-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[IMG]http://images11.fotosik.pl/79/bb15f62df5ada4ec.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/87/c3ef96e7106ae6bd.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrange][B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Życzymy równie niebiańskich snów jak sen Fionki[/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] :sleep:
-
[quote name='fidelek2']Ja zmykam... Dobranoc Agnieszko, twardo-senna Fionko i ślicznusia Kaprysiu :calus:[/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Dobranoc Kasiu :sleep2: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Też sobie marzę, że kiedyś w końcu się wyśpię.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Mizianko specjalne i uzdrawiające dla świneczki babuleńki [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:glaszcze:
-
[quote name='fidelek2']od najmłodszych 'lat' wie co dobre dla zdrowia i urody ;) zazdroszczę Jej - nie pamiętam kiedy się ostatnio wyspałam...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Ech, witam w klubie :cool1: ja potrafię teraz nawet na stojąco drzemać, trzeba sobie jakoś radzić :wink: Doba jest stanowczo zbyt krótka :shake: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2']bo widzę, że nic by Panienki nie ruszyło...zwis czy poziom - nieważne, ważne by swoje odespać :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Niuńka od najmłodszych lat dba o urodę i wysypia się do syta [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Tak - jak już nastąpił zwis, to nic jej nie ruszy, nie ma mocnych...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2']Aguś to zdjęcie specjalnie dla Ciebie ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/3/tnimg0622hg5.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG]jak w niebie... dziękuję :calus:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2'][IMG]http://images11.fotosik.pl/79/f52da5d74d5a467f.jpg[/IMG] Że też Jej wygodnie :evil_lol: [B] Smaczny sen i twardy to podstawa[/B]...:p[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]:roflt:święte słowa, ważna jest podstawa albo podpórka [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT];)
-
[quote name='Nadia86']Moja ma guza na karku ale jest o wiele wiele mniejszy.Ale dzieki ze mi powiedzialas ze tez tak sie dzieje..przynajmniej sie psychicznie moge nastawic jakby co;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Moja też ma guza na karku. Mam nadzieję, że ominie nas wielkim łukiem to co spotkało Mimcię Ani. [SIZE=2] Zastrzyk - niby mała rzecz, ale profesjonalizm mile widziany[/SIZE] :loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']witaj Agusiu :loveu: zdjęcia cudne, moczenia stópek nie było, tęskniłam strasznie, siły nie mam, całuję, kochana :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Cze Be :buzi: Cieszę się, że jesteś znów z nami. Pozdrawiam razem z ogonkami.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/9610/55569686vb4.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia]Oskarku, pamiętamy o tobie[/FONT]
-
[quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]ale rozkoszne wygibaski małego śpioszka... mizianko dla dziewczynek [/FONT][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo & WielkoLUD[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][URL="http://tinypic.com/view.php?pic=2daarue"][IMG]http://tinypic.com/2daarue_th[/IMG][/URL][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Dziękujemy Karinko[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/806.gif[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Gryzący boleśnie cukiereczek [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Miałam nadzieję, że przez miesiąc będzie w miarę spokojnie, ale nie... już po tygodniu zaczęła wbijać szpile, gdzie popadnie z całą radosną szczenięcą siłą, ostatnio ugryzła mnie w brzuch...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://images12.fotosik.pl/87/0fd151bb53873ffb.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/371/937e828e0cf0cce4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/371/b5b2ff03b5dd35bd.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/87/197799418ae31936.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/158/c06908d8b1ce8d6e.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/79/f52da5d74d5a467f.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/79/5abd900883670a8a.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/158/84000ab4ac61b5b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/87/27cdfc649ed27ae7.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']To ja dzis tez przelotem[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/3981.gif[/IMG]pozdrawiam i znikam.....[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]Pegaza przeleciała... Halo Dario[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=indigo]Dzień dobry dziewczynki!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=indigo]Zostawiamy wam słodziutkie buziaczki [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_5_1.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=indigo]na umilenie dzionka i przesyłamy ciepłe tulaski [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_2_104.gif[/IMG][IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/milosc/2552.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][SIZE=3][I]Dziękujemy Kasieńko, tulaski są bombowe[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]:sweetCyb: [quote name='fidelek2']Witaj Agnieszko :lol: Co u Ciebie i Panienek? Jak mija piękny słoneczny piatkowy poranek? ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Dzień dobry Kasiu :laugh2_2:jest upalnie, gorąco i kulturalnie... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anashar']Witaj Agnieszko, wpadłem tak na chwilkę poraz pierwszy (żebyś mnie tak czasami źle nie kojarzyła;)) I co widzę? Niczego nie widzę :crazyeye: Zero nowych fotek, nieładnie :mad: Dopiero kilka stron wcześniej jakieś znalazłem :evil_lol: [IMG]http://images12.fotosik.pl/79/176d9717c3f47327.jpg[/IMG] Kocham takie przekrzywianie mordki :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Witaj Anashar, dziękuję.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Magda_Miki']Cześć Aga! Jestem i podziwiam śliczne panienki:loveu: Z małej robi się pannica, a Capri spokojna jak zawsze:p Pozdrawiamy[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Halo Madziu Czarny klusek i oaza spokoju :evil_lol:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Aguś :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Super, że mała się już zaczyna wybarwiać, jestem ciekawa jaki będzie miała kolorek, bo z Yorkami to nigdy nic nie wiadomo :evil_lol: Mój zaczął się bardzo szybko siwieć i to tak dosyć jasno, a ostateczny kolorek jaki mu został jak dla mnie jest rewelacyjny :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kaprunia jak zawsze spokojna i skodo zdjęć :lol: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Buziaki i mizianki dla dziewczynek :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Witaj Daguś :loveu: Też jestem ciekawa jaka będzie ostateczna siwizna :wink: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Może woda była za słona[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :hmmmm:
-
[quote name='Yorkie']Co racja, to racja ;) To, że ma inną orientację seksualną, nie znaczy, że jest gorszy. A słyszałam w galerii Aidusia, że on też ten tego z psami swojej płci :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]To nic nie znaczy, może tylko fajne foty zapowiada[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
-
[quote name='Yorkie']Przyciąga do siebie płeć przeciwną, jak i tą samą co on :evil_lol: Czyżby był ... ? :-o[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Trzeba być tolerancyjnym[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I] I tak będziemy lubić Arisa.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4'] Dzisiaj mama wychodziła z domu, stała już przy schodach i zamieniłyśmy jeszcze parę zdań przy otwartych drzwiach. W międzyczasie zdążyłam jeszcze odebrać komórkę, po czym mama zaczęła schodzić, ja zamknęłam drzwi, poszłam do pokoju i słyszę dzwonek. Otwieram, a to mama z Torkiem na ręku :evil_lol: Skubaniec wylazł nie wiadomo kiedy i czekał przy drzwiach od klatki schodowej...Jak już wspomniałam, mieszkamy na parterze, także właściwie był tylko z 10 schodków niżej niż mama, a my i tak go nie zauważyłyśmy :lol: Ależ trzeba na niego uważać ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I] Cześć Madziu Torek - ekspert od zniknięć :megagrin: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Yorkie']Witaj Agusiu! I kopiemy dołek... pułapkę dla Breenki :diabloti: Niech wpadnie w sidła miłości :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Uuuu, romantycznie się robi [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:oops: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Wcale się nie dziwię w końcu Arisek to prawdziwy amant.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Cześć Saro :loveu: Różowa łopatka :wink:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/369/bb66bbe5bac480ba.jpg[/IMG]
-
[LEFT][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Capri[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/LEFT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/188/1198d69b1ddc27c7.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Śliczniutkie to coś z czerwonym czubkiem[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]-Mrówki, mrówki do domu! -Boimy się! -Czego? -Mrówkojada paskudnego... :megagrin:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Hala']kochane jesteście...nie zostawiajcie teraz Mrówy! :placz: [FONT=Georgia]W żadnym wypadku, tym bardziej, że jutro zabiera Maksi ze schroniska. Teraz to już obowiązkowo trzeba wspólnymi siłami doprowadzić sprawę do szczęśliwego końca. [/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Witaj kochana zapracowana Kobieto[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://images12.fotosik.pl/77/e2060d26a9f28cd2.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=Green][I]Znalazłam coś dla siebie[/I][/COLOR][/FONT] :megagrin: [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]suuuper[/I][/COLOR][/FONT]