki daje[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Pogoda do bani, ale przynajmniej roznucona :siara: jak zacznę wyć głośniej to może chmury rozpędzę :-?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Jakby nie było jesteś dla niego całym światem, reszta to dodatek [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose:
-
[INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Nierozłączna para...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/85/280f9872ffc42fe1.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/85/3c4db8c240640629.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/85/c5b6ad61594e9289.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/991bc834185405ac.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/bacf00750cfad192.jpg[/IMG]
-
[quote name='fidelek2']Oj przydadzą sie Aguś :loveu::loveu: Nienawidzę takiej pogody, nic mi sie wtedy nie chce...[/quote] :oops: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]to tak jak mi [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:oops: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] u nas wieje potwornie i ciągle pada, brrr[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry Kasiu :loveu: pochmurno i chłodno za oknem, więc tym bardziej przesyłam gorące i serdeczne pozdrowienia. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']hej Kasiu (; u mnie na chwilę pokazało się słoneczko, by znów się schować... [SIZE=1][COLOR=Yellow]cieszę, się że mnie rozumiesz - niewielu osobom się to udało, niestety... [COLOR=Black][SIZE=2]powiedziałabym nawet, że Aidi jest bardziej odważny od Nepalka, bo ten to tchórz jakich mało (;[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=Yellow][I][B]... może właśnie dlatego dobrze się rozumiemy, tak czuję przez skórę i przez monitor... [SIZE=3][COLOR=DarkOrchid]Aidi ukrywa w małym ciałku wielką odwagę i rycerskość, w końcu broni wybrankę swojego serca.[/COLOR][/SIZE] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=Yellow][I][B]Dobrze Ciebie rozumiem... [/B][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]Różnica jest zauważalna, chociaż waleczność pewnie porównywalna :happy1: Wśród śmiechu jest też miejsce na chwilę powagi, każdy ma w sobie skryte myśli, uczucia i emocje.[/B][/COLOR][/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Yellow][I][B][SIZE=1]Ciekawe zajęcie, wśród zwierząt zawsze jest przyjemniej niż wśród ludzi... Tego wątku nie znam zupełnie - tak mi się wydaje.[/SIZE] [COLOR=Blue]Obcowanie ze zwierzętami wzbogaca, a Aidi jak się zachowuje wśród koni?[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Ja nie rozumiem co sie tak wczoraj rozgadalyscie, kiedy ja dogorewalam w łożu :mad: Tyyyle czytania :-( I setna stronke przegapilam :angryy:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Anusia kochana chyba się lepiej czuje, bo złości się od samego rana[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [quote name='PositiveThought']jak co sobotę, wybieram się do stajni (; teraz tylko pytanie - z Aidkiem czy bez? a co u Was, po śniadanku, spacerku? ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dokładnie po śniadanku i dwóch spacerkach, a teraz pada i nigdzie się nie wybieram, za bardzo nie mam gdzie... Do koników się wybierasz, świetna sprawa, napiszesz coś więcej?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']dzień dobry Aguś! u mnie też pogoda beznadziejna, a było już tak słodko... słońca nie ma, schowało się. świnia z niego. chować się w weekend! egoista. Capri i jej zabawowsto :loveu: ślicznie :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Witaj Beatko :buzi: Jakie masz plany na brzydką sobotę? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Pies - stworzenie wyjątkowe, nic i nikt go nie zastąpi, nawet gdy odchodzi to jednak pozostaje z nami na zawsze, bo odejść z pamięci po prostu nie może. Ci, którzy nie doświadczyli czworonożnej miłości nie wiedzą co stracili i nie czują swojego ubóstwa uczuć w duszy.
-
[quote name='Yorkie']U mnie też znowu leje, Aris cały mokry po porannym spacerku :placz: A zapowiadało się tak fajnie :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Jeśli pogoda się nie zmieni, to u nas nie będzie wypadu do parku tylko krótkie serie spacerowe koło bloku :cool1:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Arisek się zmęczył :megagrin: widocznie dobrze się bawił :thumbs: Dobrze, że teraz więcej zdjęć wrzucasz, dla mnie mogą być i wspomnieniowe, byle było co oglądać :loveu: A bannerek jest wiosenny, mi się podoba. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Yorkie']I po spacerku pora na zabawę :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Nie ma to jak dobra zabawa :shiny: u nas zaczęło padać, brrr...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Ta minka jest rozbrajająca :grins: taka grzeczna i słodka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/4159/img0364cg7.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Szybko zmieniasz bannerki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Pokojowy spacer z Klemensem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :painting: [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/de552309a49763a4.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/482fa292de971f61.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/53/eb51a6dd0f9f0368.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/85/575d052008d713e3.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/135/d3caa74a303e8ee7.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]U nas obecnie przebywają w domu :Cool!: Klemens [/B](miś)[B] Helmut [/B](pan krówek)[B] BlueMiś [/B](mały miś)[B] Świrek [/B](ptaszek) [B]Dziobak[/B] [B] Żaba ringo, kosteczka, frędzelek i trochę piłeczek. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Aris prawdziwy poszukiwacz, wygląda jakby był na wyspie skarbów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]U nas w domu tradycyjnie wszystkie zabawki mają imiona i są po nich rozpoznawalne, przynoszone są do zabawy właśnie po imieniu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: