-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Nie ma mnie, bo sobie słodko śpię[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :siara: [IMG]http://images21.fotosik.pl/113/58df3ea67c52d713.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/163/fa0f84cfdf634d6d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/113/85db66e7a5ca1254.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witajcie Kochani :Rose: [COLOR=Navy]Chłopcy są cudowni, Toruś się stara, a Masterek górą...[/COLOR] [IMG]http://images22.fotosik.pl/66/1f5da1e5ca138b87.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Super ujęcie w słoneczku [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:cool1: [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/885/img0640qy4.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Zdjęcie z języczkiem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]:eviltong: jak zawsze bomba![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7067/img0642hh0.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Klasyczny sik męski bardzo poprawny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4632/img0644sb6.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DeepSkyBlue][I][B]Słodki bubuś, zdjęcie miodzio[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool2: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DeepSkyBlue][I][B]A jaki ma zawodowy kucyk![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5964/img0622jv9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Yorkie']Ta poza mi się bardzo podoba :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Lime][I][B]Mi też[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny: [quote name='marzenna79'][B][I][SIZE=4][COLOR=Gray]Super fotki Agusiu,jak zwykle.:loveu::loveu: Mmmmmmmm...jakie cudne ma Twoja sunieczka pasemeczka.:multi::loveu: Ile ja muszę się namęczyć,by uzyskać taki efekt.:loveu::loveu: A ona tak ma.;) "Zazdraszczam" jej.:roll: :oops: [/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/931/dlamarzennkinw6.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Dziękuję :Rose: to pasemkowy rozczochraniec[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [quote name='PositiveThought']hej Aguś, właśnie wróciłam :loveu: śliczniaste fotki Caprysi, czy to kuchnia? :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Halo Beatko, tak to kuchnia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
-
[quote name='Yorkie']Pies upodabnia się do właściciela :evil_lol: A może człowiek do psa :hmmmm: Dzisiaj byłam na spacerze z Arisem razem razem z koleżanką i kolegą, fajnie było :-D Aris dzisiaj pierwszy raz w życiu tak ładnie pozował do zdjęć, chyba pogoda mu dopisuje :loveu: Jest 25 stop. C i straszny upał :mdleje: Muszę się poświęcać dla psa i wychodzić z nim na dwór :roll: Ale za to mam 30 super zdjęć :Cool!: Później je wstawię ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Saruś, ale i tu też coś wstaw[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :modla:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B] bo na offie takie ładne widziałam...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://images21.fotosik.pl/114/decf16b512b4d75e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/114/eca33bf235f18b58.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/164/cdeb1432afc33144.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]Jam jest[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :laola: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]buuu...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://images21.fotosik.pl/113/8e77365e2b398870.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/113/91925b020eeafa16.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/163/278d5c78ee0e7cf2.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/67/e459eacab48b977a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/113/2019209e4cff4f47.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/67/357ac94db033e3b4.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Książę w słońcu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:smokin: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/114/78a002fb8433dda1.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ale brzusio słodki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/114/d1b60ed6faf827ca.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Ratujmy Maksymiliana[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :scream_3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/114/b449396877e83da4.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Diana ma piękny ogonek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/114/844a97b778f196d3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No tak :oops: Dzieki Agus :grins: Wiecie co? Zauwazylam pewna prawidłowosc. Zawsze jak pije herbatke, to jakas mala muszka musi sie utopic w niej utopic. Myslicie, ze ja tez ciagnie do polifenoli :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]To pewnie z powodu nieodwzajemnionej miłości rzucają się w ciemne odmęty czerwonej herbaty...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][SIZE=4][COLOR=Blue] Tomasz Kulturalny...:roflt::roflt::roflt::ylsuper: [/COLOR][/SIZE][I][SIZE=4][COLOR=Blue]T Z - Tomasz Zakochany...:iloveyou::laugh2_2::iloveyou: Pozdrowienia dla TK !!!!!!! :cool1: [/COLOR][/SIZE][/I] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9838/mazyg6.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Marzenno :klacz: super nowy skrót [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:thumbs::thumbs:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dobrze, wyjaśniam więc. TK oznacza [B][COLOR=Lime][COLOR=Blue]T[/COLOR][/COLOR][/B]omasz [COLOR=#00ff00][B][COLOR=#0000ff]K[/COLOR][/B][/COLOR]ulturalny. Tomasz, bo takie jest imię owego Kulturalnego mężczyzny. A Kulturalny, bo taki właśnie jest Tomasz :eviltong: Robi grzańca, obiadki, biega do monopolowego, jak szykuje się forumowa imprezka... I nie marudzi jak Aga przesiaduje z nami na forum, co świadczy o jego osobistej kulturze.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Anusia :Rose: Pieknie to zrobiłaś, wiedziałam, że nikt lepiej tego nie napisze :calus: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dziękujemy, pozdrawiamy również :loveu: Jestes pierwsza osobą, ktora w koncu zapytala o tajemniczy skrot :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]To prawda, czyżby wszyscy inni wiedzieli :hmmmm: nie pamiętam, czy ktoś wtedy był jeszcze z nami na offie... Anusia ty pięknie wyjaśniasz tajemnice i skróty słowne, więc bardzo cię proszę czyń powinność i powiedz Marzence ło co chodzi, bo to przecież w gruncie rzeczy żadna tajemnica. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dżinsowy śpioch[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images22.fotosik.pl/67/6f793790679a389b.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/67/e20d22367f01b7fe.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/163/69d45821b15df5fb.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No ktos go musi robic, a skoro Ty jestes tu, to... Heh, to sie nazywa wyczucie zrecznych dłoni TK, ja wiedzialam, ja intuicyjnie czulam, zanim jeszcze sie im przyjrzalam :grins:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]A ja wiem, że wiedziałaś [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:megagrin:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Tak Anusiu, TK miał chwilę na dojście do kompa, bo go później wyrzuciłam i sama się usadowiłam, miejscówki bez walki nie oddam, przynajmniej przez godzinę, bo później muszę wyjść, buu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :placz: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Ps. TK właśnie wali w kuchni tłuczkiem hihihi, łobiadek się robi sam :cool1:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Arisek Czyścioszek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Cool!: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2043/img1319oz6.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Po kąpieli w ubiegłą - jeszcze zimową niedzielę...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/113/5fd31f673c12613d.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/67/fcf8e0dc55946f0c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/163/61564ba24d24a945.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']He he a zatem do boju :snipersm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]:eek2: ależ siła w ciebie wstąpiła! Do boju dzielna kobieto! :2gunfire: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Taaa zrobilam cos. Kawe cholerka! Tylko nie wiem czy zdolam ja w siebie wlać, bo mam żołądek po brzegi wypełniony polifenolami.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Anusia jesteś dzielna, wierzę, że się uda[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :happy1::happy1:
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/163/8dd2d09540719998.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/113/bb5f1a4c338d0cf2.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/67/2ac7c688dee25a94.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dokladnie rzecz ujmujac: posuwisto-zwrotny ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]:roflt:sama naga prawda ...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']ooo. to nie byłoby zabawy? ): chyba, że Gal by się nimi zajął...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Ruch Anonimowy bardzo rozrywkowy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Własnie kot Borys nie ma tego odruchu. Fakt chyba mu sie podobało jak go Anusia po brzuszku miziała, ale ruchów zabawowych nie wykonywał :shake: [SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]Prędzej moja Alicja na nim...[/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Znaczy się: ruch zabawowy posuwowy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Słoneczne dzień dobry[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/159/94ca2d47ce24d5eb.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Jak mu dobrze, w ciepełku słoneczka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/bec68606f1d2d288.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Piękna para :bigok:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/13465bfba7548203.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/c43bc07fcaacd8d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/3ee70a271525365c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Zdjęcie z języczkiem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/112ea9bfed0cba97.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/b9ddf80141f21f0e.jpg[/IMG][/URL] :eek2: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Gray][I][B]ataaak !!![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/4e46ee3f8a04c0f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/113/a2b02258c3483709.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Diana jest piękna[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sweetCyb: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/66/a746f683e3f81b74.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/4598fa2327ad2c65.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Państwo w samochodzie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :laugh2_2: