-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Agaaaa!! Ale to chodzi o gadane. Nie o to ile wypilysmy :roll: Dzisiaj udzielasz bardzo schematycznych odpowiedzi moja droga :eviltong: Jak w tym kawale, ktory jak znajde to wkleje ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Ale my mamy gadane tylko odrobinkę, przecież wcale nie pleciemy pół nocy :roll: Wszystkiego będzie może ze 30 minut, ale nie więcej ;)[/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Hihihi... piękna puenta[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Agaaaa!! Ale to chodzi o gadane. Nie o to ile wypilysmy :roll: Dzisiaj udzielasz bardzo schematycznych odpowiedzi moja droga :eviltong: Jak w tym kawale, ktory jak znajde to wkleje ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Znajdź kochana, podziel się z ... i zapomniałam co chciałam napisać[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
-
[quote name='Patikujek_Zabrze'][COLOR=darkorange][B]Wy to macie dziewuchy gadane:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witaj kochana Pati :loveu: My? Tylko odrobinkę...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Tak!! Bac sie bedziemy jutro Beatki jak zobaczy co w galeryjce nawyprawialysmy. A jutro weekend, wiec zobaczy o swicie :eek2:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Mam nadzieję, że się nie obrazi, normalnie nie mogłam się powstrzymać, tak mi się podobało [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:oops:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Taaak piekne to jest :loveu: Piekne jest tez to ze nareszcie moge :cunao:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Nie bójmy się tego słowa, to jest boooskie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sweetCyb:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nie wierzę!![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ja też nie wierzę [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Anusia, dawno tak dobrze i miło nie spędziłam wieczoru. To jest naprawdę piękne, że można tak się spotkać i porozmawiać, na poważnie i na wesoło. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
Aga76 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Gorąco trzymam kciuki za obie dziewczynki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigok::bigok: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Niech im się uda odnaleźć kochający dom na stałe.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Anusia & Alutka']Ekhm.... No nie wnikom :oops:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Ja tyż wolę nie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shake:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Co moja Alicja robi w strategicznym punkcie Twojego TZ-ta??[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Wie co dobre[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-? :roflt:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Ugniatanie TZ-ta czyli tzw. psychologiczne podejście do problemu... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B] [IMG]http://images20.fotosik.pl/157/bf6dc6549b3dc768.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/157/7901e949583d19d0.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/64/6d2d11544f3ef3af.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/157/2f2d12a92a03b1c1.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Troszkem chyba taaaa. :eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Łociupinkę niegroźną[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
-
[quote name='Anusia & Alutka']hee?? Aga Ty nie mow takich trudnych trudnosci. Nie dzis.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Czyżby alkoholowy polot nastąpił, wstąpił, wystąpił?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Tak tak tak!!![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Nie inaczej, to w końcu prosta zależność, inna w tym wypadku nie występuje.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No no, w koncu mamy XXI. wiek :razz: Ala bardzo lubi sie pchac na klawiature jak coś piszę. Ja mam komputer zwykly, ale klawiaturka plaska jak w laptopie i pannie się fajnie stąpa :)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Inteligentne dziewczynki inteligentnych właścicielek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]Komputerowa dziewczyna...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/157/608ca6f3642cf386.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/157/e4c4baa22c1e1b4b.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Jest naprawde niesamowity. Wczesniej myslam, ze koty takie troche glupawe są, ale wszystko zalezy od wychowania. A jak sie przytula o 4 w nocy... Ojjj :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Kcę kotka !!!!!!!!! I obowiązkowo dziś przed 4 w nocy... :hmmmm: przecież ja mam blisko do kota Borysa [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:grins:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Już go kocham[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Cool!: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]słodki jest![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']He he oj tak. Ale przynajmniej mieszkanie nie bedzie znaczone ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]A to przez jaja tak psikał, teraz będzie tylko grzecznie do kuwety robił?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nieee :shake: Jednak dzien ten nastapi w miesiacu kwietniem zwanym, jak kawaler bedzie mial 6 miesiecy.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Taki młodzian jaja straci... niepowetowana strata dla kociego świata[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
-
[quote name='Anusia & Alutka']W calowanie to bardziej sie Alicja angazowala. Znaczy sie dominowala. A Borys niedlugo straci jajka :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Pisałaś coś o sobocie, czyżby to jutro był sądny dzień, ostatni dzień jajecznego mężczyzny? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Taaa. Kot Borys ma depresje :( Chodzi po domu i miałka :cool1:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Jak to facet, słaby emocjonalnie... ale Borys jest super i widziałam jak całuje[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Caluski dzien przekimala. Smisznie to wygladalo jak jej sie tak oczka zamykaly non stop i w kazdej pozycji ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Słodziaczek rozbrajający[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]musiała być rozkoszna.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Moja Alicja calutki dzien przespala. Mielismy okropna pogode, a tato stwierdzil ze Ala chyba jest meteoropata :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Jako delikatne dziewczę na pewno, kochana kruszynka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Siem to nazywa zreczna zmiana tematu :roll: Niunka slodka jak zawsze :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Nie, to była przystawka, mam tylko piwo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: