-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Witajcie o poranku moje słoneczka, tak bardzo za wami tęsknię...
-
Cześć Saro :loveu: Miłej i udanej soboty.
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :loveu: przyszłam zrobić sobotnie porządki, troszkę odświeżyć, pozamiatać :wink: Okna otworzone, podłogi umyte... czyli przewietrzone :evil_lol: pozdrawiam cieplutko i życzę udanego dzionka. :hmmmm: [SIZE=1]ciekawe co Wam się przytrafiło?[/SIZE] -
Nareszcie są zdjęcia :sweetCyb: Cóż za słodziak :mdleje: Przede wszystkim niech się zdrowo chowa :calus: Pozdrawiamy.
-
I nadeszła sobota... zobaczymy
-
[quote name='fidelek2']Kościcho wielkie ale chyba też i smaczne bo Kaprysia jęzorek aż wywala :lol:[/quote] ona dostaje przy niej świra totalnego :oops:
-
[quote name='Pegaza']i dają placki ciemne na trawce:evil_lol:[/quote] krowie placki :roflt: buhahaha
-
Halo Saro, nie ma takiej możliwości :shake: ona dostaje ją na kilkadziesiąt minut dwa razy w tygodniu
-
Krówki robią muuu i dają mleczko np. na placki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6135.gif[/IMG] hihihi
-
[quote name='Pegaza']Oj przyda sie słoneczko przyda AGUŚ:p [/quote] Cześć Dario :loveu: Słoneczko chyba na dłużej nas opuściło, ale tylko za oknem - tutaj będzie świecić 24 na dobę :wink:
-
Kiedyś widząc tęczę wpadałam w głośny zachwyt , teraz w ciszy uśmiecham się przez łzy...
-
Cześć agoosia :calus: Ja mam prośbę, tylko na żaden letni kulig się nie wybieraj, bo znów nam znikniesz na bardzo długo, bu... i będziemy tęsknić okrutnie.
-
Pozdrowienia dla Marty i Tofficzka, słoneczne i wakacyjne [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6169.gif[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Oskarek dobrze wie, że wciąż o nim myślisz, tęsknisz i że jest w twoim sercu :loveu: -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Z nowym dniem nowe rozmowy o jedzonku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/11/f1de1929570e6325.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/11/2f4a296f444430b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/11/34751c4766296f6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/11/dbc050229d7018b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/825c5e1473a7f46c.jpg[/IMG][/URL]
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Aga76 replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
Daguś nie smutaj się, dla Ciebie i Oskarka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36316.gif[/IMG] -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Oskarku duuużo zdrówka, uśmiechu i szybkiego powrótu pańci do domu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/2201.gif[/IMG] -
Cześć Madziu Toruś cudnie sobie śpiochał [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36150.gif[/IMG]
-
Cześć Kasiu, wiem, że piątek to nie to samo co cudny poniedziałek, ale pozdrawiam bardzo cieplutko i życzę udanego dzionka. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20hobby/5081.gif[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Cześć Daguś Ło rany ale pyszności, znów się obśliniłam na widok sałatek, rogalików... niamu niamu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/7417.gif[/IMG] Pozdrawiamy cieplutko. -
Cze a kuku [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/M4.gif[/IMG] hihihi
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Witamy w piątek i zostawiamy dla wszystkich słoneczne pozdrowienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/M5.gif[/IMG]
-
[quote name='agoosia']wiem, wiem nie jest to łatwe ale co nam pozostaje..[/quote] nic - poza pozytywnym nastawieniem i oglądaniem ładnych panów :evil_lol:
-
[quote name='agoosia']wklejaj fotki wklejaj!! Aga a ja w pracy dostałąm awans!! niewielki ale zawsze szkoda tylko ze tak mało zarabiam ale jak mi sie zycie dobrze ułozy to moze w sierpniu zaczne sensowna prace tzn za normalne pieniadze ale ja jak czegos bardzo chce to zwykle nic z tego nie wychodzi :( ale mysl pozytywnie i wszystko sie wyjasni i jestem za Tobą nie wolna dac sobą maipulowac!![/quote] agoosiu :calus: dziękuję i gratuluję awansu :Rose: pozytywne myślenie bardzo pomaga, wiem, że tak trzeba... i wciąż się staram :roll: