-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia]W poniedziałek na koncie mrówy będą pieniądze na opłatę schroniskową.[/FONT]
-
[quote name='Magda_Miki']Podłogi:lol: A kurę zabrałam, bo mnie już denerwuje:mad: Te upały sprawiają, że zamiast leżeć to Miki ma tylko zabawę w głowie. Co chwilę przynosi mi tą głupią kaczkę i patrzy na mnie jak w obraz:evil_lol: Zamiast kaki dostał krówkę milkę, ale nadal ma z garem:diabloti:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Ale się uśmiałam, każdy ma swój gust[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :cool1:
-
[quote name='Magda_Miki']Zaraz muszę iść pastować:cool1: Zrobi to ktoś za mnie?[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]buciki?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]pantofelki męskie czy damskie? Żeby tylko Miki nie przestał cię lubić :loveu: jak tak będziesz na mopie jeździć, on poświęci się kurze na amen :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Magda_Miki']No to może założymy temat z najlepszymi komentarzami na forum:diabloti:[/quote] :roflt: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]brak mi słów[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :roflt:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Czekanie bywa najtrudniejsze, poczekaj - obserwuj i może jednak nie masuj, nie smaruj, do 4 tygodni guz może się utrzymywać. U mojej małej guz siedzi od tygodnia, czekam aż zniknie bez śladu :happy1: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[FONT=Georgia]Mogę przelać na opłatę schroniskową 30zł, żeby nie naruszyć pieniędzy na hotelik. [/FONT]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]W temacie TYLKO FOTY... również żenada, i niestety większość wątków zatraciła swoja początkową atmosferę. Już nie wspomnę o nagonce... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Mówi się trudno, niebieskie łapki są śliczne :loveu: Schudłam przez noc, aż miło hihihi - na takie upały jak znalazł :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Cicho tu jakby makiem zasiał[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :wink: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Zostawiam serdeczne pozdrowienia dla szanownego pana Szarika.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] -
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Z porad weterynarza pamiętam, że taki guz może utrzymywać się nawet do miesiąca czasu i że nie należy masować odczynów poszczepiennych. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Pozdrawiam.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cześć Madziu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]To niech żyje lodówka, do poniedziałku...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Mati jedzie na podryw[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :multi:
-
[FONT=Georgia]Wspomnienie jej oczu... miłość, wierność, zaufanie, mądrość, doświadczenie życiowe i to wzruszające ciepło przeznaczone tylko dla mnie, to wspomnienie już zawsze będzie rodziło morze łez, wystarczy chwila i ryczę jak bóbr...[/FONT]
-
[FONT=Georgia]Tak dobrze rozumiem to o czym piszesz, uczucia, o których mówisz Aresikowi... czuję podobnie, i wciąż płaczę [/FONT]
-
[FONT=Georgia]Witajcie, [/FONT] [FONT=Georgia]w razie potrzeby podeślę coś ekstra oprócz "miesięcznicy"[/FONT] ;)
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Dzień dobry Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]śliczny bannerek, tylko dlaczego bez odsyłacza?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Halo Saro[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]nie wiem gdzie, co i u kogo nawaliło, ale ja też fotek nie widzę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :shake:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Daguś :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]słoneczka życzę i dużo dużo sił do pracy. Pozdrawiam. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] -
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Prawdziwe piękności[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :multi: [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/migusia/20.jpg[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]To spojrzenie roztopi każdy ló[/COLOR][COLOR=darkorange]d[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :mdleje: [IMG]http://15530c3e7c.pliki.forall.pl/zdjecia/nuka/nuka3.jpg[/IMG]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=indigo]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :ylsuper: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=indigo]Zostawiamy świeżutkie pozdrowienia i zmykamy. Dziękujemy pięknie za odwiedziny.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=indigo]Ps. Uszka traktujemy nożyczkami fryzjerskimi i maszynką do golenia - taką zwykłą, ręczną.[/COLOR][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Już niebawem domowa restauracja zaprosi na obiadek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :sabber:
-
[quote name='Anetka83']Bardzo dziękujemy:)[/quote] :Rose: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Wklejaj zdjęcia, pisz o niuni, na pewno będzie miała tu grono wiernych wielbicieli.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Magda_Miki']Już też nie widzę:lol: Uciekający emotek[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Eee tam, mówi się trudno :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]A co robi kawaler Miki?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Mogę się tylko domyślać... biedne małe serduszko, niewinne i skrzywdzone :glaszcze: życzę Wam samych słonecznych chwil i przesyłam cieplutkie pozdrowienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :calus: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Jestem przekonana, że Twoja cierpliwość, wyrozumiałość i miłość pozwoli Nuce zapomnieć o złej przeszłości. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Żesz nie widzę co tam jest - mam tylko czerwony X[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :bigcry: