Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Anusia & Alutka']No chociaz tyle... Jeszcze za bardzo do mnie nie dociera ten baniak, chyba mnie ruszy bardziej jak zobacze w indexie :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Pewnie tak, jeszcze świeża sprawa... i ten 1 punkt - dobra, lepiej więcej nie będę wspominać. Dobrze, że miałaś piękny poranek, przynajmniej dzień nie był do końca stracony :thumbs: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Georgia]"Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja do bólu..."[/FONT]
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Okropnie sie z tym czuje. Nie zdac rzecz ludzka, ale w momencie kiedy brauje jednego punkta, to juz jest zalamka :( [B] Ale za to poranek byl piekny[/B] :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I] Przynajmniej tyle dobrego...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [quote name='Pegaza']Anusia się nie załamuj jutro tez jest dzien jak to mówią ale ...wiadomo że też bym chodziła wkurzona i zawiedziona:mad: będe znikac bo musze małą kąpać zostawiam was same:p masz racje Aga wogle nie było tego telefonu w sprawie pracy :cool1: dobranoc :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Jaki telefon, jaka praca... to się tylko wydawało, to przez upał :wink: Dobranoc Dario [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='Pegaza']właśnie ze tego nie wiem czy dobrze zrobiłam może tak a może nie eh już sie tego nie dowiem trudno padła decyzja nie byłam pewna czy naprawde chce i dlatego odmówiłam a teraz myśli dalej są...pokręciłam ale wybacz bol głowy więc nie myśle logicznie:eviltong: [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Teraz już nie myśl - klamka zapadła[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [quote name='maartucha']Dobry wieczor :* Jejku jak ja tu dawno nie zagladałam, całe szczescie ze wakacje :) a Budka sliczna :D[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Witaj Martusiu[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi: [quote name='Anusia & Alutka']Mowie. Punkta zabraklo :grab: :wallbash: :flaming:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]:crazyeye: No nie... to bezgraniczna bezczelność, punkt (...) Moje biedactwo[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :glaszcze: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Anusiu, przykro mi.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Wrocilam :( :( :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]oj oj oj - a te łezki co oznaczają??? nie mów...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [quote name='Pegaza']hmm może po trochu upałem może propozycją pracy nad którą cieżko myslałam czy ją przyjąc i w koncu nie wiem po co tak myślałam jak odmówiłam w końcu:roll: no a ból głowy pozostał...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Podwójnie ciężki dzień - upał i pewnie intensywna walka myśli... ciężkie połączenie. Dobrze, że podjęłaś decyzję, może będziesz spała spokojnie.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='Pegaza']jestem ale mnie głowa rozbolała:angryy: ta budka piękna no a piesek jak samo imie wskazuje jak ta bajka:loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Oj, czym ból spowodowany?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Noo nareszcie Szogun zawitał[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sweetCyb: [IMG]http://images12.fotosik.pl/92/d9a45153e7860e83.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I] Piękna Bajeczka, super budka i fajne kolory frędzelka![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='PositiveThought']i kto to mówi... :evil_lol: hihi najczęściej ja się wstydzę za Susiaka mojego :cool1:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Nie wierzę, Aidi wzorem wszelkich cnót jest i już [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:obrazic:
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Dzień dobry :loveu: Pozdrawiamy. Świetna fotka przystojniaka[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/160/7e10c91f16dc8c15.jpg[/IMG]
  11. [quote name='PositiveThought']dzięki :loveu: o 20.00, to tylko 3 godziny i 25 minut! :grins: aaa![/quote] :cunao:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]będzie się działo - tylko zachowuj się przyzwoicie, żeby Siusiaczek nie musiał się za pańcię wstydzić... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='PositiveThought']zastrzyk energii! na koncert na koncert koncert koncert! :megagrin: jem właśnie :grins:, ale się zapchałam przez Madzię...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Smacznego[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]O której te występy estradowe?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='PositiveThought']asssaasasaasa :Cool!: odkurzyłam, upichciłam, naczynia umyłam, dywan wytrzepałam, kurze starłam... ha! ;D[/quote] :smhair2: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DimGray][I]Bea nam zwariowała... A kotleta zjadłaś? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Georgia]Misiaczku...[/FONT] [FONT=Georgia]Tęsknota nie opuści już zbolałego serca, na zawsze pozostanie w nim ślad tęczowej miłości. Przez łzy wspominamy... miłość odeszła, ale przecież nie przestaliśmy kochać naszej najpiękniejszej miłości. [/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Słodki gładkopupiec [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:megagrin: [IMG]http://images22.fotosik.pl/163/52474dcfeb88a7d3.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale z Was sa gaduły, takie zaleglosci mi zostawic :shake: :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Zdjecia przejrzalam, wsyztskie super :loveu: Ja tez kcem 2 yorka :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja juz ja Kocham :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Witaj Emigrantko[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I] Pozdrawiamy bardzo bardzo cieplutko i słonecznie. Jeszcze troszkę i znów będziesz z ukochanym Oskarkiem. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Dzień dobry Daguś, Moje dwa ogony przesyłają merdające radośnie życzenia dla kochanej cioci[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Cze Madzia :eek3: Widok cudowny, piękna okolica.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images22.fotosik.pl/161/bf8d2f543ecbc3ae.jpg[/IMG]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Cud - miód - malina [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/373/dc55e62f4b381adf.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Rewelacyjna fota.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='PositiveThought']matka natura rózne płata figle :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]figle - migle :grins:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='PositiveThought']taka moja natura... :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I] :loveu::loveu::loveu: matka natura[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [quote name='Pegaza']dobra ja ide na obiadek wam też smacznego zycze:p a potem na zamek Chudów dziś są występy cyganów podjedziem zobaczym :eviltong: miłego dnia Aga i Atka:calus: :bye:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Życzymy smacznego i ogólnie udanego dnia [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [quote name='PositiveThought']ale z Ciebie ten. wampirr. ale ja lubię wampiry :loveu: najbardziej te bezzębne :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Oj Be - wiecznie mnie zaskakujesz![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='PositiveThought']cigle będziesz mi to wypominać? :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Nie, może jeszcze troszkę [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/19C.gif[/IMG]
  24. [quote name='PositiveThought']e tam, nie znasz się... Nałęczowianka.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Naręczowianka chyba[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
  25. [quote name='PositiveThought']takie ulice w Szczecinie są :evil_lol: wodę, kochana, wodę...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]ognistą chyba[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [quote name='Gosiaaaa']Niema co następny piękny jork:):)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Dziękujemy za dobre słowo :Rose: Pozdrawiamy.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...