Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B][COLOR=Blue]Fionka i jej pomysły na udany sen...[/COLOR] [IMG]http://images20.fotosik.pl/404/b86645728575f313.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/348/58a603d3d3f10ed4.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/404/8b5d01eac6f892ad.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/116/9b6799818ab7c5eb.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/116/bd3582397f53b0b2.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/404/634f10856ed5df69.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/404/6e1bc20bf4a693dc.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/116/42180ef49274b2a4.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/404/f5dde430f394eee0.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Nowa zabawka Kaprysi, ma na imię Pyza - do tej pory tylko raz została podstępem zarekwirowana przez Fionkę... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/348/838b1674049940b8.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Ha! Jeszcze chwilka i bedzie szalał za malutką G[B]a[/B]lą ;) Ładne imię, że też wcześniej na nie nie wpadłam. OK, uciekam do cywila :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Cywil beee[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='Anusia & Alutka']Hey Agus :loveu: A to mala cwaniara ze sceniorka :evil_lol: Fajnie ze dziewuszki sie dogaduja. Powiedz mi kochana, jak reaguje TK, bo o nim nie wspomnialas.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cześć Anusiu :loveu: [/B]TK... pozytywnie (bardzo pozytywnie) i na odległość (ale ze zrozumieniem)... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][B][I][COLOR=Teal]Uprowadzenie frędzelka...[/COLOR] [IMG]http://images20.fotosik.pl/394/722125ccd49234f4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/339/9b91941bb5399518.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/394/0bfe68ebc6aec409.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/394/72b9849c410b8151.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/339/46b2b073724d2df6.jpg[/IMG] [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I]Dzień dobry [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/8E5.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I] W końcu i do nas zawitał deszcz, troszkę grzmotów i błyskawic, ale bez rewelacji. Fionka coraz pewniej czuje się na nowym terytorium, wie gdzie podają jedzenie, wypięła się na karmę gdy nareszcie wyniuchała, co spożywa Kaprysia, wolała wylizać jej pustą miskę niż zjeść swoją porcję. A gdy dostała swoje royalowe kulki i odrobinkę ryżu z marchewką to wyjadła gotowane... kulki zostawiała w misce i zaczęła szczekać... Dziewczyny zabawiały się już w dentystki i obie przestraszyły się swoich szczęk - to było przypadkowe zderzenie: jedna skakała z łóżka, a druga namiętnie chciała się na nie dostać i na trasie doszło do czołowego bum. Fionce niestety wciąż utrzymuje się rzadsza koopka, ale apetyt i dzikie pomysły dopisują. Capri przyzwyczaja się do nowej sytuacji powoli, ale myślę, że z każdym dniem jest naturalniej. Niuńki bawią się razem albo na dwa fronty, a ich wspólna zabawa jest komiczna i kontakt coraz odważniejszy. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='Anusia & Alutka']Musze sprobowac... Ale jak dla mnie to chyba lepszy efekt by byl jakby zatkalo sie nia uszy i dziurki w nosie... Ale skoro mowisz ze na czolo :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]A pewnie, że lepszy efekt, ja na razie muszę schłodzić, znaczy się staram, bo inaczej grozi mi właśnie to wypłynięcie...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pegaza']ee tam lepsze są tik taki nie dość że chłodzą to i kalorie lecą:evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]A ile kalorii jest w mózgu... przed ugotowaniem i po wypłynięciu?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Tera ide później byde :eviltong: :bye:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]I poszła... buu[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='Anusia & Alutka']Ja sie zastanawialam co ostatnio taki katar mam, a to chyba moj topniejacy mozg... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wacko/998.gif[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Ja stosuję gumę miętową na czoło, podobno świeżości dodaje i chłodzi [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:splat:
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Saruś, szybkiego powrotu do zdrowia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:glaszcze: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5007/img1319el3.jpg[/IMG] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Słodziaczek - przystojniaczek[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :kiss_2:
  10. [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Taka wstretna baba smiala byc podla :angryy: Malenka jest cudowna. Moja G[B]a[/B]la ;) Oczka chabrowe, ale widze ze diabelskie na maxa :diabloti: Saro rozumiem Cie kochana. Mam kolezanke Diane wiec wiem o co chodzi. Masz piekne imie :loveu: Takie ksiezniczkowate :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Babsztyl a feee[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-x [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B]Dzień dobry :grins: [/B][SIZE=2]Ps. Mózg mi się przegrzewa...[/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B][COLOR=DarkOrange]Dzień dobry[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/886.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Komitet powitalny na najwyższym szczeblu[B] :cool1: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ea941b6636f14d08.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/ea941b6636f14d08.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [LEFT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]To chyba zawodowa liga koszykówki[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :crazyeye: [/LEFT] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/402c6445f74e9faa.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/402c6445f74e9faa.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [LEFT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Czy będzie ofiara śmiertelna i śliczna żyrafa straci głowę[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink: [/LEFT] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ff3c8ccce21a9248.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/ff3c8ccce21a9248.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [/CENTER]
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Jak sie miewa malutka G[B]a[/B]la i nasza najbardziej kobieca kobieta na forum, czyli Kaprysia? Mialam podly dzien :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dzień dobry Anusiu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi: [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][I]Kto śmiał być podły[/I][/COLOR][/FONT] :mad: [quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Witam co u p[ięknisi słychać dzisiaj w takie piękne, słoneczne popołudnie???[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Słoneczne pozdrowienia z Zabrza od Pati & Baksymiliana[/COLOR][/B] [IMG]http://www.pogodne-sloneczko.pl/img/smile_sun.gif[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Witaj Pati, przesyłamy gorące uściski[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][COLOR=royalblue]Dzień dobry Agniesiu!![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Witam Was słodkim buziakiem bo małej nieobecności[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG] [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Jejciu ale mnie ominelo...Nawet nie wiesz Agniesiu jak ciesze sie że masz drugi ogonek w domku...Księżniczka Fiona jest słodziutka...maleństwo kochane...urczny bombelek :loveu: Serduszko maleńkie kochane...cudna kruszynka[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8FA.gif[/IMG][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]A niuńka jak zwykle śliczna panienka podoba mi sie w tej fryzurce...tulasek dla Ciebie Caprysiu :calus: [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Wymiziaj koniecznie dziewczynki odemnie :)[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Pozdrawiam Was milusio!! :loveu:[/COLOR][/I][/B] [/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Halo Kasiu, cieszymy się, że wróciłaś i czekamy na nowe foteczki Matiego [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi: [quote name='Agata_B']Śliczne psinki :loveu: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/10.gif[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]Cześć Agatko, dziękujemy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :jumpie: [quote name='Yorkie']Witaj Agnusiu! I w końcu możemy podziwiać drugą ślicznotkę :sweetCyb: [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkSlateBlue][SIZE=3][I][B]Cześć Saro, cieszę się, że znalazłaś czas na chwilę przyjemności[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Purple] :thumbs:[/COLOR] [quote name='marzenna79'][B][I][COLOR=royalblue] [/COLOR][/I][/B][COLOR=royalblue][COLOR=DarkOrchid][FONT=Georgia][SIZE=4]Witajcie dziewczyneczki kochane !!! :multi::multi::multi: Jakie dwie śliczne księżniczki...:loveu::loveu::loveu: Capri taka dostojna, taka odmieniona, śliczniasta minka.[IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/HEJ_Z_KWIATKIEM.GIF[/IMG] A maleństwo...hihi...ma chabrowe oczka... cudne...[IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/S%A3O%D1CE.gif[/IMG] Pozdrawiam serdecznie.[IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/BUZIACZKI.GIF[/IMG] [/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witaj Marzenko :Rose: Oj tak, Fionka ma jeszcze szczenięce oczęta - takie małe chaberki, ładnie je nazwałaś. Mam nadzieję, że upały nie dają się wam tragicznie we znaki i korzystacie wszyscy z baseniku ogrodowego. Jakby tak parasol umocować nad basenem to i ty byś mogła pluskać się w wodzie bezpiecznie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/882.gif[/IMG]
  13. [quote name='Pegaza']nie nie to nie Ty to ja ciemna jestem:oops: nie, mam je w folderze na kompie i otwieram folder kopiuje a tu juz na dogo wkleic je nie idzie:mad:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Mnie się zdaje, że to musi mieć swój adres internetowy i tak jak ze zdjęciami z dysku się nie wklei, może tak samo z emotkami, jak nie z hostingu, to ze strony internetowej trzeba kopiować, spróbuj z tej, co wyżej podałam adres.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [quote name='Pegaza']no to też tak robie i je wkleić tu już nie umie:mad:[/quote] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]o rany, to ja za ciemna masa jestem, nie wiem dlaczego nie chcą się ruszać...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I] a [URL="http://medlem.spray.se/senatn/cid.htm"]stąd[/URL] wklejasz?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Soma na balkonie, ach jakie ładne zdjęcie by było, jak Julia na balkonie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins:
  16. [quote name='Pegaza']to znaczy ja chyba żle to robie, masz je w jakimś folderze tak? kopiujesz i co normalnie wklejasz w okienko?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Otwieram sobie oddzielnie stronę z buziolami i bezpośrednio na tej stronie podświetlam, kopiuję i na dogo wklejam prosto do tekstu.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Pegaza']Ale mają łoże rozłożone:p a Pipi cos dziś jest taka ehh nie teges rano mi śliną zwróciła nawet nie na ziemie tylko na swoją brode:roll: mam nadzieje, że to stan przejsciowy.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Mała ma lekkie rozwolnienie... ale te upały to już nieludzkie są, zwierzaki się jeszcze gorzej męczą. Oby Pipi szybciutko doszła do siebie :calus: Teraz to nawet w zimnej wodzie można się przegrzać :huh: Pipi nie chorować! A Soma jak się czuje?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='Pegaza']Witam Age i dziewczynki:loveu: Aga ja też mam te emotki co i Ty i one nie chcą sie "ruszać" jak je wrzucam wiesz może dlaczego?:roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B] Witaj Dario, [/B][SIZE=2]te buziole się nie ruszają? U mnie bez problemu: podświetlam, kopiuję i wklejam na dogo, ale nie wiem czemu się nie ruszają...[/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/88A.gif[/IMG]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B][COLOR=Red]Upalnie witamy, u nas - mimo zapowiedzi i obietnic - nie spadła nawet kropla deszczu, jest sucho jak na pustyni... a tak odpoczywają szalone dziewczyny.[/COLOR] [IMG]http://images20.fotosik.pl/396/a3655e1d4d5a2059.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/396/4076a34af803fb63.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/340/e8a62ae2ebaca553.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/340/8822d05d43b24073.jpg[/IMG] [COLOR=Red] Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej ochłody [/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/888.gif[/IMG]
  20. [quote name='PositiveThought']ależ proszę się częstować, wszystko świeżutkie, wczoraj z działki przywiozłam... :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]pyszności [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/396D.gif[/IMG]
  21. [quote name='PositiveThought']ale ślicznota, Zuza! Bajusia, Bajunia! :loveu: piękna, i to już niedługo... a jeśli kontynuować temat o jedzeniu, teraz konsumuję [B]sałatkę z rzodkiewką[/B] [B]i jestem gotowa się podzielić...[/B] :cool1:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]:sweetCyb:sałateczkę ja! ja! bardzo poproszę.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Czerwone futerko na topie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/394/a6ad1c5e688b5065.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/394/7fb18714ae335b23.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/394/99ea310865218949.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/394/13bddffcf5fb2476.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/338/4babcb819221fbfc.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/338/72d817d0a97c334d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/338/43dcc15ae484a9cf.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/338/4c11d6f770146255.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/394/2e405d9d6500798c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/338/193c63ab9d65d0a9.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/394/2e61bd9e57250ab4.jpg[/IMG]
  23. [quote name='PositiveThought']ale ślicznota, Zuza! Bajusia, Bajunia! :loveu: piękna, i to już niedługo...[/quote] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Bajka będzie u Zuzy i to wcale nie bajka [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:splat:
  24. [quote name='Zuza96'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0414040110470c36.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/338/0414040110470c36med.jpg[/IMG][/URL][/quote] :loveu::loveu::loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]piękności :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Aga, jestes SUPER !!! UDAŁO SIĘ !!! :multi::multi::multi: Od lewej Beza, [B]Bajka[/B], Bravo :loveu::loveu::loveu: Ps.Aga twoja mała jest cudna :loveu::loveu: Moja będzie miała 9 tygodni jak ją odbiore :loveu: [/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Bajecznie śliczna Bajeczka![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [quote name='PositiveThought']miała być pizza, ale tylko z pieczarkami była są pyzy z mięsem... a lody na deserek :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Całkiem przyzwoicie :roll:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Zuza96'][IMG]http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0414040110470c36.html[/IMG][IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0414040110470c36.html[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Cześć Szogunie :grins:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...