Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Zuza96']kochana jesteś dzieki ! Mizianko dla Caprisi[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Już ja ją wymiziam porządnie i powiem, że to od Zuzi, żeby też dzielnie trzymała kciuki za twojego yorka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :buzi:
  2. [quote name='Zuza96']Myślę, że będą, na razie trzeba powysyłać maile do końca[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji poszukiwawczej[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok: :bigok:
  3. [quote name='Zuza96'][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]No tak ogólnie to nie mamy nawet hodowli NADAL SZUKAMY :placz::placz: Ale na czerwiec musi jakiś miot być PRZECIEŻ MUSI :placz:[/FONT][/COLOR][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Myślałam, że może w końcu coś konkretnego jest... szkoda, ale nie ma co się załamywać, przecież niemożliwe, żeby wolnych maluszków nie było :happy1: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  4. [quote name='Zuza96'][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Ja też się cieszę, że mogę z wami być. :loveu:[/FONT][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Lece przeczytać temacik. :lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Ps. Troszeczkę sie rozpisałam u Marty i jej przyszłego psiaka Toficzka ....[/COLOR][/FONT] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Już czytałam :thumbs: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Czerwiec jest pewny, zaklepany, zarezerwowany, Zuzia jak to jest w końcu, powiedz? :modla: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  5. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Witaj Zuziu Kochana[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Jak się cieszę, że jesteś na dgm. Pozdrawiam cię bardzo wiosennie. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Historia maleństw jest na yorkach, to wątek założony przez Monę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  6. [quote name='PositiveThought']oł oł oł. my uciekamy na długi spacerek do parku, czeka nas podróż tramwajem i wizyta w sklepie, ale warto :cool3: zdjęcia będą na pewno. miłego dnia![/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Będę czekać na twój powrót, foty i relację[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Bawcie się dobrze.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  7. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Daguś :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]O żesz i jak tu teraz pomóc zrozpaczonemu Oskarkowi? Nie można pozwolić, by chłopak się głodził i cierpiał duchowo :glaszcze: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  8. [quote name='PositiveThought']:evil_lol: rolnik sam w dolinie... samotny rolnik sam w dolinie... rolnik, rolnik. *nuci*[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Uwielbiam to :siara: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  9. [quote name='PositiveThought']toż to skandal, ale widzę, że Caprysia bardzo dobrze sobie radzi ^^ mógłby chociaż... ulotki roznosić, no! a potomka odwiedza? na spacerki takie jak Kapryśka zabiera?[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Kaprysia to samotna matka gromadki potomków hipciowych i w dodatku przecież jest rolnikiem małorolnym[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :evil_lol:
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]To zdjęcie jest rewelacyjne, Arisek wygląda jak zawodowy słodziak, w dodatku na tle ślicznej pościeli :cool1: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/549/img0687is0.jpg[/IMG]
  11. [quote name='marzenna79'][I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Dzień dobry kochane w Wielki Czwartek !!!:multi::multi:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]U nas dzisiaj brzydko na dworze...:shake: ale Wam życzę słoneczka i miłego dnia dziewczynki...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Marzenno. Dziękujemy za życzenia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Cool!: [quote name='PositiveThought']ja też zaczynam zauważać podobieństwo... taka sama gładka skóra, kolorki po mamusi, wesołe usposobienie też, a rozśpiewanie? alimenty chociaż są?[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Hipopotam maczał w tym palce :roflt: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Alimentów nie ma, twierdzi uparcie, że nie ma pracy i znaleźć jej nie może...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  12. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Dzień dobry Daguś :jumpie: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Pozdrowienia dla Lodowego Smakosza[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6187c9e50b16fffe.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/6187c9e50b16fffe.jpg[/IMG][/URL]
  13. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Cześć Saro :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Gratuluję 50-tki [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:razz:
  14. [quote name='bGirl'][IMG]http://i93.photobucket.com/albums/l67/angie25nj/th_morning.gif[/IMG] dzień dobry dziękujemy za słodkie buziaczki i odwzajemniamy miłego dzionka [LEFT][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][B][SIZE=1]Pozdrawiamy[/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/LEFT] [SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][B][SIZE=1]bGirl [IMG]http://i28.photobucket.com/albums/c223/alicia--bergeron/th_butterfly.gif[/IMG] & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD [/SIZE][/B] [B][SIZE=1][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/234.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiamy serdecznie rodzinkę Biało - Czarnych[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [quote name='Yorkie']Cześć Aga :multi: Nie wiedziałam, że Capri ma taką długą szyję :-o[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Saro :jumpie: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Capri to żyrafa, tylko kopyta zgubiła w wysokiej trawie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :biggrina: [quote name='PositiveThought']witaj Aguś czwartkowo! :loveu: od dzisiaj już wolne, więc korzystam :loveu: pospałabym jeszcze, ale miałam uprawiać jogging, ale nic z tego nie wyszło, niestety ^^ u mnie nareszcie skończyło się wielkie sprzątanie, pranie i tak dalej ._. rączki mnie już bolały :p Caprysia jest śliczną opiekunką jakże wesołego Świrka :loveu: tak sobie pomyślałam, może to adoptowane dziecko Capri i Klemensa/Helmuta? teraz tylko pytanie: kto jest ojcem? :o[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cześć Beatko :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]O ojcostwo podejrzewma hipopotama...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  15. Jeszcze Jeszcze powietrze tobą pachnie, jeszcze się suszą łzy na sznurze, ptak się w gęstwinie czasem żachnie i chmurna sowa się rozchmurzy. Jeszcze się czasem młody kretyn utopi w morskiej toni i gaśnie zwolna mórz seledyn i pusto w mojej dłoni. Wcześnie kawiarnia nasza ziewa, sen ją zimowy wkrótce zmorzy i chłodny wiatr poraża drzewa i serce tak się czegoś trwoży. Agnieszka Osiecka To Jeszcze niech trwa, niech trwa w mej głowie wiecznie...
  16. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]I jak tu się nie zakochać w takim spojrzeniu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :mdleje: [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/DSCN2304.jpg[/IMG]
  17. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Dzień dobry.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Matrixowy uroczy pycholek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3527/mati2jd0.jpg[/IMG]
  18. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzień dobry w Wielki Czwartek. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Pozdrawiamy Wszystkich ciepło, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]a rozbrykana Capri przesyła słodkie buziaki :eek3: :kiss_2: :eek3: :kiss_2: :eek3: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/489530aa2afd2c6b.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/489530aa2afd2c6b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87365fba10aad646.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/87365fba10aad646.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41cbc710b1c5751d.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/84/41cbc710b1c5751d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cef31a933d6144b7.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/cef31a933d6144b7.jpg[/IMG][/URL]
  19. [INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Dobranoc :sleep2:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/d362f1444bb6b5d7.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/96efdaebd8589ab4.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/f5345c829adf5656.jpg[/IMG]
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Będziemy czekać na nowe fotki, w końcu 20 kwietnia to już w tym miesiącu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I](zdjęcia max. 500x500)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Anusia & Alutka']I po co poprawialas? To mial byc dialog, a teraz nikt nie wie jakie piekne slowo tam bylo.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Myślałam, że mam zmienić, to co napisałam[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Zaróżyć chyba :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Tak jest :grins: poprawiłam się :oops: i się zaróżowiłam...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Marto :loveu: Tofik jest prześlicznym małym mężczyzną, uroczy lśniący pysio :mdleje: kochana kruszynka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]:calus: oby jak najszybciej był już przy tobie.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Rozyczki fajne są :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Tak są suuper, do tego jeszcze uciechowskie pudełeczko i zaróżyć się można[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]Zastanawiałam się komu go sprezentować, ale nie miałam czasu dokończyć myślenia, a teraz zobaczyłam komplet w róże... [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:huh:
×
×
  • Create New...