Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='fidelek2']Witamy piękne dziewczyny i ich Pańcię [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/hello.gif[/IMG][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiamy Kasię miłośniczkę poniedziałków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]dzień dobry[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS]witamy i merdamy ogonkami...[/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl_.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo & WielkoLUD[/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiamy Karinkę i biało - czarną rodzinkę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  2. Tak sobie myślę, że słodycze można byłoby natychmiast odstawić (rozumiem, że ludzkie :evil_lol: ) nic dobrego nie wnoszą, a mogą zaszkodzić. U zdrowego psa powinny być wyczuwalne żeberka :loveu: Ewentualnie zawsze można poradzić się veta, niech podzieli się fachową wiedzą :cool1: Jak żeberka są wyczuwalne to nie jest źle :loveu: a największy i najszybszy przyrost masy jest do 6 miesiąca życia (tak mnie przynajmniej uczono).
  3. Może taka uroda Maxa :loveu: Jeśli żeberka są wyczuwalne, to wszystko jest w normie :loveu: Fiona 2 lipca skończy 3 miesiące i waży 1,5 kg
  4. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Cześć Kasiu :loveu: Pozdrawiamy bardzo cieplutko :loveu: [quote name='PositiveThought']POOOGOOOOŃ POOOGOŃ Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem![/quote] Zaczynam się obawiać Be...
  5. Cześć Saruś, pozdrawiamy i życzymy miłego dnia. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/8AA.gif[/IMG]
  6. :crazyeye: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Anusia, będziemy czekać na Ciebie i Twoją opowieść, trzymam syskie kciuki mocno mocno![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  7. [quote name='Anusia & Alutka']Katastrofa. Zastanawiam sie czy ktos przypadkiem nie rzucil na mnie klatwy egzaminowego olewacza :hmmmm:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Znaczy się Anusia załapała luzik, joł joł [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/3153.gif[/IMG]
  8. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Cze Madziu (pakująca się pewnie :evil_lol: )[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Lalunie śpią, dwie godziny porannej zabawy nareszcie przywołały je do snu, dziołchy mają od wczoraj nową zabawę, bawią się w chowanego pod łóżkiem :megagrin: chociaż lot nietoperka wciąż jest w cenie..[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  9. [quote name='Anusia & Alutka']Dobjy :grins: Ja i kawusia sz szaszetki 3 w 1 :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cze Anusiu :loveu: Siasietkowo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  10. Maksi bądź dzielna...
  11. ... czyli sytuacja wraca do normalności... :megagrin: Ukłony dla Tosławy :Rose:
  12. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Miłej podróży :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Alf będzie pilnował domu?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  13. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='fidelek2']Może być bo mi też cos zaczęło szwankować :p [SIZE=1]Będziesz zamawiać? :cool3: [/SIZE][/quote] Podejrzewam, że się skuszę, pewności jeszcze nie mam, ale już tam polazłam, oglądałam i poczytałam :roll:
  14. Szajbusku, wczoraj i ja - po czarnych chmurach, piorunach, grzmotach i gradobiciu ujrzałam tęczę, piękną, wyraźną, rozkwitła na niebie prawie na wyciągnięcie dłoni... i myślami byłam za Tęczowym Mostem. To było jak tęczowy uśmiech...
  15. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [LEFT][quote name='fidelek2']No nie Aguś :lol: Prawy obywatel IV RP ze mnie!!! :p[/quote][/LEFT] :megagrin: a tak tak :terazpol: O rany, czy to przez koszulki znów mi dogo świruje :roll:
  16. Kajtusiu, bądź szczęśliwy za TM, w krainie tęczy masz wspaniałych przyjaciół... Bardzo mi przykro :-(
  17. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='fidelek2']No mówię Wam - jestem tak zżyta i oddana swojej pracy, że chyba w tym roku nie skorzystam z urlopu wypoczynkowego...:diabloti: Po co, skoro i tak przez cały ten czas myslami byłabym w pracy...:p[/quote] Zuch Kasia :loveu: postawa godna naśladowania :loveu:
  18. [quote name='madziasto4']Czeeeeść... Przeciągarka urocza..:loveu: To ile ona już ma??[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Znaczy się przebieg? :megagrin: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]- skończone 12 tygodni [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  19. Cze Madziu :calus: Ech, ostatnia zacytowana fota była piękna wiewiórzasta... wspomnienia [quote name='AlKil'] fajnie wieje co???? Dzisiaj mogą być latające yorki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Hihihi - dobry tekst :roflt:
  20. Moim aniołkom tęczowym - Gabi i Whisky Kochani pomóżcie, prosimy Gorąca prośba o głos w Krakvecie na Fundację Maja z Zielonki http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4582
  21. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Jeśli Ktoś jeszcze nie głosował proszę - pomóż [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][SIZE=3][COLOR=#800080]:modla:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=magenta]Gorąca prośba o głos w Krakvecie na Fundację Maja z Zielonki[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=darkorchid][B]Link do głosowania [/B][/COLOR] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4582"][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4582[/B][/URL]
  22. [quote name='koregra']Fioneczka kluseczka jak cudnie śpi -i jaki aniołek z niej :loveu:[/quote] Dziękujemy Kamilko, klusek z niej uroczy :evil_lol:
  23. [quote name='Magda_Miki'] [url]http://img293.imageshack.us/img293/7923/p6230021gc4.jpg[/url] [/quote] Jak on słodko siedzi :evil_lol: główkę uroczo przekrzywił i już nie powiem co sobie myśli w tej chwili :roll:
  24. [quote name='Anusia & Alutka']No dżenerali to jakobsa zielonego rozpuszczalną oczywiście. [/quote] :evillaug: [quote name='fidelek2']Ja poszłam na balkon wieszać kwiatki, słonko pięknie świeciło, żadnego wiaterku nie było...powiesiłam, wyszłam z balkonu i zaczęło się - deszcz, grad i wiatr...minęło 10 min, słonko ponownie wyszło, pojawiła sie tęcza ale kwiatków juz nie było - połamały sie wszystkie :shake: I na tyle zdała sie moja robota...:p[/quote] :crazyeye: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]no pięknie... aż nie wiem co powiedzieć, szkoda twojej pracy i kwiatuszków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='Anusia & Alutka']Ho ho jak Fionka ciagnie :crazyeye: Ma sile w ustach :razz:[/quote] :megagrin: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]uczy się dziewczyna...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='PositiveThought']słodka ta Twoja machina przeciągająca :loveu:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. [quote name='Magda_Miki'] Jestem pierwsza! Muszę iść na odwyk... Komputer mnie przyciąga. Słyszę jak woła mnie w nocy: "MAaaadziaaaa...... chodź do mnieee.....":stupid:[/quote] Madzia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG] Trzeba Madzi pomóc!
×
×
  • Create New...