Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Anusia & Alutka']I zostalysmy same :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Teraz dopiero się zacznie... jak zawsze najlepszy serial :Cool!:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Owocnego nocnego spotkania... Dobranoc [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sleep2:
  3. [quote name='PositiveThought']ajj, wiedziałam, że skrywa się w nim czuły krówek... to prawdziwa miłość. mam nadzieję, że pozostanie trochę na dłużej... pięknie razem wyglądają. :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Noo, dziś wieczorem byłam zadziwiona zachowaniem niuńki, czas dzieliła równo pomiędzy Klemensa i Helmuta, biegała raz do jednego raz do drugiego przyjaciela... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='Anusia & Alutka']Sluchajcie, jak mi sie galeryjki wleka to nie macie pojecia. Yorki i bazarek chodza w miare OK, ale tu sie dostac to trzeba miec anielska cierpliwosc. Slyszalyscie o malenstwie, ktore szuka mamy? :placz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Mi dziś wszystko, o dziwo, działa. Tak, słyszałam o kruszynce... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='PositiveThought']widzę, że Helmut ponownie wkupił się w łaski słodkiej Kaprysi... były kwiaty? a może chociaż cuś pysznego? :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Wydaje mi się, że były czułe słowa, bo chyba w nocy słyszałam jakieś szepty[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :hmmmm:
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dobry wieczór Pati [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Pozdrawiam wiosennie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]wejdź na yorki...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Tak Marzenko, i latała po mieszkaniu i latała... dobrze, że Helmut nie ma choroby lokomocyjnej, bo pęd był naprawdę ostry :wink: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Gray][I][B]Helmut na wycieczce[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :painting: [/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/3e37e875c75dd067.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/79/1f9ac35296519e21.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/54358943145c7d0f.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/71f1abd869eff401.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/817b3fbb0ebcae50.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/f7deaf8c20f127f7.jpg[/IMG]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Nadziejo, dużo dużo zdrowia życzę Tobie i całej Rodzince[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:
  10. [quote name='PositiveThought']od tego ogona ono przechodzi taką falą, niczym tsunami, aż mozna wyczuć drgania ^^ a mlaskanie jak najbardziej zawodowe ^^[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]O tak, dobrze napisane [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:happy1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Anusia, a Alicja w jakim stylu spożywa pokarm?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]To specyficzny rodzaj arystokratycznej yorkowej kultury dotyczącej żywienia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  12. :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]prawidłowe beknięcie idzie od czubka ogona... idzie idzie i z wielkim hukiem wydobywa się z paszczy najedzonego lwa, a mlaskanie zagłusza wszelkie myśli i odgłosy domowe...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Halo :biggrina: Na tych zdjęciach, na poważnie, niuńka wcina dropsy, tak jej smakują, że mlaska na całe mieszkanie, beka, chrząka i obowiązkowo tak właśnie je rozgryza - z otwartym szeroko pycholkiem, a dropsy to zwykły Royal dla yorków powyżej 10 miesiąca życia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia]:roll:[/FONT]
  14. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Degustacja royalowych dropsów, mniam mniam...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b20ffe1f6a4f69e7.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/b20ffe1f6a4f69e7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/20754d9feb9a9fe0.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/20754d9feb9a9fe0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/294c1f5f6e22be84.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/294c1f5f6e22be84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6777609d9306f18a.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/6777609d9306f18a.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Cześć Saruś[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Przesyłam wiosenne pozdrowienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus:
  16. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Witamy kwietniowo i wiosennie, póki dogo działa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  17. [quote name='Anusia & Alutka']Alicja śpi na kocyku :roll: A Anusia próbuje sie uczyć :grin: Wpadlam tylko upewnić się że dgm dalej nie działa ale jak widac dziala. I zauwazylam ze jak robie literke "ł" to zawsze mi sie inne stronki otwieraja :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Słoneczko wygodnie sobie wypoczywa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :sleep: :hmmmm: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Anusia, zdolna jesteś, wystarczy jedna literka, a tu od razu ciach i otwiera się inna strona[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :klacz:
  18. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Dziękuję za opinię[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :modla: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Co słychać u Alicji i Anusi w pierwszy wtorek miesiąca kwietnia?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :laugh2_2:
  19. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Wesoły Świrek w kaprysiowym miłosnym uścisku :grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cc75ebfb263e05d1.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/cc75ebfb263e05d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c82d4bed288b2f81.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/c82d4bed288b2f81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d83658a091912c28.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/d83658a091912c28.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Anusia & Alutka']Wiewiórzaste ofiary :loveu: Miałam kiedys na zastępstwie na ćwiczeniach takiego pana, który wyglądał jak wewiór. Spodobałby sie Kaprysi :grins:[/quote] :megagrin: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Mogę się domyślić, co ona by mu robiła[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Anusia, ładne [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56357"][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]to[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/URL][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]? Mam wrażenie, że za chwilę popadnę w przesadę ilościową :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  21. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Witaj Anusiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Gwiazda :roflt: rozczochraniec, potarganiec w pełni zdrowia nie chce wracać do domu, węszy i węszy w poszukiwaniu wiewiórzastych ofiar...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff8c00][COLOR=seagreen]Kocyk milusi[/COLOR] :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  22. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Wiosenne, gorące i serdeczne pozdrowienia dla słynnego Szarika i kochanej Rodzinki :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dużo, dużo zdrówka życzę :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Jeny Aga, co Ty Caprysi zrobiłaś? Straszny wzrok, uciekam gdzie pieprz rosnie :eek2: :scared: :lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Powiedziałam, że zaraz zrobię jej pięknego kucyka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [quote name='Zuza96'][FONT=Comic Sans MS]A gdzie Wy jesteście ?? :mad: :placz:[/FONT][/quote] :motz: :motz: :motz: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]nie chcieli mnie tu wpuścić...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Anusia & Alutka']Normalnie sie tu wejsc nie da :angryy:[/quote] :comp26: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]dogo bee...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='bGirl']dzień dobry zotawiamy wiosenego tulaska... [B][SIZE=1]Pozdrawiamy[/SIZE][/B] [B][SIZE=1]bGirl [IMG]http://i28.photobucket.com/albums/c223/alicia--bergeron/th_butterfly.gif[/IMG] & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD [/SIZE][/B] [SIZE=1][B][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/234.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/quote] [COLOR=magenta][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Dzień dobry[/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witamy serdecznie i pozdrawiamy słonecznie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  24. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Biało - Czarna piękna brygado, może tym razem pozostanie ślad po moim poście[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :hmmmm: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Chciałam się wiosennie przywitać i życzyć udanego wtorku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigcool:
  25. [quote name='marzenna79'] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=darkred]Dzień dobry Agnieszko !!! :loveu::multi::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [SIZE=5][I][B][SIZE=5][FONT=Georgia][COLOR=darkred]Pozdrawiam Was kochane z pochmurnej Gdyni.:shake:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][/SIZE] [IMG]http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10704;101/st/19960725/n/SUKCES/dt/-6/k/c159/age.png[/IMG][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Jak się cieszę, że cię widzę![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
×
×
  • Create New...