-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']A coz ta kitka taka... ułożona? :???:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Chwilowo, mały szantaż żywnościowy specjalnie do zdjęcia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:megagrin:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Piękna Kamila i piękna Cori - jednym zdaniem śliczny duet [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu::loveu::loveu:
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/164/abb05dae90e1152e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/114/4e6412452eeecb22.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/67/3fab4121ba0b3187.jpg[/IMG]
-
[quote name='agoosia']oj widze ze sie dzis za pozno do was wybrałam i juz nie porozmawiamy... :( buu moja wina :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Halo agoosia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]miło, że nas odwiedziłaś![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Toska']dobranoc słodka Capri :loveu: obyś mi się przyśniła nocą :lol: dobranoc Aga !:sleep2:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]A my powiemy ładnie dzień doberek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :jumpie: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]i życzymy pięknego dnia![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Nie za cicho tu :???:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Witaj Anusia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:grins: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Lalalala - już jest głośniej[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]:oops: brum brum...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Yorkie']Języczek, języczek :multi: :multi: :multi: Dzień dobry, Aga :multi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Cześć Saruś[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigcool:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B] Udanego poniedziałku![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/315A.gif[/IMG] [I][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]Witaj Agusiu kochana,od samego rana.[/COLOR]:loveu::loveu: [COLOR=DarkOrchid]Witaj Capri śliczności,czekacie dziś na gości ???????:cool3:[/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]Życzymy Wam pogodnego i miłego poniedziałku.[/COLOR][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta%201/M10.gif[/IMG] [COLOR=DarkOrchid]Pozdrawiamy Agusię,a Capriusię słodziutką miziamy.:loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/I][B][COLOR=magenta] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/sukcesgif.gif[/IMG][/COLOR][/B][I][SIZE=4] [/SIZE][/I][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Dzień dobry Marzenno[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Jak zwykle jest pod wrażeniem wklejanych przez Ciebie piękności, uśmiechnięte buźki, słoneczko radosne i kwiatek na wiosnę :cool2: Dziękujemy za pozdrowienia i serdeczne życzenia! [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']He he ale "narządy, ktore kot Borys niebawem straci"!! Dopiero zauważyłam, jak ta butla jest na koniec zasysana. Och mon Dieu :oops:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Zasysanie ...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink:
-
[INDENT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=PaleGreen][I][B]Dobranoc Kochani, śpijcie słodko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sleep2: [/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/114/6a14dcdb3ba69299.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No ba! Ja wszystko robię z gracją :razz: A szczegolnie lubię ten ruch :drinka:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cóż za wyczucie i delikatność w każdym ruchu tu widzę [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']:cunao: Radujmy się :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Anusia, jak ty się z gracją poruszasz[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :klacz: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ja sobie falę zapodam i siup :laola: urrra[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Wiesz Marzenno, że nawet tego nie zauważyłam, piękna liczba[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Capri wraca do zdrowia, skoro znów zajmuje się układaniem włosków. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']my też wysyłamy całuski, ale takie dobranockowe :sleep2: jutro do fryzjera... :o[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Aiduś młodzian jutro świeży fryz nam zapoda :evil_lol: Śpij słodko Beatko [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:buzi:
-
[quote name='Toska']Aga :lol:, błagam :modla:, nie wstawiaj już więcej zdjęć :evil_lol: -zakochałam się w królewnie na amen :loveu: a nie mogę mieć trzeciego psa :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Capri cię już kocha i wysyła całuski [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:eek3::eek3::eek3:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Plum][I][B]Każdy ma swój styl, czyli wiosenna awangarda Caprysi [IMG]http://images22.fotosik.pl/67/ad9c8336329f97ad.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/114/d35e0d78de11b0f3.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/164/41aa309783c17b68.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Toska']dobry wieczór :lol: jak tu u Was miło ! podglądam cichaczem i zachwycam się zdjęciami :loveu: mogę ???[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Toska :calus: oczywiście, że możesz zawsze i o każdej porze[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]:multi: Pozdrawiam niedzielnie i bardzo wiosennie! Zaraz wstawię coś na wesoło ;)[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']A gdzie wszyscy są?? Do szkoly sie pakuja czy jak :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Może Tobie kibicują[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hie hie hie... Dochodzę!![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Wspaniale, cudownie, życie jest piękne[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose:
-
[quote name='Anusia & Alutka']No jak do niczego nie dojde to na bank :evil_lol:[/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Dochodź kochana, dochodź, myślami cię wpieramy...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Fajnie na ławeczce się prezentuje [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/273/img0649jg6.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']UWAGA!! Myslec bede...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Ludzie chować się albo co :scream_3: idzie burza z piorunami :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Beatko, Ty sie pokazalas i nic nam nie mowisz?? :mad: No no, ale laseczka :razz: Aguś, a Ty mi pomocy udzielić miałaś :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Pseplasam, cy tu biją[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :scared:
-
[quote name='PositiveThought']myślę, że wtedy nie zniżyłby się do mojego poziomu i niestety nie mogłabym sfotografować [B]Jego Wysokości Księcia Aidelancji[/B]. 8)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Pięknie napisane [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta]z miłością.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I]
-
[quote name='PositiveThought']ciszej, ciszej Aguś, bo jak on to wszystko usłyszy, to coś sobie pomyśli i będzie miał nos wyżej niż uszy czy cokolwiek innego :cool1:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]To wtedy byłyby super foty[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :happy1::happy1:
-
[quote name='PositiveThought']kurczę :loveu: to tak słodko wygląda, ja czasami podsuwam kogoś Dusiakowi, żeby zrobić zdjęcie, ale ten facet nie może sobie na to pozwolić. :cool1: już rozumiem, to ta męska duma... musi być twardy i mężny. 8)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Facet ma ciężko, musi być twardy, a kobitka ma prawo do humorów, czułości i szalonych pomysłów, Aiduś prawdziwy twardy mężczyzna, waleczny rycerz, odważny przyjaciel, nieustraszony pogromca :razz: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Papa Saro[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bye:
-
[quote name='PositiveThought']schowała się myszeńka :loveu: Aguś, ona zabrałą ze sobą Świrka, czy Ty jej podsunęłaś? :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Sama sobie wybiera towarzysza do łóżka i go wciąga na poduszkę... najczęściej to jest Klemens, ale miewa różne humory i teraz na topie jest Świrek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Bu... a już ryczałam w galerii... że nic nie ma :oops: Beatko, piękna z ciebie dziewczyna![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]