-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Ktoś się majta na sznurze[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :-?
-
[quote name='marzenna79'][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=seagreen]Witaj kochana Caprisiu i Agnisiu !!!:multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=seagreen]Co tam robisz pod stołem kruszynko śliczna ? :loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=seagreen]Fajne ujęcie.;)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/48583e8998c35a22.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/183/48583e8998c35a22.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=seagreen]Pozdrawiam dziewczynki i życzę miłego dnia oraz pogodnego. ( U nas zaczęło właśnie padać i zrobiło się czarno za oknem.):shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Witaj Marzenko :smilecol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Zupełnie nie wiem dlaczego... niuńka zwiała pod stół na widok mistrza grzebienia w mojej osobie, i za żadne skarby świata nie chciała wyjść.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='nane'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]dzień dobry Aguś:loveu: widzę, że Capri ma zrobioną kiteczkę :cool3: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]ale ja widzę po jej oczkach, że bardziej jej odpowiada naturalny fryz :ylsuper: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Marto, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]może kiedyś zrobię jej trwałą [/COLOR] :megagrin: [/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Pegaza']Witajcie ma kiteczke ale fryz i tak jej leci na oczka :eviltong: mi sie wydaje ze siedzi pod stołem w oczekiwaniu na dobry kąsek :eviltong:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Halo Pegaza :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Pozdrawiamy słonecznie i wiosennie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='madziasto4']A la panienka z okienka :loveu: Dzień dobry :)[/quote] [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cześć Madziu :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mamy nowy plener tzw. stołowy...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Cześć Aga![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Capri się zawstydziła :oops: :loveu: [/SIZE][/FONT][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Dzień dobry Saruś[/COLOR] :calus: [/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Taaak, biedna wstydliwa niunia...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
:evil_lol: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Toffik górą :sweetCyb: Tuffciu czadu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :scream_3:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Mała kiszona duupcia domowa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :evil_lol: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]też może się nam pokazać[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll:
-
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
Aga76 replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ernusiu, tęczowy kwiatuszku -
[INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Dzień dobry, dziś witamy spod stołu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Cool!: [/INDENT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b5788d31036272a5.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/237/b5788d31036272a5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b722ef4f9a72d22d.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/104/b722ef4f9a72d22d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/48583e8998c35a22.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/183/48583e8998c35a22.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6103f090e1f3e6d9.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/183/6103f090e1f3e6d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3570c47ef114a647.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/183/3570c47ef114a647.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ed9909d68e151d7d.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/183/ed9909d68e151d7d.jpg[/IMG][/URL]
-
Pierwsza moja samotna wiosna, pierwsza, po wielu latach, wiosna bez ciebie, Gabciu...
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Mądry kochany szkrab[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1:
-
[quote name='maartucha']i wrocilam ze szkoly, torszke wczsniej niz ustawa przewiduje :cool3: hihih :D a jak przyszlam kochany Świrek jak mnie przywital :D :loveu: :loveu: a teraz smigam na miastko :loveu: sesyjke dzis zrobie Toffiskowi jak przyjde :D[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Komu dobrze?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Marcie dobrze... :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Marzenko popołudniowo :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Pozdrawiam słonecznie Szanowną Rodzinkę i oczywiście obowiązkowo, podwójnie ciepło - pana Sukcesa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Ogarnelo mnie zniechecenie totalne. I co zrobic z tym fantem skoro uczyc sie trzeba?? :placz:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Anusiu,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]myślę :hmmmm: i myśle, smyram się po włosach... :splat: rozgrzewam zwoje swoje i :PROXY5: mam pomysła przedniego, zatem na zniechęcenie totalne, które cię Anusiu niespodziewanie dopadło najlepsza będzie sesja terapeutyczna z udziałem moim we własnej schodzonej już z lekka osobie :cunao: i może pannie Beatce Yetikowej :knuje: Nie zapomnijmy również o leczniczej mocy wszelakich ziół rodzimych producentów :drink1: co zawsze rozpromienią nawet noc ciemną...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#9acd32]Niech moc będzie z Wami :ylsuper: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#9acd32]Razem z Capri wzniośle - radośnie pozdrawiamy :stupid: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzień dobry :cool1: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Buziaki dla Matiego [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Urodzony kierowca z chłopaka![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3233/skupionykierowcagw4.jpg[/IMG]
-
[INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Waćpanno, śniadanie podano do łóżka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :razz: [/INDENT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b15216e11a014ad2.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/94/b15216e11a014ad2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4a214cbdecb22f04.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/218/4a214cbdecb22f04.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b18450ec40b1ad9b.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/218/b18450ec40b1ad9b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fcfb22ded9e2f4bf.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/94/fcfb22ded9e2f4bf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/77264176029edc60.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/218/77264176029edc60.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2cadaa936e3592be.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/163/2cadaa936e3592be.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0a756023d2e44d0b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/163/0a756023d2e44d0b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f72b1aa1d84ebd1f.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/218/f72b1aa1d84ebd1f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3cfe8ca75619fa5d.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/218/3cfe8ca75619fa5d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0215f2d1f279732b.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/218/0215f2d1f279732b.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Słodki Tofficzek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :evil_lol:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witam dzielną pańcię :loveu: miłej drzemki życzę w ciągu dnia :wink: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Jesteście Kochane[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B] Na mnie już pora, więc grzecznie mówię dobranoc i życzę najpiękniejszych snów... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/3981.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Mówże, mówże co się pomyślało, że twe jagody rumieniem zalało...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Ach, i jak tu wybrnąć z niezręcznej sytuacji :hmmmm: :PROXY5:pomyślałam sobie bardzo kobieco, ładnie i ponętnie, podwójnie :roll: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[COLOR=Magenta][B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Kiedy się wstydam łokrutnie, ale przynajmniej pomyślałam cudnie[/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] :oops:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Brrrrr!!!! Trzese gaciami w... Ups, pardon, ja nie mam na sobie gaci :oops:[/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Nie powiem co pomyślałam... aż się potem zlałam z wrażenia[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :roll:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nie moglam sie zdecydowac, ktorego chce i poki co mam dwa :oops:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Red][I]To tak jak ja, gdy zobaczyłam aukcję...[/I][/COLOR][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta%201/m06.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B] bójcie się hihihi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']Anusiu, insynuujesz coś? Agusiu, nie wyjeżdżaj z powagą, ciemno jest, a powaga się czasem niepoważnie zachwuje...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Jam jest powaga nad powagami, aż się mnie bać można[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Beatko jak humorek? Anusiu będziemy miały śliczne misie! [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aga, zlituj sie! Po co Ci te kapsuły?? TK do dzialania zmobilizuj! Sport to zdrowie, a i skora zrobi sie bardziej jędrna :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Niepotrzebne (chyba hihihi), ale aukcja Toski[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I]TK jakby zobaczył co licytuję, to by mi kompa z domu wyniósł, cicho sza...[/I][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Chciałam z powagą wyjechać i atmosferę udoroślić [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll: [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I]Mój przelew za krem to był zestaw pierwszych wybranych wybiórczo liter (z całego zdania) ... dwa dni czytałam post, żeby się odnaleźć [/I][/COLOR][/FONT]:oops:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Cichaj Ty!!! Rozliczenie AFN sprawdzalam, bo nie ma mojej wplaty z dnia 29.03.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=RoyalBlue][I]Ajć... ostatnio rozliczenia nie są już takie czytelne jak kiedyś i terminy... nieświeże[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Waćpanie zamilkły... jam tu sama została i łzy rzewne leję :placz: dyć to nie lada wyczyn pisać sama do siebie...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]