-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='fidelek2'] Podoba mi sie to zdjecie i to jak Panienka na nim wyszła :loveu: A ta miska to taka troche duża się tu wydaje....:diabloti: Witaj Agnieszko w ten słoneczny wtorek!!! :multi: Piękny cieplutki dzień mamy, najlepszy na długie spacerki...Czy Wy juz z Caprusią wychodzicie na spacerki? [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Widać, że duża? :oops: To była najmniejsza dostępna i już nie miałam siły szukać czegoś przyzwoitego dla niuńki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops: [quote name='Anusia & Alutka']Miły dzień Agusię czeka, kiedy się Alicja do cioteczki uśmiecha :loveu: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1655/img0701zl2.png[/IMG][/quote] :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Sesja terapeutyczna, czyli słoneczne ogrzewanie w wersji mini[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c1aa792cc6089b1b.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/69/c1aa792cc6089b1b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/83c561bf93f0fb28.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/168/83c561bf93f0fb28.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b3716646f329e509.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/168/b3716646f329e509.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dc2b7c4ef42c18e1.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/69/dc2b7c4ef42c18e1.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]a tu jak zawsze czekają na mnie same słodkości[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :multi: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6835/22ja4.jpg[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry Aniu, Maksiku i Diano[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Cool!:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Wlasnie mam zamiar udac sie na sniadanko, ale jakos nie moge sie zebrac. Pana Alicja spi w kuchni :lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Muszę się przyznać, że juz bałdzo, ale to bałdzo stęskniłam się za obliczem panny Alicji[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops: :oops: :oops: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Czy Anusia może coś temu zaradzić :modla: :modla: :modla: żeby stara wiekowo ciotka nie zalewała się od rana rzewnymi łzami?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hie hie hie :evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]To znaczy, że było ok[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :razz: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Anusia, co słychać u ciebie? jak zdrówko? jak panna Alicja? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Yorkie']O, to muszę popatrzeć :multi: Tylko, że na wystawy nie jeżdżę :-( Przez pewien czas nie będzie mnie na komputerze, nie będę zaglądała do Waszych galerii, czasami tylko do tej, żeby dać nowe fotki. Powód: muszę się uczyć na sprawdzian z historii i z biologii :placz: Do czwartku :placz: Do zobaczenie :bye:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Sara na emigracji[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :shake:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ooo, tego slowa wlasnie mi brakowalo. Z ust mi to Agus wyjelas :grins:[/quote] :crazyeye: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]o żesz... i co ja mam z tym teraz zrobić[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :-? [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][B][I]...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]włożyć?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Aga Ty serca nie masz!! Taka spiaca niuńkę z łoża wyciagać :placz: Skandal!! Bida śpi na siedząco :evil_lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Jakaś taka zamulona księżniczka :grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Anusiu! [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]życzę miłego, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]udanego [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]i słonecznego dnia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: :loveu: :loveu: :crazyeye: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]bazarki się pięknie mnożą[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1:
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal][COLOR=teal]Dzień dobry[/COLOR] :jumpie: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/772f6d78588fe4f2.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/118/772f6d78588fe4f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/acb130606161b4e8.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/168/acb130606161b4e8.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Aidi wygląda suuper :loveu: piękny męski lśniący tyłeczek, jak dla mnie wiosenna rewelacja. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']te podatki są kompletnie bezsensowne... [SIZE=2][B]jak i fakt, że jak moja mama spacerowała z Aidim bez kagańca to dostała mandat[/B][/SIZE] :roll: [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B] buu ale paranoja :mdleje:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Jaki słodki ten buziak :oops: wciąż nie mogę wyjść z podziwu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/195/31we9.jpg[/IMG]
-
[quote name='Elizusiek']:crazyeye: czy ja mogłabym prosic skromnie o pozwolenie na wydrukowanie tego zdjecia? bo ja bym chciała do mojej fryzjerki je zanieść żeby mnie tak modnie wyczesała....;) wygląda szałowo!!! kochane czupiradełko :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Ach, dziękuję za uznanie tego ukrytego głęboko piękna[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Właśnie dostałam pismo ze Spółdzielni, Uchwałą Rady Nadzorczej Spółdzielnia wprowadziła własną opłatę za posiadanie psa, w wysokości 5zł miesięcznie. [COLOR=RoyalBlue]Bu... normalnie podwójne opodatkowanie za miłość :shake: [/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Arisek fikuśny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3414/img0556on3.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Arisek elegancki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/9075/img0559fg6.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Capri ma się dobrze, już chyba tylko szwy na brzuszku przypominają o ubiegłotygodniowej operacji. W piątek pójdziemy na ich zdjęcie i zapomnimy o całej sprawie - przynajmniej tak nam obiecano. :cunao: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Piękna, co? :roflt: A jaka dumna jest z siebie i ze swojego dzieła[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Niemozliwe jest, zeby nasze niuńki nie mialy wspolnych przodków :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ja nie mówię nie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Ostatni krzyk mody, styl oczywiście [COLOR=Olive]awangardowy[/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-? [IMG]http://images21.fotosik.pl/114/55dc5d8c6019b1b4.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/164/78f30605c30f2bcb.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/114/be8f3111a11dbad2.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/164/9ee35576498639ea.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Jakie cudne zdjęcia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Samo szczęście i miłość, pięknie tu jest [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:buzi: [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/5421/23qv5.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/29/33na7.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2424/34eb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2765/32fg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4901/24oa7.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/195/31we9.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Miłość nie jedno ma imię[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops::oops::oops:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry w słoneczny poniedziałek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Wiosenne pozdrowienia dla całej rodzinki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p
-
[quote name='marzenna79'][I][SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Aga, Capri ma złote oczka dzisiaj ??? :niewiem: Oczęta jak bursztyny...;) Usteczka jak maliny.:fadein:[/COLOR][/SIZE][/I][B][COLOR=magenta] [IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/sukcesgif.gif[/IMG][/COLOR][/B][B][COLOR=magenta][IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/sukcesgif.gif[/IMG][/COLOR][/B][B][COLOR=magenta][IMG]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/sukcesgif.gif[/IMG][/COLOR][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]:oops::oops::oops: I w tej chwili już na głowie tradycyjny nieład[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje: [quote name='Anusia & Alutka']Bardzo mnie to cieszy :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Przyznam, że mnie też, niech już będzie roztrzepana od samego rana [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT];)
-
[quote name='Anusia & Alutka']:roflt: Rozumiem :grins:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B] Bu... już poprawiła moje dzieło[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: