Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=olive]Kaprysiowa poranna awangarda[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [/INDENT] [/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b3050f5926f54ce3.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/b3050f5926f54ce3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2839b86a39f9f39a.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/2839b86a39f9f39a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c3ccac3409637be9.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/100/c3ccac3409637be9.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='nane']dzień dobry widzę, że prawie wiewiórka:peace: prawie nie śpi :shocked!:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Witaj Marto[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Pozdrawiam poniedziałkowo.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=darkorange]Agusiu, a proszę Cię bardzo.:p[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorange]Dziękujemy rodzinnie.[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F6.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorange]Agnieszko ! To są emotikonki z amerykańskiej poczty IncrediMail, którą ja posiadam.:loveu: Jest to najpiękniejsza poczta emailowa na świecie.:oops: :loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorange]Jakie piękne listy z niej wysyłam...[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/74C.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Właśnie byłam na stronie (nigdy wcześniej tu nie byłam) i podziwiałam... takich pięknych buziolków to jeszcze w życiu nie widziałam, wszystkie są urocze, dopracowane, kolorowe... Mogę sobie tylko wyobrazić Marzenko, jakie piękne listy wysyłasz :thumbs: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  3. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Marzenko pięknie dziękuję, to jest cudne[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F4.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Tobie i całej rodzince życzę udanego i dobrego poniedziałku [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/8AA.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  4. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]:bday: :bday: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Arisku życzę tobie przede wszystkim dobrej, wyrozumiałej [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]i troskliwej pańci...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4223/img0546ln9.jpg[/IMG]
  5. [quote name='nane'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkorange].... wiewiórki jeszcze pewnie nigdy na rączkach nie mieliście :shake: a Capri chciała się z nimi tylko zaprzyjaźnić :evil_lol: one by przychodziły same a wy moglibyście dawać im orzeszki i je głaskac do woli ......:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Zaspana prawie wiewiórka mówi słoneczne dzień dobry :cool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f3157185a532544a.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/230/f3157185a532544a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e190cb60be4b7bc7.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/175/e190cb60be4b7bc7.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='PositiveThought']mówiłam! mówiłam! zawsze wiedziałam, że Kaprysia to pani domu z pierwszego tłoczenia. w dodatku stylowa... gosposia pierwsza klasa![/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Mazowszanka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cunao: [quote name='PositiveThought']wsyscy sobie posli bes doblanoc, ale ja nie jestem taka i powiem gsecnie doblanoc... :( ale ja sobie i tak idem. pa pa, macham ląckom. :sleep2: i ide, i taka spiąca jestem, ze sie potkłam...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Beatko śliczne słownictwo...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Przepraszam, że tak cię wczoraj opuściłam bez słowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose: [quote name='Anusia & Alutka']Piękne dobry wieczór :loveu: Jak tam po weekendzie? Mam nadzieję, że piękny był :razz: :cunao:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Anusiu, nie zostawiaj mnie już, buuu :placz: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dobrze, że jesteś! Jak tobie minął weekend?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=darkorchid]:evil_lol: Ale ze mnie ciemna masa...[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/6DC.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/74C.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Baśki to przecież wiewiórki...:oops:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/5FE5.gif[/IMG]Nareszcie mnie olśniło. Dziękuję Aguś.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]:loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]To Caprysia była niezdyscyplinowana...teraz żaluzju paniała...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]DOBRANOC.:multi: Ucałowania.[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F7.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Marzenko,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]a ja cię powitam słonecznie w poniedziałek :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Cudne, rewelacyjne te buziole[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :p :-P :-P [quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zdobywczyni szczytów :loveu: [/SIZE][/FONT][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Cześć Saruś :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Mała zdobywczyni wielkich szczytów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] ;)
  7. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry Martusiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Tofiiczek jest przepiękny i taki słodziutki malutki, niech zdrowo rośnie :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/e433ac9ef2b02b6b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/f680e8ce978f18a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/174/8d07910538dcb651.jpg[/IMG][/URL]
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Kaprysia pewnego pięknego dnia stanęła twarzą w twarz z wiewiórką... i zakochała się po czubki swoich uszu i ogonka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I] [SIZE=2]Uparła się, że jest myśliwym i upoluje obiad...[/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Kaprysia sama się postarała o obowiązkowe uwiązanie, widocznie to lubi [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]I troszkę kwiatków spotkanych dziś na spacerze w parku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/917ccaf027b8e08c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/9c3a687156e390eb.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/dddd925aeb31b72e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/8d368d3eaa8d4137.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/04c334beaae2cc2d.jpg[/IMG]
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Smutne, ale prawdziwe...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8743/49aaazy6gi5.jpg[/IMG]
  12. [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][I][B]Dzień dobry Kamciu :thumbs:[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/1595/23616423aa1.jpg[/IMG]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Od dnia, gdy Capri zakochała się bez pamięci w Baśkach, spacery w parku są zawsze na smyczy... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Mała niunia pozdrawia wesoło z wysoka... [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/0819cdd8f87fde7e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/7506ef5280a4a4ad.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/230/9cee841b133e0bae.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/100/e6312809d9b525db.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/3605abf813423410.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/df21ad3c31f7752e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/175/b991a18b8fddb47c.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='marzenna79'][COLOR=YellowGreen][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4]A tak swoją drogą Aguś, czemu Capri tak nie lubi kucolka na główce ??????? :cool3: Czemu ją denerwuje taka piękna fryzura na cebulkę, czy fontannę ? :loveu: Dzięki za pozdrowienia kochana dla mojego rekonwalescenta.:multi::loveu: [/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Kaprysia lubi być naturalna, rozpuszczony włos jest taki kobiecy :razz: poza tym uwielbia tajemniczo zerkać spod grzywki i onieśmielać płeć brzydką :mdleje: Bogini awangardowej fryzury :huh: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='marzenna79'] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=YellowGreen]Witaj Agnieszko !!!:multi::loveu: A co to się stało, że nie ma dzisiaj fotek Caprusi ? :cool3: Co u niej nowego słychać ??? :roll: A tak w sumie, to niedzielne DZIEŃ DOBRY ! :multi::loveu: Aguś pozdrawiam Waszą rodzinkę.:loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dzień dobry Marzenko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]:thumbs: Pozdrawiam niedzielnie. Fotki zaraz będę. Dzisiaj niuńka znów próbowała upolować wiewiórkę... Teraz już wykąpana i wyczesna poprawia niedoskonałości domowego fryzjera i szoruje łepetynką po dywanie. Jak na razie mamy rekord, kucyk utrzymał się w stanie nienaruszonym już 10 minut, pewnie to jego ostatnie chwile... Pozdrowienia dla Sukcesika, niech wraca szybciutko do formy :laugh2_2: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='PositiveThought']witaj Aguś! :loveu: stęskniłam się, a ile zaległości mam... ajajaj... ale się opłacało. było pięknie i cudownie. musimy się troszkę poczytać![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Beatko, jak wspaniale, że powróciłaś z wojaży[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Mam nadzieję, że wypoczęłaś i cudnie się bawiłaś. :Rose::Rose::Rose:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Sama słodycz[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Pozdrawiamy wiosennie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  19. :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]ależ superaśne ujęcie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz: [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/TEDDY/DSCN2267.jpg[/IMG]
  20. [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]dzień dobry śliczne widoczki pozdrawiamy milusio [IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][B]Cleo & [/B][/SIZE][SIZE=1][SIZE=3][B][SIZE=1]WielkoLUD [/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/FONT][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Karinko dziękujemy za odwiedziny i przesyłamy same pozytywne fluidy :Cool!:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Zdrówka życzę i słoneczka pięknego :bigcool:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/228/05c201a5dfd9af50.jpg[/IMG]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dzień dobry Madziu :multi: :roflt::roflt::roflt:co za duet ... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][COLOR=Green][SIZE=3][I][B]Cześć Marto :loveu: to był tylko delikatny początek i zapowiedź dziwnych świąt... Wielkanoc miałam całkowicie białą, śnieg padał dzień i noc, a zaraz po świętach przyszedł deszcz i wszystko wróciło do wiosennej zielonej normy [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Green]:p[/COLOR]
  24. Moim najukochańszym tęczowym aniołkom... Gabciu, Whisky kocham was i tęsknię, z każdym słonecznym i ciepłym dniem coraz mocniej mi was brak...
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dzień dobry Daguś i Oskarku :cool1: Cudne fotki, rozpłynęłam się w zachwycie...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/99/4439df232d749f87.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/173/f68536ca685bf469.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/228/cf404cf424b42b47.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...