-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='madziasto4']Dobranoc, już na prawdę uciekam :sleep2:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Lime][I][B]Nie uciekaj Madziu, zostań jeszcze[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny:
-
[quote name='madziasto4']Duet Anusiowo-Agusiowy nie próżnuje i intensywnie zapełnia kolejne strony w Caprusiowej galerii, a tymczasem ja już uciekam, bo zauważyłam, że wyżeram owocowe tic-taci w niepoprawnych ilościach, a to już zły objaw... Tak więc życzymy kolorowych snów i zmykamy :smilecol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Madziu śpij dobrze :sleep2: i niech przyśni się tobie coś pięknego.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Moja sobota... Hmmm... troszke roboczo. Mamuśka robiła imieniny, właściwie takie trochę wproszone, bo bardzo sie przed tym broniła. Myślałyśmy że uda się podczas świąt zorganizować ale niestety :roll: Niby mówiła, że nic nie będzie specjalnego robić, ale skończyło sie jak zwykle :cool1: I jeszcze zobaczyłam jaki piękny sinior mi sie robi na wypukłości przykciukowej, bo niestety panna Miśka mnie capnęła podczas akcji pokojowo-stabilizacyjnej :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Wierzę, że było intensywnie roboczo, ale żeby przed świętami :shake: no naprawdę... Jestem pod wrażeniem kobiecej wymiany zdań, jak na co dzień sobie z tym radzicie, Hera tak zawsze kombinuje czy tylko od czasu do czasu miewa złe dni?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Oby tak się stało[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :bigok: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Anusia, jak tobie minęła sobota? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Też tak sobie tłumaczę, robię to chyba od stycznia. Myślałam, że razem z wiosną przyjdzie radosne bazarkowe ożywienie, a tu ... może - jak napisałaś - po świętach będzie lepiej. Czasem aż mi przykro jak przeglądam puste aukcje.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Mam nadzieję, że Alicja szybko wróci do siebie i zapomni o tej historii[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Ps. Myślałam, że bazarek znów się rozrusza jak kiedyś, ale chyba się pomyliłam , za każdym razem jak tam zaglądam to nie ma ożywionego ruchu. A jakie jest twoje zdanie? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
:crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]o żesz kobitki, żeby takie sceny urządzać na oczach mej słodkiej, niewinnej i delikatnej ulubienicy Alicji, biedna musiała się wystraszyć, maleństwo, przekaż jej ode mnie ciepłe i czułe głaski :glaszcze: To działo się krwawo... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dobry wieczór [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cudnie tu na spacerku tak piaskowo-plażowo, chłopcy mieli pewnie radości po same czubki ogonków. Wyglądają jak dwaj nierozłączni bracia.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/131/8d79184d46a79143.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/185/c54245239cc9ab49.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/185/cc2958636f9185fd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/78/9b49ab516aa54500.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/185/2bc5f55deca5338f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/185/914400c189befcca.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4']Dobry wieczór, witamy! :multi: Dopiero teraz do Was zaglądam, cały dzień dziś byliśmy poza domem :) Caprunia śpi? To już późna godzina przecież :sleep2:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Halo Madziu :loveu: Twoje chłopaki pewnie wybiegane w plenerze :p Niuńka w końcu padła, teraz to już nawet nie ma siły na wieczorne siusiu.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Kocyk cudo, a moje panienki to szkoda gadac :shake:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dopiero teraz sprawdziłam finał, bo byłam na etapie 31zł, ale końcówka była rewelacyjna, świetna walka i niesamowite wyczucie czasu, Anusia super finisz :klacz: A co szanowne panienki porabiały i porabiają obecnie? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aguś, Alutka jest właścicielka cudnego kocyka :multi: Cisza na forum... Chyba się wszyscy odzwyczaili od pisania, przez te remonty :roll: Zdjątka cudne, piękną macie okolicę w Niebie. Bardzo się cieszę, że niusiunia doszła do siebie :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][B][I]Anusia jesteś :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Tak tu pusto... Gratuluję kocyka - naprawdę jest suuper i myślę, że będziesz zadowolona i jedna z Twoich panienek również, ja dziś rano w wielkim stresie szukałam bazarku.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry dziewczynki :loveu: Koszmar, od dwóch dni nie mogłam wejść na dgm :angryy: Agus jak maleńka Kaprysia? Informuję oficjalnie, że wczoraj Borys został odjajczony :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Halo Anusiu :loveu: Halo Alicjo Biedny kotecek...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B][SIZE=5]Witajcie kochane dziewczynki !!! :multi::loveu::loveu: Jakie piękne tereny spacerowe.:loveu::loveu: [/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B][SIZE=5]Śliczny spacerek miała Capri i jej pańcia Agusia.:loveu::loveu::loveu: Zazdroszczę.;) Miłego wieczoru życzę.:p:p [/SIZE][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Marzenno, ślicznie dziękujemy :Rose:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=sienna]I w końcu Capri wyszła na spacerek :loveu: Śliczny krajobraz, mała miała pewnie frajdę, co nie? Taki długi czas nie wychodziła...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Radości nie było końca, a ja nie wiem gdzie nogi zgubiłam [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shake: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Podpisuje swoja liste obecnosci u Capruni w galerii :loveu: :loveu: no i swoja nieobecnosc chyba nalezaloby wytlumaczyc :oops: no ale to w sumie pisalam u Oskarcia, wiec licze na wyrozumialosc i zrozumienie :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wysciskaj, wymiziaj i wycaluj Caprunie ode mnie i kawalera Oskarka swiezo po kapieli :cool3: :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Pozdrawiamy bardzo serdecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=purple][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Daga&Oskarek :loveu:[/SIZE][/FONT] [/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witaj Daguś :sweetCyb: nareszcie nastąpił Twój wielki długo oczekiwany powrót na dgm![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='fidelek2']Capri na spacerku w parku :loveu: Śliczne zdjęcia szczęśliwej panienki :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Kasiu, bardzo dziękuję[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Byłyśmy na spacerze w parku, pierwszym porządnym tuptaniu po trzech miesiącach przerwy. Niuńka leciała jak na skrzydłach, kierunek park obrała zaraz po wyjściu z klatki i napierała twardo... nie pomogło żadne tłumaczenie o rozwagę, prośby o powagę i zwolnienie tempa, o nie... lotem błyskawicy biegła na spotkanie z Baśkami, tak się stęskniła za przyjaciółkami... [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/08ba357adfa06cc3.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/184/71d3f2c23c5378fe.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/afc3b5034e33016a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/42ca2ed3b5941b70.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/184/d4189ce747e1393a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/037b8854d0621865.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/ef116da2c970fcb1.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witaj Kasiu :Cool!: przepiękne zdjęcia kwiatów, cudowne. Uwielbiam tulipany, zawsze, wszędzie i wszystkie.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/2163/tn12ik2.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrange][I]Ps. Ledwo bazarek znalazłam, już się bałam że go zlikwidowano, uff...[/I][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]W lecznicy zrobiła się już ulubienicą, jak wchodzimy do poczekalni i wygląda ktoś z gabinetu to jest tylko, ooo Capri do nas przyszła, a niuńka już w skowronkach - ogon lata jak łopata i chciałaby się przywitać z każdym po kolei (oprócz innych klientów). Zastanawiałam się wczoraj, czy nie będzie zestresowana wizytą, a ona była znów radosna i chętna do współpracy. Dziś w planie mamy wielką kąpiel, czyli zmycie pozostałości po operacji i doprowadzenie włosa do jakiegokolwiek wyglądu. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Aris dżentelmen pełnym pycholkiem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:
-
[quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=sienna]Capri nie boi się veta? :-o Mój to zawsze omija szerokim łukiem, jak idę z nim na spacer, bo jest po drodze ;) A jak już mamy wchodzić, to swoje pazury tak mocno wbija mi w rękę, że szok :mdleje: I później chodzę z takimi poranionymi rękami :shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Capri jak widzi, że idziemy w kierunku lecznicy, to zaczyna sama prowadzić, nawet idzie na jedne i te same pasy do przejścia, a później to już biegiem do drzwi lecznicy... i tak jest za każdym razem. Jedyne czego nie lubi to bolesne zastrzyki, cała reszta jest bardzo pożądana. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2']Świetnie, że u Kaprysi już wszystko w porządku :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dziękuję Kasiu, ja też w końcu jestem spokojna[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Muszą docenić, inaczej postrasz ich Arisem, a co niech wiedzą i się boją [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:evil_lol:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry Kochani[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień bez dogo to dzień stracony, a wczoraj dogo było bardzo niegrzeczne. Ciekawe czy dziś po południu będzie działało? Wczoraj byłyśmy w lecznicy na zdjęciu szwów. Niuńka na widok personelu mało się z radości nie spompowała, tak bardzo lubi tam chodzić i żeby się nią panie zajmowały... na szczęście nie zakochała się we wszystkich zabiegach. Do zdjęcia szwów wywaliła swój brzuch bezwstydnie i tylko patrzyła co się dzieje, a później do czyszczenia gruczołów ładnie wypięła puupcię i też tylko zerkała. Uszy sprawdzone, zęby sprawdzone, brzusio zagojony i FIPRex na kleszcze kupiony, czyli sezon wiosenny można uznać za oficjalnie otwarty. Kaprysia pozdrawia Wszystkich radośnie :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][B][I]Sobotnie słoneczne pozdrowienia[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witaj Saruś[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]piątkowa dziewczyno :loveu: Mam nadzieję, że nauka się opłaciła i została doceniona, a teraz czas na weekendowy relaks. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Elegant z Ariska[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [IMG]http://img484.imageshack.us/img484/9770/img0596xm9.jpg[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Marzenno kochana bardzo trafny Twój komentarz mnie zauroczył[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Słoneczne M1 jest suuper![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :comp26: :comp26: :comp26:
-
Pięć miesięcy temu świat bezpowrotnie stracił swój blask, bo ja straciłam Ciebie, moją miłość prawdziwą...
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witajcie słonecznie :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Pozdrawiam piątkowo. Jak zawsze nie zawiodłam się i mogę podziwiać piękne rodzinne spacerowe foty :happy1: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1664/96pj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9190/97rg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1017/99hr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5271/101cl5.jpg[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Słoneczne dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Jak się ma Diana, czy tym razem wizyta się udała?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]