Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='PositiveThought']DRUGI PIES! zresztą u mnie w galerii wszystko jest.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Czytałam już, zastanawiam się co o tym myśleć... jak zawsze są dwie strony medalu, czasem zdarzenia losowe rozwiązują za nas problemy...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/110/874d274936874fb1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/0e48072b7560679e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/97b3af7e5b036bd6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/65/c315d76f2f7c683a.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Biedny Masteruś niejadek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake:
  3. [quote name='*Ania...Niuf*']Cześc Aga:multi: całuski dla ślicznej dziewczynki:loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witaj Aniu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Cool!: [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Capri ładnie dziękuje za całuski [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I]:Rose: [quote name='marzenna79'][B][I][COLOR=MediumTurquoise][SIZE=4]Witaj Aguś,witaj Capri malusia :multi::loveu: Jak siupel, że Capri zdrowieje.:loveu: Siupel wygląda w kaftaniku.:loveu: [/SIZE][/COLOR][/I][/B] [B][I][SIZE=4][COLOR=Magenta]Och,jak to dobrze, że Capri się tak ładnie relaksuje i dochodzi do siebie.:loveu::loveu: Śpi skulona słodziutko jak dziecko.:loveu: Mizi, mizi dla malutkiej chorutki od Sukcesika.:bluepaw::bluepaw::dog::bluepaw:[/COLOR][/SIZE][/I][/B][B][I][SIZE=4][COLOR=Magenta]:bluepaw:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7273/dalmarzennyzh1.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Witaj Marzenno kochana[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :laugh2_2:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Tak niuńka wraca do zdrowia, dziś cały dzień szwęda się po mieszkaniu i szuka zabawek...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Jaki ona ma fajniuchny kaffftanik:loveu: i przeslicznie w nim wygląda:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]I życzę szybkiego powrotu do zdrowia:)[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Pati dziękujemy za życzenia :bigok: Kaftan jest słodki i bardzo seksowny...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Toska']piękna ta Twoja królewna , wiesz Aga :lol: ta grzywka... ten kucyk.... sama słodycz :iloveyou:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Toska, dziękuję [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:oops: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]hihihi, mała rozczochrana królewna, a kucyk robi się coraz mocniej awangardowy :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Jeny Aga gdzie Ty jestes. Zaraz zrobie :grab:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Anusia ty mi tak nie żartuj, bo się upiję z rozpaczy i nie będę trzeźwieć do gwiazdki [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:drinking: [quote name='PositiveThought']ja wróciłam, Aguś, a Ciebie nie ma. i mam przerażająco-straszną wiadomość! :o[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][B][I]Beatko, :crazyeye: co się stało?[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Pati :glaszcze: miałaś ciężki dzień, trzymaj się, nie jesteś sama.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Tak zapytałam, bo masz piękne zdjęcia plenerowe Masterka i ciekawa jestem, kiedy zawita tam Toro i jaka będzie jego reakcja :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dzień dobry Madziu i wesoła brygado yorkowa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Wybieracie się dziś może na działeczkę?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B][COLOR=Magenta]Capri się relaksuje i powoli wraca do zdrowia :loveu:[/COLOR] [IMG]http://images21.fotosik.pl/109/14d9aaa984112f7f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/109/de27c73ab19a0936.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/109/1a57fb61486f4a0b.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/64/d10567ae83113030.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/64/879b0db03909804b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/159/e9801d8e246b8c77.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/64/f998ce3a7c5cb4c0.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/109/5af2e740c6ede471.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='PositiveThought']ale dostanę dopiero później... jakoś w poniedziałek chyba ^^ ale jak będziesz chciała, to pokażę, tylko gdzie? :oops:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Może być tu jeśli zechcesz [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [quote name='goldenka245']Witamy Yoreczka i jego właścicielke!:multi::loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witaj kochana :loveu: pozdrawiamy cieplutko i wiosennie :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='PositiveThought']no tak, wypadłam całkiem nieźle, w porównaniu z Tobą :p ale 'bezradności' z 'cierpieniem' nie pomyliłam. zdjęcia będą, ale co tu oglądać...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Zdjęcia... zdjęcia... :klacz::klacz::klacz:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='PositiveThought']Aguś, czy ja Ci mówiłam że powiedziałam SZUSARKA? :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]... Kochana to całkiem dobrze :happy1: ja wczoraj przed snem mówiłam już tylko susalka...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. Ernusiu... Iri, rozumiem twój ból, rozumiem twoje cierpienie, tęsknotę i samotność, którą nosisz w sercu. Wiem jakie to trudne dla tych, którzy zostali opuszczeni...
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Ładnie prosi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :modla: [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3100/img0446bl7.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Yorkie']Jak dobrze, że już ma się lepiej :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Od razu mi ulżyło...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']dzień dobry Agusiaczku :loveu: teraz to tylko czekajcie na to, co powiem :p super, że Caprutka już lepiej się ma :loveu: każdy zdrowy piech siedzi w kuchni :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Beatko, powiedz coś, buuu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. Świeci piękne słońce. Dziewczynki chodźmy na spacer do parku, do lasu, gdziekolwiek... przejdźmy się razem podziwiać wiosnę.
  15. [quote name='Yorkie']Trochę kręciło mi się w głowie jak się obudziłam, ale teraz jest OK :cool2:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Jutro może odeśpisz? Jeszcze jak dojedzie zmiana na czas letni, to padniesz na twarz ze zmęczenia. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='Yorkie']U mnie dobrze, położyłam się spać o 2:15, wstałam o 8:00, idę dzisiaj do szpitala do babci, zostaję sama w domu, więc pójdę też do cioci ;) Aris ma się dobrze, ucieszył się, jak mnie rano zobaczył, bo w nocy spał i nie chciałam go budzić :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]To pewnie troszkę zmęczona jesteś, mało snu było[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dobrze, że Arisek miewa się ok. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Słoneczne dzień dobry. Capri miewa się o niebo lepiej, co mnie niezmiernie cieszy! Kucyk w artystycznym nieładzie, posiedzenia w kuchni... czyli to co najpiękniejsze powróciło.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/64/914290e6d00751db.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/159/22a931c7051cb377.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/64/1a5b1211cc35607f.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Yorkie']Dzien dobry Aga :multi: Bukiet większy od niego, bał się pozować i dlatego tylko 2 zdjęcia :lol: :lol: :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Biedactwo, tyle stresu :shake: Co słychać u ciebie i Ariska?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Słoneczne dzień dobry Saro[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigcool: [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6141/img0443ri0.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Mężczyzna z wiosennym bukietem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Pati kochana jak się dziś czujesz? :glaszcze: :calus: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='fidelek2']Witaj Aguś :loveu: Ten kocyk to Fidlakowa własność, kupiony specjalnie dla niego :loveu: a miejscówka też OK, bardzo ja lubi...teraz sobie akurat tam zasnął :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Miejscówka jest bombowa, a kocyk od razu wpadł mi w oko, bo śliczny i kolorowy. Fidlaczek dobrze ma z wami :thumbs:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Witaj Kasiu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Bazarki ładnie się rozwijają, gratuluję. Śliczne dziś fotki Fidlaczka widzę :p[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B] Czyżby chciał się dostać do swjego balkonowego okienka?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6579/tn1000017tm7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Piękne spojrzenie mężczyzny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2559/tn1000019qh0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Śliczny kocyk, świetny widok, super Fidlaczkowy kącik[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigok: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/918/tn1000002pz4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9049/tn1000003cz8.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Patikujek_Zabrze']Wybrano 3 psiaki, z kazdego koloru po jednym Zostaje Quanti, Cherry i Dickens [B][COLOR=darkorange]Reszta jutro niestety:placze: Mam nadzieję że Koraduś zaopiekuje sie maluszkami:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Jednak wiem że tak jest lepiej...[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]W takiej sytuacji zawsze serce kłuci się z rozumem:shake:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]Pati jestem z Tobą :glaszcze: Nie wszystkie podejmowane w życiu decyzje są łatwe, jednoznaczne i popularne. Czasem wybiera się mniejsze zło, nie nam to oceniać. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. Śpijcie dobrze najukochańsze aniołki moje.
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dobrej nocy życzymy i słodkich snów :sleep2: [IMG]http://images21.fotosik.pl/107/ab992d035def5670.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/64/b61e6858b9b36ab9.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/107/aed01b1d7e939235.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/107/f150eec088614616.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...