-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][SIZE=3][I][B]Piękny lot Mikiego z nielotem w zębach[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] :megagrin: [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/8668/p3250062wl0.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Czekam na piękny notesik i myślę, że w kwietniu się doczekam[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Wybrałam się na spacer do parku. Szłyśmy chodnikiem, gdy znienacka zaatakował nas bernardyn, babcia nie była w stanie nad nim zapanować i pies bez problemu, jednym szarpnięciem wyrwał się jej. Ratowałam niuńkę przed niechybnym stratowaniem i wzięłam na siebie atak zaślinionego cielska, a w odwecie usłyszałam, że takiego małego psa powinnam nosić na ręku, bo starsza pani nie widzi żadnego powodu, żeby panować nad swoim olbrzymem...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Wieczorkiem na pewno. Bazarek nam sie konczy :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Kubuś będzie miał piękny domek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :megagrin:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Niedziela to niedziela, trzeba się niedzielnić do oporu :grins: Anusia, mam nadzieję, że wieczorem miło sobie porozmawiamy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Kamcia_14']Notesik doszedł :cool3: ? Mam nadzieję , że tak :multi: :multi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Kamciu :loveu: Pozdrawiam wiosennie i słonecznie :loveu: Ciągle czekam, zaczął się okres przedświąteczny, więc pewnie jeszcze sobie poczekam. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Alicja już chyba dobrze się czuje. Szczekała jak coś stuknęło więc najprawdopodobniej wszystko wraca do normy :multi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Maleńka moja piękna Alicja, słoneczko niech znów będzie radosne na wiosnę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi:
-
[quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Aaa u mnie nic nowego, tylko w piątek byłam u fryzjera i wyprostowałam włosi i podcięłam. Lece na obiadek :cool3: [/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][SIZE=3][I][B]Nie to, że zmieniła wygląd to jeszcze zaczęła latać i mówi, że u niej nic nowego. Zuzia o żesz ty![/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=YellowGreen] [/COLOR] :Rose:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Zuzia, normalnie jesteś, ale jakby ciebie nie było[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Co u ciebie słychać, szogunie?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dzień dobry Anusiu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Capri schudła odrobinkę, a do tego wygląda troszkę dziwnie, nie wiem, czy to ogólne zmęczenie organizmu czy zupełnie zniszczony włos robi takie niekorzystne wrażenie (praktycznie dwa tygodnie non stop w kaftanie). Jak samopoczucie Alicji, dziewczynka doszła do siebie? Przyznam, że mi dziś spało się równie dobrze i długo...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Biedny kurczak :shake: taki rozszarpywany, a może tak mocno kochany[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:hmmmm:
-
[quote name='Alka']haha, dośc ostra ta rozgrzewka :evil_lol: pluszak i sznurek wymęczone :evil_lol:... miłego, słonecznego spacerku życzymy :loveu::loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witamy Alu :bigcool: Serdecznie i słonecznie pozdrawiamy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Magda_Miki']Choroba:mad: Chyba bylam niegrzeczna:evil_lol: [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]O żesz bezczelna choroba[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-x [quote name='marzenna79'] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=YellowGreen]Dzień doberek w niedzielę palmową.:multi::multi: [SIZE=7]Dzisiaj [FONT=Verdana]1[/FONT] kwietnia Prima aprilis !!!!!!! [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dzień dobry Marzenno :thumbs: Mizianko świąteczne dla Sukcesa.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Zuza96']:splat:O żesz !!! widziałam, że o czymś zapomniałam.........:evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Zuzia, jak tak dalej będzie to zapomnisz adres dgm [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Kaprysiowa rozgrzewka przed spacerem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :happy1: [IMG]http://images20.fotosik.pl/184/ebfdaedfe36e526d.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/77/a6054c64387e99ca.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/77/81af4f0e29e2132f.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/184/04f84a20c6e2e8e9.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/77/9f500414e0a24677.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/77/fc5fab22ff57eac7.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/184/b7971859659549e6.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/77/d823e39913117c15.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/184/2189c19a2f098666.jpg[/IMG]
-
[quote name='Magda_Miki']No to super! Ja jestem uziemiona, wiec musze sie napatrzec na sliczne zdjecia na dgm:lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]A kto cię uziemił w tak piękny dzień?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Master? To ja muszę się poważnie przyglądnąć, bo myślałam, że to Toruś[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-?
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: :crazyeye:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Latający Miki i lateksowy kurczak! Suuper :klacz:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1008/p3250021yu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6185/p3250024pu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/875/p3250025ww1.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3356/p3250033zf2.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Halo Magdo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Niuńka sama sobie zdejmuje gumeczki, bo nie darzy ich nawet odrobiną sympatii :evil_lol: Dziś pójdziemy do parku na spotkanie z Baśkami i :hmmmm: może uda się zrobić kilka ciekawych zdjęć.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Młodziak sprytny i odważny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/78/784fa0dcac957ffb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/132/37db147cbbbefd4e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/132/86dfc4324ccced77.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Słoneczne dzień dobry :Cool!: pozdrowienia dla wiosennych przystojniaków. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/179/30a32c4a77202ecc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/179/c1c5a7df0fb2df5e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/179/2b8e4033e820cb8e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/74/c84a770904aad8e5.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4']Dzień dobry ;) Fryzura na śniadanie niesamowicie gustowna...:loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Madziu, tak, fryzurka całkiem smaczna [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:wink:
-
Pamięci moich najpiękniejszych słoneczek, tak bardzo mi was brakuje...
-
[FONT=Georgia][COLOR=Blue][SIZE=3][I][B]Witamy. Na dobry początek dnia fryzura na śniadanie[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] :grins: [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/f2c43dcac4b94947.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/184/4fb76553c5c9a1de.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/c7d023f90d0cf9b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/ed2f95cca7f5a032.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aguś dziękuję. Miło sie rozmawia, ale czuję już jakie mam cięęężkie powieki.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Mi też - jak zawsze było miło :calus: - życzę spokojnej nocy i kolorowych snów. Mam nadzieję, że Alicja poczuje się lepiej. Dobranoc Anusiu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sleep2:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Ja na początku kupiłam zwykłe zamszowe w sklepie obok domu, najmniejszy rozmiar... tak i oddałam dla innego pieska, wszystko było za duże, a nie wszystko dało się ręcznie przerobić i zainwestowałam w łapki Rogza, tylko niunia jak była malutka to bała się nawet cichego pstrykania zapięcia w szelkach. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]O [URL="http://animalia.pl/produkt.php?id=4589"]tu[/URL] są[/B][/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][B][I]:loveu: i [URL="http://animalia.pl/produkt.php?id=4568"]tu[/URL][/I][/B][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Szelki rozmiar S (Rogz), są świetne (ale to wyłącznie moje zdanie), regulowane w trzech miejscach, kupione na [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [/B](mamy dwie sztuki, jedne w łapki - te na zdjęciach spacerowych, a drugie zimowe odblaskowe)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Wymarzony sobotni plener i zadowolona rozczochrana Kaprysia [IMG]http://images22.fotosik.pl/77/75b266edbbb80fe4.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/77/7c0dc351222fb777.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/eb0ec8ed1bec7ebe.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/184/d76a871a546d7062.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/3d1bfcc64a7b2c24.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/bc973420084995a5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/01e81ebf909c59d6.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/130/aa1d3c9b487a6db6.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]