-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Ja się nawet boję pomyśleć, jak dziś czuję się kot Borys :shake: odtrącony, samotny, stęskniony i do tego zmiana czasu... biedaczysko.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/698/tnimag0054gi6.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B][COLOR=Blue]Nadziejo !!![/COLOR] :new-bday::new-bday::new-bday: :cunao::cunao::cunao: :laola::laola: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']Aidi jak dla mnie potrzebuje pomocy jakiegoś specjalisty... Aidul ma doła, jak nic...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Ratujmy Aidusia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:scream_3::scream_3::scream_3:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Bardzo Słoneczne Dzień dobry Nadziejo !!! :BIG::BIG::BIG: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Panna Alicja od rana jest bardzo nerwowa. Rzuca swoimi gryzakami i szczeka :roll: Ach ta zmiana czasu :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Biedna księżniczka chodzi podminowana, trzeba ją zabawić i ulżyć w zdenerwowaniu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink:
-
[quote name='Yorkie']O, jak ona słodziutko sobie śpiocha :loveu: Pod kołderką, no no, prawdziwa z niej dama :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Witaj Saruś[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]hihihi, rozczochrana dama [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='*Ania...Niuf*']Ach dziekuje:oops: :lol: pozdrowie koniecznie:p [COLOR=silver]a może wpadniesz nas odwiedzić są nowe fotki:oops: [/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Oczywiście, że przylecę do księcia Maksymiliana i panienki Diany[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [quote name='PositiveThought']oj, z powodu zmiany czasu cierpimy wszyscy widzę, bez wyjątków...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Oj tak, cierpimy cierpimy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :huh:
-
[FONT=Georgia][COLOR=Teal][SIZE=3][I][B]Zmiana czasu na letni to ciężkie przeżycie...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/113/2dbf783796497133.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/66/1fce904ee948164c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/113/9f99b78570763214.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/113/39f87dc1c8f86052.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/66/a4a2fdccaaf3da76.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/162/f0d8f7b61da5829e.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']hej Aguś i Anuś przy okazji :loveu: co tam u Caprutki? ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Dzień dobry Beatko bez Gala Anonima, za to z Aidusiem u boku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny: [quote name='*Ania...Niuf*']Cześć Aga;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Aniu kochana, pozdrowienia dla księcia Maksymiliana i ślicznej Diany[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi:
-
[quote name='fidelek2']Słoneczne dzień dobry w niedzielny poranek :multi::multi: Za oknem słoneczko więc przesyłamy cieplutkie pozdrowienia i buziaczki dla Caprusi :loveu: i dla Ciebie Aguś oczywiście też :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Halo Kasiu :Cool!: dziękujemy za pozdrowienia i buziaczki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops: [quote name='goldenka245']Dzień doberek Aguś:loveu: Co u naszej malutkiej Capri? Słodziutkie te fotki na legowisku:loveu::loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]Witamy kochaną panią słodkiego Gordiego[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :jumpie: [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry kochane :loveu: Jak samopoczucie w niedzielny poranek?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dzień dobry Anusia, jak się ma Alusia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :laugh2_2: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Mamy piękne słoneczko, tylko ciężko uwierzyć, że to już po 12-ej.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dzień dobry słoneczne[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Cool!: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2864/2503070838mt3.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Gordi słodziaczek :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/140/2503070840zz5.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Jakie on ma milusie łapki [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:laugh2_2:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Kasiu, w końcu ktoś najbardziej odpowiedni czyli Łukaszek we własnej osobie, musi nanieść poprawki na lustro, żeby było niepowtarzalnie piękne [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shiny: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7619/tn1000003ud9.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Fidlaczek tancerz tani tani tani, tak przed panią się chwali[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]swoimi umiejętnościami[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9703/tn1000012ww7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9864/tn1000015ze8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8439/tn1000018kc2.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Świetnie siedzi, łapki do góry, normalnie słodziak jakich mało[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dzień dobry Kasiu, pozdrowienia dla całej rodzinki, życzę miłej niedzieli w słońcu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B] gdzie jest Fidlaczek? Ukradli Fidlaczka [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:scream_3::scream_3::scream_3:[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/7049/tn1ib3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Niemozliwe, Ty zawsze wymyslasz mądre rzeczy :megagrin: :bye: kochana :buzi: dla Kaprysi :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Uwielbiam Cię :roflt:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Śpijcie dobrze kochane panie, moje księżniczki :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No wlasnie tez przez chwile o tym myslalam, ale wymyslilam takie cos i okazuje sie ze slusznie, bo co ma piernik do wiatraka :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Jak zacznę myśleć to pewnie coś głupiego wymyślę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Trzeba pokazać, nie ma wyjścia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Wlasnie widzimy hi hi :evil_lol: EDIT: Aga chciala powiedziec, ze ja sie wszystkiego nauczy to zostanie hakerem :grins:[/quote] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]a ja zaczęłam podejrzewać harcerstwo....[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Wlasnie widzimy hi hi :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Musiało się dziać, że hoho[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :drink1::drink1::drink1: :cunao::cunao::cunao:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Potwierdzam, zajelo to bardzo dlugo. No ale Agoosia jest po niezlej imprezce wiec nalezy ją zrozumiec ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Dobra imprezka to siła wyższa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][B][I]Ale dotarła i to się liczy, dzielna dziewczyna![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='marzenna79'][B][I][SIZE=4][COLOR=Plum]Ślicznie wygląda, jak laleczka.:loveu::loveu: Pozdrawiam. [/COLOR][/SIZE][/I][/B] [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7273/dalmarzennyzh1.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Marzenno jesteś kochana, dziękujemy [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose: [quote name='Anusia & Alutka']Piąknie zerka :loveu: Mój czochraniec!! A wlasnie moja mamuska caly czas powtarza, ze Alicja jest taka rozczochrana ze wogole wstyd, ze nie ma drugiegoo takiego kocmołucha rozczochranego, a ja jej wtedy mówię: a nieeee, bo jest :grins:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Jaki wstyd... no chyba, że podwójny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :megagrin: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Buu, dlaczego wstyd, to specyficzny urok, dla kolekcjonerów piękna i znawców kobiecości [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='agoosia']brawa dla uposledzonej agoosi!! sama Anusia wam potwierdzi ile mi to zajeło!! ale jestem :)[/quote] :klacz::klacz:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]:klacz: agoosia fajnie, że jesteś, ale nie można tak o sobie mówić [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shake:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Cześć agoosia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sweetCyb:
-
[quote name='Anusia & Alutka'][IMG]http://images20.fotosik.pl/159/baaf20c718e0d9de.jpg[/IMG] Kochanie moje jak tu ładnie na ciocię Anusię patrzy :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Się skręciła :grins: widać, że już nie tak boli, wierci się jak dawniej... Wiedziała, że ją ciocia Anusia będzie oglądać i specjalnie tak zerka :shiny: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Słodki sen Capri w czystym kaftanie :Cool!:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/64/da06b46f42de1b3e.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/159/baaf20c718e0d9de.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/109/691c4230d4839811.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/65/d641d1ff9410a4f2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/109/2fc8181719fe7fb2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/109/0ea57f680b437b0b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/159/610f91d7fa3efd5c.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]Marzenko bardzo dziękuję za odwiedziny i buziaki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Wyglądają jak bliźniaki przystojniaki [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:bigok: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]świetne kucolki![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]