-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dobry wieczor :loveu: Kocyk wlasciciela nie zmienil i nie zmieni :angryy: Ewentualnie zakupie nowy, ale musi byc ciemny, bo to taki brudaski troche są :roll: Alicji jak przyklepia sie wloski pod pysiem, to tez wyglada jak Pani Lisica :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Halo, to ten nowy kocyk raczej zbyt jasny, ale jak zwykle śliczny [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:cool1: [quote name='PositiveThought']witaj Aguś :loveu: do lisów to dziewczynki niepodobne, mamy tu jedną taką wredotę i przystojny to on nie jest :roll: Caprysia jest przecudną kobietką :loveu: zadumaną... zastanawiającą się nad sensem istnienia... nad sensem życia...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witaj Beatko, niunia bardzo dziękuje [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:buzi:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Sliczne spacerkowe zdjecia, tulipanki juz kwitna :loveu: strasznie lubie te kwiatki, sa pieke, a zolte takie wiosenne :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]mam pytanko, czy Capri zawsze tak nosi ogonek, czy raczej wyma****e nim ponad grzbiecikiem?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]Nosi na grzebiecie, gdy ma pełną swobodę i robi co chce albo gdy się bawi, szaleje, wcina jedzonko... opad na wilka ma w chwilach zadumy, zastanawiania się, szukania i wypatrywania wiew[/B][B]iórzastych miłości [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll:[/I] [quote name='bGirl'][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/1198d69b1ddc27c7.jpg[/IMG] jak pięknie się prezentuje :loveu: [LEFT][B][SIZE=1]Pozdrawiamy[/SIZE][/B][/LEFT] [B][SIZE=1]bGirl [IMG]http://i28.photobucket.com/albums/c223/alicia--bergeron/th_butterfly.gif[/IMG] & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD [/SIZE][/B] [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/asd.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Dziękujemy ślicznie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dosłownie dwa w jednym, sik męski klasyczny i rozkoszne spojrzenie mężczyzny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :klacz: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/659a50c013e298d5.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/198/659a50c013e298d5.jpg[/IMG][/URL] :sweetCyb::sweetCyb:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]:sweetCyb:halo halo, cześć!!![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2fe48f0c1480eb91.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/143/2fe48f0c1480eb91.jpg[/IMG][/URL] -
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Wiosenny spacer[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/7f4206310b189dd2.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/f9fe19d72869d4c3.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/9e024b81a8d8b73a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/b1187a2bab94decf.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/499dc1f3ec5b33b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/79/5c0551ae299287bf.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/133/078ac06f5baa28e3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kasia_zg']Dzien dobry...jaki słodki pysiolek na tej foteczce...Również życzymy przyjemnego dzionka :)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=YellowGreen] Witaj Kasiu[/COLOR] :calus: [COLOR=YellowGreen]Serdecznie cię pozdrawiam.[/COLOR][/B][/I][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][B][I][COLOR=DarkRed][FONT=Georgia][SIZE=4]Dzień dobry Aguniu miła !!!:multi::multi: Witaj słodka Capri malusia. :loveu::loveu: Pozdrawiamy i także życzymy miłego i słonecznego dzionka. [/SIZE][/FONT][/COLOR][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=DarkOrchid] Poranki z Marzenką zawsze są miłe i pogodne[/COLOR] :thumbs:[/B][/I][/SIZE][/FONT] [quote name='Yorkie']Cześć Aga :multi: Ochy i Achy! Co za poza! Capri to prawdziwa modelka! :loveu: Muszę Arisa odciągnąć od kompa, bo się jeszcze chłopak zakocha :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=Magenta]Cóż, najwyżej będą siedzieć po nocach na czacie[/COLOR] :user:[/B][/I][/SIZE][/FONT] [quote name='*Ania...Niuf*']dzień dobry kochane:loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B] Dzień dobry Aniu :Cool!: Pozdrowienia dla Diany i Maksymiliana.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='fidelek2'] Dzień dobry Aguś :loveu: Jak przygotowania do Świąt? Zakupy, porządki...latanie i bieganie...;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Witaj Kasiu :buzi: Hihihi, teraz mogę już latać tylko z niuńką po parku, reszta prawie załatwiona... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry kochane :loveu: Późne bo późne ale jest ;) Kaprysia wygląda jak posąg psa, na posągu świata :lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B] [COLOR=Red] Cześć Anusiu :loveu: czy kocyk zmienił dziś właściciela? [/COLOR][/B][/I][/SIZE][/FONT] [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jak sie widzialo z rana, takiego pysiaczka to nie ma mocnych, aby dzien nie byl mily i udany :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]no i jak tu nie zakochac sie w Yorku? albo przejsc obok nich obojetnnie? skoro one tak pieknie prezentuja sie :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B] Witaj Daguś, zabiegana studentko. Jak miło cię spotkać na dogo :Rose: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]:hmmmm: a ja mam pomysł :knuje: wydłużymy dobę[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]i wtedy będzie czas na dgm :grins:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple] Zapisałam się na 2-letnie studium fotograficzne :multi: :multi: no i od wrzesnia/października ruszam. Wtedy to juz chyba całkiem nie bede miała czasu na dogo, bo od pon-pt bede spedzala czas na Uczelni, a sob-nd na studium, ale juz sie nie moge doczekac :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Wtedy będzie w galerii Oskarka każdego dnia przybywać mnóstwo pięknych zawodowych zdjęć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :thumbs: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj zalatana ostatnio jestem nie powiem, ale wiesz o czym teraz marze? żeby sie wyspac, pospac do 9 i nie wyczekiwac na budzik :evil_lol: ostatnio strasznie mnie draznil kiedy mnie budzil o 6 :diabloti: Jutro mu na to nie pozwole, spie dopoki sie nie obudze, albo dopoki nie obudzi mnie Oskarek :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Chwila luksusu... pospać smacznie, spokojnie i obudzić się wyspaną - oj marzenie :roll: Podaruj sobie chwilę luksusu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Cześć Kochana Zabiegana Kobieto[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Pozdrawiam Cię wiosennie, póki jesteś na dgm![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dziękujemy za miłe słowa :modla:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Super kociak wykluł się w podpisie Justynki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Bardzo symaptyczny wyraz pyszczka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Arisek słodziak![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img470.imageshack.us/img470/8308/img0671mk9.jpg[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]W końcu każdy spacer to wyjście[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :wink:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]A masz piękny pojemnik na kokardkowe cuda Arisa?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Niunia :grins: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT][/INDENT][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1198d69b1ddc27c7.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/188/1198d69b1ddc27c7.jpg[/IMG][/URL]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Daguś :loveu: Udanego dnia życzę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f23f7e6cff54ceee.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/f23f7e6cff54ceee.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e3762c98e2a5c907.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/79/e3762c98e2a5c907.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e36800fc64b45d85.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/e36800fc64b45d85.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/37b3f9b6bb90e8dc.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/187/37b3f9b6bb90e8dc.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Oskaruś jak zawsze oszałamiająco przystojny[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1: -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigcool: [IMG]http://img477.imageshack.us/img477/3908/zmisiemlm8.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Mały przystojniak z Matrixa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Niech mu zdrówko służy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dzień dobry Alu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Miłego dnia życzę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/184/schowek01zzp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7906/dscf1653du7.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5853/schowek01whg0.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Kolega Tuffiasty rozbawiony, aż miło popatrzeć[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :thumbs:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/6014/tn1000001fk9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5738/tn1000005hc5.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Rozkoszne ujęcia Fidlaczka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/139/132ace488a865559.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/139/5b346b191f8c9e77.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/82/729d6ac26f044ec5.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Świetne foty kawalerów i do tego ślicznie soczyście zielono[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Cześć Saro[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#4b0082][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Fajny zestaw fotek przed i po :happy1: Aris ma niezły zbiór kokardek.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=black][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4676/img0665kp0.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=black][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1560/img0666om2.jpg[/IMG][/COLOR]
-
Kolejne święta już niebawem, pierwsza Wielkanoc bez ciebie, bez twojej radości na widok tylu jajek... Kto będzie pilnował koszyka pisanek, kto będzie liczył jajka? Twoja pufa pozostanie pusta...
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Dzień dobry. Życzymy Wszystkim miłego i udanego dnia [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:ylsuper: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/133/970b6bf9071ed17e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Tak, niewątpliwie wspaniale zajmie sie malenstwem. Mnie martwi tylko jak to pogodzi z praca...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Nie mam zielonego pojęcia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:niewiem:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Taaaa Hie hie hie :knuje: Teraz moge odetchnac, bo z maluszkiem jest OK i Mona poki co sie nim opiekuje, wiec pozwol ze sobie glosno westchne: [B][SIZE=6]A[/SIZE][SIZE=5]a[/SIZE][SIZE=4]a[/SIZE][SIZE=3]a[/SIZE][SIZE=2]a[/SIZE]ch!!![/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Jakie to A piękne i kobiece :loveu: (czytałam wątek na bieżąco, Mona ma wielkie dobre serce)[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Witaj Nadziejo :calus: Trzymaj się dzielnie i idź do przodu, śmiało i z uśmiechem.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]