Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Śpiąca Kaprysia :sleep2:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/138/0dda029477529e2e.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Pegaza']i teraz juz cały czas na tej karmie czy to tylko chwilowo? pytałaś o dzień jak mi minął - upał mnie męczył nie dało się wyleżeć na słońcu na balkonie[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/888.gif[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]Na tej obecnej 3 miesiące maksymalnie (w zgrzewce jest 12 puszek, każda 420g), a później ma być inna - nie pamiętam jaka, ale też coś dla wrażliwych (ale chyba już nie chorych) piesiów. Soma ustąpiła miejsca dobrowolnie, bo przecież balkon to jej rewir? [/I][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][B][I]Daguś pozdrawiamy słonecznie [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][B][I] [IMG]http://images21.fotosik.pl/346/8fdd73babfbf03a5.jpg[/IMG] [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Purple] [/COLOR] [FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=Purple][I](Moja siostra już ponad 2 lata mieszka w UK)[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='Pegaza']a ta karma co masz przepisana od tego weta to gdzie Ty ja kupujesz w sklepie, czy u weta?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]U veta, na zamówienie. Szukałam w internecie, ale karmę weterynaryjną ciężko dostać, znalazłam inny rodzaj (powiedziano mi, że taki rodzaj to tylko u veta).[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='Pegaza']Czym karmie- ja daje pokarm gotowany,suchy mają jako hm deserek:p[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]To tak jak ja do tej pory. [/I][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Pegaza']Fionka chyba z tych spokojniejszych co? bo dużo śpi:p[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]Ogólnie tak, dużo śpi - aktualnie morduje zabawki od 45 minut... BlueMisia, Dziobaka a teraz swoją mini Kaczuszkę, skacze na czterech łapach, potyka się o własne kończyny i ze szczęścia, aż tak śmiesznie mruczy... i na dokładkę kręci kółeczka, ledwie własny ogon za nią nadąża... komedia. [/I][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Pegaza']:cool1: to ja poczekam aż zejdziecie na ten niższy poziom, bo na ten to ja za niska jestem:eviltong:[/quote] :diabloti: [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I]aj tam... Jak mija dzionek? Dario, a czym karmisz swoje dwie damy? [/I][/COLOR][/FONT] [quote name='PositiveThought']dzięki :loveu: daj drabinę to zejdę :cool1: idziemy na spacer, do napisania...[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Green][I]Idź i wróć [/I][/COLOR][/FONT]:loveu:
  8. [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/5ffb47fbd19ea99a.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/93143fd81929b1c4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/360/f6d72887ae08b55b.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/12da976284903f31.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/a4fe49fdb16046a3.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/360/08a4ffa1f8b06eff.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/2770201f4d00e432.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/360/a667b85f85399157.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Pegaza']a te dalej nadawają :eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I] Na najwyższym poziomie tu są prowadzone rozmowy [/I][/COLOR][/FONT]:cool1:
  10. [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]Masz Adka na ochłodę i dobry humor przez cały wieczór [/I][/COLOR][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/884.gif[/IMG]
  11. [quote name='PositiveThought']ojej, pogubiłam się :hmmmm: to są te duże..?[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/962.gif[/IMG][FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I]hihihi podpowiedź: kolorowe czasopismo... [/I][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='PositiveThought']dobrze, panie bobrze... jakie różowe? :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][I]amerykańskie :cool1:[/I][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='PositiveThought']a paski? :hmmmm: jeszcze kratka zostaje :grins: została skonsumowana szybciej, niż ją zrobiłam... u mnie w domu same króliki :grins:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]kratka może być[/I][/COLOR][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I]różowe króliczki... nic mnie już nie zdziwi :loveu: [/I][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='PositiveThought']jakiś ładny... w kropki :p[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/2122.gif[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][I]niee, nie lubię kropek, a poza tym kropki są Zuzki, nie chcę szogunkowych kropek... Ps. Jak sałatka smakuje? [/I][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='PositiveThought']oczywiście. szkoła jest be... hmm, właściwie to w sprawie mojej galerii... można by coś z tym zrobić. będziesz wchodzić tylko w kombinezonie :p[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20no/6BE8C0.gif[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=DarkSlateBlue][I]kombinezon jest bee... a jaki proponujesz? [/I][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='PositiveThought']prubuje :lol: :oops: to z pewnością z powodu szkoły...[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkSlateBlue][I]Skutek przemęczenia[/I][/COLOR][/FONT] :cool1:
  17. [quote name='PositiveThought']hmm :hmmmm: ja też nie... a u mnie jak zwykle świeżutkie :loveu: ło Boże! teraz zobaczyłam, jak ja napisałam u siebie 'próbuje'!!! aaa! co się ze mną dzieje?!!![/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrange][I]A co było uuuu? Bo ja tam już nie mogę zaglądnąć, więc tu pytam[/I][/COLOR][/FONT] :roll:
  18. [quote name='PositiveThought']taka młoda, a już na/z facetami śpi... i to cudzymi facetami! :shake: ale słodko :loveu: Aguś, co powiesz na sałatkę+pomidorki+rzodkiewkę+pietruszkę? :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]Ja nie wiem po kim mała ma taką dziwną moralność :shake: Chętnie skorzystam i będę się delektować pyszną sałatką, wczoraj wieczorem nie dostałam już w sklepie żadnych warzyw godnych uwagi, pustki były... [/I][/COLOR][/FONT]
  19. [SIZE=3][COLOR=Sienna][B][FONT=Georgia][I]Słodkie chwile na Klemensie... [IMG]http://images21.fotosik.pl/360/340107fb796bc8cd.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/caf866caea82b02e.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/cbec5899715fde2e.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/94c75e41fa513e30.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/99078fe262075993.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/61e63191386591a1.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/24ec9b8c239c2490.jpg[/IMG] [/I][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
  20. [quote name='PositiveThought']ja się nie katuję - trenuję sobie :cool3: zresztą nawet przyjemnie jest, bo tańczyć kocham :loveu: [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/2829.gif[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I] tani tani, wszyscy tańczymy jak... lalala[/I][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Pegaza']e tam czy aby nie przesadzasz:eviltong: jak nie wyjdzie to założysz reformy:eviltong: Soma teraz śpi na balkonie po burzy jest chłodniej[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I]Reformy hihihi - fajne gatki :crazyeye: burza była? Aleee, tyż chcę piorunów i błyskawic![/I][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='PositiveThought']nie jest tak źle :p żeby, nie było ^^' ale chcę bikini założyć bez przeszkód, a mam głupią wielką ****.[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/997.gif[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][I]Tylko się nie katuj! Myślę, że nie jest wcale tak źle, tylko ty jesteś zbyt surowa dla siebie. [/I][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='PositiveThought']to jak u nas :shake: [COLOR=LemonChiffon]a ja mam jeszcze swoje ćwiczenia odchudzające... pomocy! [/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrange][I]Ćwiczenia buu, myślałam, że dietę tylko trzymasz...[/I][/COLOR][/FONT] [quote name='Pegaza'][COLOR=yellow]nie tylko Ty, nie tylko Ty:cool1: [/COLOR] chałwa hm nie przepadam Pipi odkurzacza się nie boi za to Soma jak słyszy gdy otwieram szafe by go wyjąć to zmyka do następnego pokoju:p[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][I]Biedna Soma[/I][/COLOR][/FONT] :glaszcze:
  24. [FONT=Georgia]Gdy przyjaciel cierpi zmienia się nasze spojrzenie i hierarchia wartości, wszystko można przewartościować, a najważniejszym pozostaje komfort jego życia i nasze troskliwe czuwanie przy nim... reszta przestaje mieć znacznie. [/FONT]
  25. [quote name='PositiveThought']mocny mam ścisk, nie? :cool3: czaem się przydaje :evil_lol: jaka u Was pogoda, tam na dole?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Upał, skwar, patelnia... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/885.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...