Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Obiecuję, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]a można jeszcze raz zerknąć w te oczęta najpiękniejsze?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Uwielbiam Alicję!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  2. [quote name='Anusia & Alutka']Cytuje: "I nie bedzie sie ciocia smutasić??"[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Ciotka już nie może się smutasić, bo jak patrzy w te oczęta [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Alutkowe... to może się jedynie uśmiechać :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  3. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Piękności kochane mnie odwiedziło, śliczności słodkie :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Alicja jest cudowna, rozpromieni każde smutki i rozpędzi najczarniejsze chmury.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  4. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Alu, tylko ciebie brakuje na zdjęciu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]ale specjalne miejsce chyba czeka między pociechami :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4320/dscf0081shn2.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Olej ich Aguś :eviltong: Ludzie są wstrętni. Zaraz Ci Aguś prześlę pocieszacza :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Proszę prześlij mi pocieszacza[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :modla:
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Hyyyy :crazyeye: A co to za świnie tak mówią?? Oj już ja bym z nimi porządek zrobiła. :lmaa: :snipersm: :-x :olympic: :x :chainsaw: :2gunfire: :boom: Na kolanach by moje dziewczynki przepraszali :mad: :modla: :modla: :modla:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Krwawa Anusia.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Cóż, kaftanik niuńki za bardzo w oczy kole i ludziom ciężko powstrzymać życzliwe języki... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  7. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Na tą dziwną przypadłość ludzką chyba nie ma skutecznego lekarstwa... najlepiej się uodpornić na stałe. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#9932cc]Alu, dziękuję :calus: troszkę mi lepiej.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  8. [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Do zwykłego śmiechu i wytykania palcami już się przyzwyczaiłam, ale w ostatnim tygodniu odporność psychiczna chyba poleciała mi ostro w dół, bo jak słyszę, teksty typu: zobacz jaka debilka idzie z sylwestrowym szczurem, to chce mi się płakać. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  9. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Muszę przyznać, że cieszy mnie myśl spacerków z niuńką bez kaftanika. Dość już mam chamskich, głupich i złośliwych komentarzy pod swoim i niuńki adresem. Niektóre dwunożne egzemplarze pozbawione są rozumu i choćby krzty kultury osobistej. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Zuzia! Szogunku czy ty w końcu jesteś, czy cię nie ma, bo ja nie wiem czy mam płakać ze szczęścia, że wróciłaś czy ze smutku, bo cię nie ma?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Caprysia w domu czasem chodzi bez kaftanika, ale wtedy mam ja obowiązkowo na oku, bo mi się w pielęgniarkę zaczyna zabawiać i szwy samodzielnie zdejmować.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Wodopój na zdrowie ci wyjdzie i na ładną cerę, dobre spalanie [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]i trawienie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1:
  11. :shake: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]znając życie jeszcze ze dwie kawy i może herbatkę... czasem się zapominam i tak sobie serwuję napitki. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1]To będzie trzeba szukać telefonu pod pokrowiec, na pewno znajdziesz coś co ci się spodoba i będzie pasować, ja mam troszkę wysłużoną nokię w różowej obudowie i póki nie padnie ze starości pewnie jej nie wymienię.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  12. [quote name='Anusia & Alutka']He he ale numer! Widze ze niuńka pokochala kocyki by Molkas :grins: Ja wlasnie testuje pojemnosc pokrowca i pije kawusie.[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Ja wypiłam już dwie kawusie i herbatkę z sokiem malinowym :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Pokrowiec pasuje? On jest taki ślicznie wiosenny, bardzo mi się podobał na aukcji.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff8c00]Kocyki są świetne, dobrze się piorą, schną elegancko [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff8c00]i wyśmienicie, że są podwójne, niuńka ma co układać do snu. I do tego są bardzo milusie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  13. [quote name='Anusia & Alutka']Ooo tak. Właśnie o to mi Aguś chodzi 8)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]I sysko jasne :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Anusia, kocyk do mnie doleciał. Niuńka nie chciała go oddać, siedziała na nim, wąchała, lizała, aż w końcu dała się przekupić drospem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Pięknie zerka :loveu: To jest to co u yoraskow kocham najbardziej. Te oczy, tak na bok patrzące :D[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Mnie rozbraja zupełnie, gdy troszkę białka widać i spojrzenie robi się anielskie, choćby nie wiadomo co zmalowała, wygląda pociesznie :thumbs: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  15. [quote name='Alka']masz rację boli i to bardzo...:-( ale pocieszam się ,że do czwerwca już niedługo ...:multi:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Alu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]do czerwca, z pomocą dogo czas zleci w miarę przyzwoicie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok:
  16. Szarotko, Morusek Cię zaprowadzi i na pewno pomoże, on już cię chyba prowadzi tą drogą... przecież wciąć czuwa nad tobą.
  17. [quote name='Alka']dokładnie ... wzruszeń co nie miara ... jeszcze nie tak dawno myślałam sobie ,że każdy następny wyjazd córci będzie łatwiejszy dla mnie , jakże się myliłam , jest coraz trudniej...:-( Teraz zostały telefony,maile i czekanie do 25 czerwca...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Wiesz Alu, kiedyś sobie myślałam, że do pożegnań można się przyzwyczaić, w sumie może i można, jednak to zawsze boli, zawsze jest trudno, bo serce nie sługa, chociaż rozum, wie, że tak być musi... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  18. [quote name='Anusia & Alutka'] Pięęęękna dziewczynka :loveu: Tak ładnie patrzy w cioci kierunku :grins:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Anusiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]niuńka lubieżnie zerka na ciocię Alusię :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  19. [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen][I]Alu[/I] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]:loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3130/schowek01aarh6.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Tuffcio jak marzenie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool:
  20. [quote name='Alka']Witajcie !:multi: Ja dopiero teraz dowiedziałam się ,że Capri była operowana...:oops::oops: Cieszę się ,że szybciutko dochodzi do zdrówka i przesyłamy z Tuffciem moc całusków [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/103/363161zp4.gif[/IMG][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Alu witaj po dłuuugiej przerwie :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Dziękujemy pięknie za cudne całuski. Za Tobą zapewne czas wielkich wzruszeń i radości, cieszymy się, że powróciłaś na łono dgm.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  21. Przy pięknej i bezchmurnej pogodzie można nocą podziwiać niebo, zawsze robiłyśmy to razem na cichych późnych spacerach, cierpliwie i wiernie znosiłaś moje zachwyty. Teraz za każdym razem, gdy patrzę na Wielki Wóz ogarnia mnie smutek, w samotności nawet gwiazdy tracą swój urok. Może ty też widzisz Wielki Wóz, może patrzymy na niego w tej samej chwili?
  22. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzień dobry Kochani,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Capri w kaftanie będzie paradować do piątku, jeśli się nic nie zmieni, a od soboty planujemy tzw. lepszą jako[/COLOR][COLOR=royalblue]ść [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:cool1: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/46cf599393777142.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/118/46cf599393777142.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7ab126a720e29675.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/168/7ab126a720e29675.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/deff18791424544e.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/69/deff18791424544e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f7046df6a7c5525b.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/69/f7046df6a7c5525b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ef0f1d31ee2ad0d9.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/168/ef0f1d31ee2ad0d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aa4879e311c0459b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/118/aa4879e311c0459b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3861a0f807a2a373.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/168/3861a0f807a2a373.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Jakie boskie foteczki :loveu: Aga, Aris nie czeka na obiadek. On pokazuje kto tu rządzi :razz:[/quote] :hmmmm:[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen] a może przewodniczy obradom rodzinnego stołu?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  24. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Kasiu :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Fidlasty w wydaniu spacerowym wygląda bardzo awangardowo. My z niuńka teraz chodzimy na krótkie spacerki, tylko na około trwanika przed blokiem. Prawdopodobnie w weekend pozwolimy sobie na prawdziwy spacer do parku. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/972/tn1000008ej5.jpg[/IMG][/URL]
  25. [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrange][SIZE=3][I][B]Capri śpi, ale zmieniła miejsce, poszła do M1, moja podusia już jej nie odpowiada, posiedzieć i owszem, ale wygodne spanie obecnie zapewnia już jedynie budka. Z przykrością kończę dziś konwersację na miłe tematy, Anusiu, idę spać, jutro już praca wzywa, koniec wolności od obowiązków zawodowych. Dobranoc, życzę pięknych snów wszystkim [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]:sleep2: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I] PS. Widziałam kocyk milusi i mam nadzieję, że będzie stanowić własność Alusi.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...